کولر گازی بکو BEKO

خرید و قیمت اسپلیت و کولر گازی بکو

کولر گازی بکو به انگلیسی Beko، یکی از محصولات شرکت تولید کننده لوازم خانگی ترکیه ای قدیمی به نام آرچلیک است که بعدها با بکو ادغام شد و هم اکنون لوازم خانگی مختلفی مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی با برند بکو تولید و ارائه می شوند. کولر گازی بکو بسیار کم مصرف بوده و حتی در گرم تری روزهای تابستان نیز سرمای بسیار خوبی تولید می کند. کولر گازی های این شرکت از گاز R22 استفاده می کنند و به علت مایع بودن این گاز وزن بیشتری دارند ولی قیمت نهایی کولر هایی که از این گاز استفاده می کنند کمتر می باشد. همچنین در کولر گازی بکو از کمپرسور روتاری (Rotray) استفاده شده است که از مزیت های آن نسبت به کمپرسور های پیستونی می توان به مصرف انرژی کمتر، تولید صدای کمتر و تولید سرمای بیشتر اشاره نمود. کولر گازی بکو از سیستم پرتاب باد 4 جهته برخوردار است که سرما را به صورت یکسان در همه جا توزیع می کند. کولر گازی بکو با ظرفیت های مختلفی تولید می شود. برای مثال می توان به کولر گازی بکو 9000، کولر گازی بکو 12000، کولر گازی بکو 18000، کولر گازی بکو 24000، کولر گازی بکو 30000 اشاره نمود. همچنین کولر گازی بکو به نام اسپلیت و اسپیلت نیز معروف می باشد. برای مثال به اسپلیت 9000 بکو، اسپلیت 12000 بکو، اسپلیت 18000 بکو، اسپلیت 24000 بکو، اسپلیت 30000 بکو نیز شناخته شده است. شما می توانید کولر گازی و اسپلیت مورد نظر خود را با قیمت ارزان تر و به همراه گارانتی و تضمین اصالت کالا از فروشگاه دی جی بانه و به صورت مستقیم از بانه خرید نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

چرا کولر گازی بکو بخریم؟

کولر گازی بکویکی از محصولات ترکیه ای شرکت بکو می باشد. با توجه به فعالیت شرکت بکو در زمینه لوازم الکتریکی، در زمینه لوازم خانگی هم حرفی برای گفتن دارد و کولر گازی یکی از این محصولات می باشد. مهم ترین دلیل انتخاب کولر گازی بکو، قیمت بسیار مناسب آن در مقابل امکانات متوسط آن می باشد. در واقع کولر گازی و اسپلیت بکو جزو محصولات ارزان قیمت در میان محصولات رقبا می باشد. قیمت مناسب آن در مقابل عملکرد سرمایشی و گرمایشی مناسب می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد.

چرا کولرگازی بکو را از بانه خرید کنیم؟

قیمت اسپلیت بکو در بازار نسبت به بازار بانه گرانتر می باشد. قیمت کولر گازی Beko در شهر بانه با توجه به موقعیت جغرافیای این شهر ارزان تر از همه جا می باشد. بنابراین خرید کولر گازی بکو از بانه می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. خرید اسپلیت و کولر گازی بکو از بانه با قیمت ارزان به همراه گارانتی و ضمانت اصالت کالا را توسط فروشگاه دی جی بانه تجربه کنید.

کولر گازی بکو با چه ظرفیتی خرید کنیم؟

یکی از معیار های اصلی انتخاب کولر گازی ظرفیت سرمایش و گرمایش آن می باشد. ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت با واحد بی تی یو (BTU) اندازه گیری می شود و مضربی از 1000 می باشد که با توجه به ابعاد فضایی که می خواهیم کولر گازی را در آن نصب کنیم محاسبه می شود. به صورت کلی کولر گازی 7000 برای فضایی با 10 متر مربع، کولر گازی 9000 برای 12 تا 15 متر، کولر گازی 10000 تا 12000 برای فضای 17 تا 22 متر، کولر گازی 18000 برای 60 متر، کولر گازی 24000 برای فضای 100 متر، کولر گازی 30000 برای فضای 130 متر، کولر گازی 60000 و بالاتر برای سالن ها و مکان ها بزرگ مناسب می باشد.