کولر گازی زیمنس Siemens

خرید و قیمت اسپلیت و کولر گازی زیمنس

شرکت زیمنس یک شرکت آلمانی می باشد که در زمینه تجهیزات الکتریکی، لوازم خانگی، سیستم های خودکار، اتوماسیون صنعتی و تجهیزات پزشکی فعالیت می کند. محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند و کولر گازی زیمنس نیز جزوی از این محصولات می باشد. کولر گازی زیمنس با توجه به امکانات خوب و عملکرد سرمایشی – گرمایشی مناسب مصرف انرژی بهینه ای دارد. کولر گازی Siemens در ظرفیت های مختلفی تولید می شود. برای مثال می توان به کولر گازی زیمنس 30000 اشاره نمود. همچنین کولر گازی با نام اسپلیت یا اسپیلت نیز شناخته می شود. مانند اسپلیت 30000 زیمنس. شما می توانید در این بخش فروشگاه دی جی بانه کولر گازی زیمنس مورد نیز خود را انتخاب نمایید و به همراه گارانتی و تضمین اصالت کالا از بانه خرید نمایید. قیمت کولر گازی زیمنس در بانه از همه جا ارزان تر می باشد. لیست قیمت کولر گازی زیمنس در بانه را در این بخش مشاهده نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

چرا کولر گازی زیمنس انتخاب خوبی است؟

کولر گازی زیمنس جزو کالاهای با کیفیت بازار می باشد و در رقابت با برند های بزرگ دیگر حرفی برای گفتن دارد. با توجه به فروش و تولید بالا و رضایت از کیفیت بالای آن توانست در بازار های جهانی وارد شود. همچنین قیمت مناسب آن در مقابل تکنولوژی های بکار رفته و عملکرد سرمایشی و گرمایشی مناسب می تواند یک انتخاب مناسب باشد.

چرا کولرگازی زیمنس را از بانه خرید کنیم؟

قیمت کولر گازی و اسپلیت Siemens با توجه به تکنولوژی های بکار رفته در آنها بخصوص در مدل های جدید نسبتا گران می باشد. قیمت کولر گازی زیمنس در شهر بانه با توجه به موقعیت جغرافیای این شهر ارزان تر از همه جا می باشد. بنابراین خرید کولر گازی زیمنس از بانه می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. خرید اسپلیت و کولر گازی زیمنس از بانه با قیمت ارزان به همراه گارانتی و ضمانت اصالت کالا را توسط فروشگاه دی جی بانه تجربه کنید.

کولر گازی زیمنس با چه ظرفیتی خرید کنیم؟

یکی از معیار های اصلی انتخاب کولر گازی ظرفیت سرمایش و گرمایش آن می باشد. ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت با واحد بی تی یو (BTU) اندازه گیری می شود و مضربی از 1000 می باشد که با توجه به ابعاد فضایی که می خواهیم کولر گازی را در آن نصب کنیم محاسبه می شود. به صورت کلی کولر گازی 7000 برای فضایی با 10 متر مربع، کولر گازی 9000 برای 12 تا 15 متر، کولر گازی 10000 تا 12000 برای فضای 17 تا 22 متر، کولر گازی 18000 برای 60 متر، کولر گازی 24000 برای فضای 100 متر، کولر گازی 30000 برای فضای 130 متر، کولر گازی 60000 و بالاتر برای سالن ها و مکان ها بزرگ مناسب می باشد.