کولر گازی سامسونگ Samsung

خرید و قیمت اسپلیت و کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ یکی از محصولات شرکت کره ای Samsung می باشد. کولر گازی سامسونگ با توجه به امکاناتی که دارد از کیفیت خوبی برخوردار است. قیمت کولر گازی سامسونگ نسبت به رقبای خود بسیار مناسب تر می باشد. فیلتر های چند لایه و ضد آلرژی و ضد ویروس سامسونگ باعث می شوند هوای داخلی تمیز و ضد عفونی شود. یکی از ویژگی های اسپلیت های سامسونگ داشتن حالت توربو است. به این صورت که در حداقل زمان ممکن دمای داخلی را به میزان دمای مورد نظر شما برساند و سپس به صورت اتوماتیک به حالت عادی خودش برگردد. با توجه به این ویزگی در مصرف انرژی و زمان صرفه جویی می شود. کولر گازی سامسونگ در دو نوع فقط سرمایشی و سرمایشی – گرمایشی تولید می شود. همچنین با توجه به نیاز های مختلف، کولر گازی های سامسونگ ظرفیت های مختلفی دارند. برای مثال می تواند به کولر گازی سامسونگ 12000، کولر گازی سامسونگ 18000، کولر گازی سامسونگ 24000 اشاره نمود. همچنین این کولر گازی ها با نام های اسپلیت یا اسپیلت نیز شناخته می شوند برای مثال به صورت اسپلیت 12000 سامسونگ، اسپلیت 18000 سامسونگ، اسپلیت 24000 سامسونگ نیز معروف هستند. شما می توانید در این بخش انواع کولر گازی سامسونگ را در فروشگاه دی جی بانه مشاهده نمایید و کولر گازی مورد نظر خود را به همراه گارانتی و تضمین اصالت کالا مستقیم از بانه خرید نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

چرا کولر گازی سامسونگ انتخاب خوبی است؟

کولر گازی سامسونگ جزو محصولات شرکت کره ای Samsung از امکانات خوب در کنار قیمت مناسب برخوردار است. با توجه به فعالیت این شرکت در زمینه لوازم الکتریکی، در زمینه لوازم خانگی هم حرفی برای گفتن دارد و کولر گازی یکی از این محصولات می باشد. سامسونگ با بکار گیری تکنولوژی های جدید و امکانات مناسب در کولر گازی های خود توانست در بازار های جهانی جای خود را پیدا کند. همچنین قیمت مناسب آن در مقابل عملکرد سرمایشی و گرمایشی مناسب می تواند یک انتخاب مناسب باشد.

چرا کولرگازی سامسونگ را از بانه خرید کنیم؟

قیمت کولر گازی و اسپلیت سامسونگ با توجه به تکنولوژی های بکار رفته در آنها بخصوص در مدل های جدید تقریبا گران می باشد. قیمت اسپلیت و کولر گازی سامسونگ در شهر بانه با توجه به موقعیت جغرافیای این شهر ارزان تر از همه جا می باشد. بنابراین خرید کولر گازی Samsung از بانه می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. خرید اسپلیت و کولر گازی سامسونگ از بانه با قیمت ارزان به همراه گارانتی و ضمانت اصالت کالا را توسط فروشگاه دی جی بانه تجربه کنید.

کولر گازی سامسونگ با چه ظرفیتی خرید کنیم؟

یکی از معیار های اصلی انتخاب کولر گازی ظرفیت سرمایش و گرمایش آن می باشد. ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت با واحد بی تی یو (BTU) اندازه گیری می شود و مضربی از 1000 می باشد که با توجه به ابعاد فضایی که می خواهیم کولر گازی را در آن نصب کنیم محاسبه می شود. به صورت کلی کولر گازی 7000 برای فضایی با 10 متر مربع، کولر گازی 9000 برای 12 تا 15 متر، کولر گازی 10000 تا 12000 برای فضای 17 تا 22 متر، کولر گازی 18000 برای 60 متر، کولر گازی 24000 برای فضای 100 متر، کولر گازی 30000 برای فضای 130 متر، کولر گازی 60000 و بالاتر برای سالن ها و مکان ها بزرگ مناسب می باشد.