کولر گازی فکیر fakir

خرید و قیمت اسپلیت و کولر گازی فکر

فکیر یا فکر یکی از برند های آلمانی می باشد که در زمینه تولید لوازم خانگی مانند کولر گازی، جاروبرقی، گوشت کوب برقی، غذا ساز، چرخ گوشت و ... فعالیت دارد. کیفیت ساخت محصولات فکر بسیار عالی است و بارها برنده جایزه های مختلف شده است. کولر گازی های فکر نیز یکی از محصولات با کیفیت این شرکت می باشد. کولر گازی های فکر به صورت ایستاده هستند و با چرخ های کوچکی که دارند به راحتی قابل حمل و نقل هستند. فکر کولر گازی های خود را در ظرفیت های مختلفی تولید می کند. برای مثال کولر گازی 9000 فکر و کولر گازی 12000 فکر از جمله این موارد می باشند. کولر گازی فکر هنگام کار سرو صدای بسیار کمی تولید می کند. کولر گازی های Fakir دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی هستند و با استفاده از گاز R410 کار می کنند. این گاز باعث می شود تا مصرف برق و استهلاک دستگاه بسیار کمتر از کولرگازی های دیگر باشد. شرکت فکر کولرگازی های خود را با نام Prestige تولید می کند. شما در این بخش می توانید قیمت کولر گازی فکر را مشاهده نموده و به بررسی مشخصات آنها بپردازید. همچنین می توانید جهت خرید کولر گازی فکر به صورت مستقیم و با قیمت ارزان از بانه اقدام نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

چرا خرید کولر گازی فکر پیشنهاد می شود؟

کولر گازی فکر به صورت ایستاده تولید می شود و ابعاد جمع و جوری دارد. کیفیت ساخت کولر گازی های فکر بسیار خوب است و طراحی آن طوری است که برای کسانی که جایی برای نصب کولر گازی روی دیوار ندارند مناسب می باشد. همچنین قیمت کولر گازی های ایستاده کمی ارزان تر از اسپلیت های دیواری است. کولر گازی های فکر به صورت سرمایشی و گرمایشی تولید می شوند و از مصرف برق پایینی برخوردار هستند. بنابراین اگر به دنبال یک کولر گازی ایستاده جمع و جور هستید، خرید کولر گازی فکر به شما پیشنهاد می شود.

چرا کولرگازی فکر را از بانه خرید کنیم؟

کولر گازی و اسپلیت های امروزی با توجه به تکنولوژی های بکار رفته در آنها بسیار گران قیمت هستند. قیمت کولر گازی و اسپلیت در فروشگاه های مختلف بسیار بالاست بنابراین خرید کولر گازی از یک فروشگاه معتبر در بانه می تواند در هزینه های شما تا حد زیادی صرفه جویی نماید. شهر بانه به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود محل خوبی برای خرید لوازم خانگی می باشد. شما می توانید کولرگازی فکر را با قیمت ارزان تر و به صورت مستقیم از بانه به همراه گارانتی خریداری نمایید.

کولر گازی فکر با چه ظرفیتی خرید کنیم؟

یکی از معیار های اصلی انتخاب کولر گازی ظرفیت سرمایش و گرمایش آن می باشد. اینکه کولر گازی خود را با چه ظرفیتی خرید کنید تا توانایی سرد کردن و گرم کردن محیط خانه شما را داشته باشد بسیار مهم است. ظرفیت کولر گازی ها را با واحد بی تی یو یا به انگلیسی BTU نمایش می دهند. کولر گازی ایستاده فکر به دو ظرفیت 9000 و 12000 تولید می شود و مخصوص محیط های کوچک مانند دفتر کار یا اتاق می باشد. بنابراین هنگام خرید کولر گازی ظرفیت سرمایش و گرمایش آن را حتما مد نظر قرار دهید.