کولر گازی جنرال شکار General Shkar

خرید و قیمت اسپلیت و کولر گازی جنرال شکار

کولر گازی جنرال شکار ساخت کشور چین با تکنولوژی تایلند می باشد که در کنار قیمت ارزان، محصولات با کیفیتی نیز تولید می کند. اسپلیت جنرال شکار با نام انگلیسی General Shkar شناخته می شود. البته ممکن است به اشتباه با نام General Shekar نیز معروف باشد. این کولر ها معروف به طرح لبخند نیز هستند. کولر گازی جنرال شکار در انواع و ظرفیت های مختلف تولید می شوند. کولر گازی و اسپلیت جنرال شکار و کولر گازی ایستاده جنرال شکار از جمله این موارد هستند که در ظرفیت های مختلف تولید می شوند. کولر گازی 12000 جنرال شکار، کولر گازی 18000 جنرال شکار، کولر گازی 24000 جنرال شکار، کولر گازی 30000 جنرال شکار، کولر گازی 36000 جنرال شکار، کولر گازی 60000 جنرال شکار از جمله ظرفیت های مختلف آنها می باشند. کولر گازی های جنرال شکار با تکنولوژی اینورتر مصرف انرژی و طول عمر بالایی را تضمین می کند. کیفیت ساخت این کولر گازی ها بسیار خوب است و با قیمت ارزان خود ارزش خرید بالایی پیدا می کنند. این کولر گازی ها با نام اسپلیت یا اسپیلت نیز شناخته می شوند. برای مثال این کولر گازی ها با نام های اسپلیت 12000 جنرال شکار، اسپلیت 18000 جنرال شکار، اسپلیت 24000 جنرال شکار و اسپلیت 30000 جنرال شکار نیز شناخته می شوند. شما در این بخش می توانید قیمت کولر گازی جنرال شکار را مشاهده نموده و به بررسی مشخصات آنها بپردازید و همچنین جهت خرید کولر گازی جنرال شکار با قیمت ارزان و به صورت مستقیم از بانه اقدام نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

خرید کولر گازی جنرال شکار اصل:

همیشه سود جویانی در بازار هستند که اقدام به تولید و عرضه برند های تقلبی به نام جنرال می کنند. کولر گازی جنرال با نام های جنرال کول هیت و جنرال شکار و معروف به طرح لبخند هستند. برای اطمینان از اصالت کولر گازی جنرال شکار باید به نشانه های که در ادامه توضیح داده می شود توجه شود. طرح لبخند روی پنل کولر به صورت استیل وجود دارد. کارتن محصول به رنگ نارنجی یا نخودی می باشد. موتور های جنرال شکار سنگین وزن هستند. برند های ثبت شده با نام های General cool – heat یا General Shkar روی پنل کولر. ۵ متر لوله مسی رایگان. ۲عدد ریموت کنترل. لوگوی برجسته ابری شکل روی کمپرسور، لوگوی حک شده General cool heat روی کمپرسور. شما می توانید کولر گازی جنرال را از فروشگاه دی جی بانه به همراه گارانتی و تضمین اصالت کالا و با خیال راحت خرید کنید.

چرا کولرگازی جنرال شکار را از بانه خرید کنیم؟

قیمت کولر گازی و اسپلیت جنرال شکار با توجه به تکنولوژی های بکار رفته در آنها بسیار مناسب می باشد. قیمت اسپلیت و کولر گازی جنرال شکار در شهر بانه با توجه به موقعیت جغرافیای این شهر ارزان تر از همه جا می باشد. بنابراین خرید کولر گازی جنرال شکار از بانه می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. خرید اسپلیت و کولر گازی جنرال شکار از بانه با قیمت ارزان به همراه گارانتی و ضمانت اصالت کالا را توسط فروشگاه دی جی بانه تجربه کنید.

کولر گازی جنرال شکار با چه ظرفیتی خرید کنیم؟

یکی از معیار های اصلی انتخاب کولر گازی ظرفیت سرمایش و گرمایش آن می باشد. ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت با واحد بی تی یو (BTU) اندازه گیری می شود و مضربی از 1000 می باشد که با توجه به ابعاد فضایی که می خواهیم کولر گازی را در آن نصب کنیم محاسبه می شود. به صورت کلی کولر گازی 7000 برای فضایی با 10 متر مربع، کولر گازی 9000 برای 12 تا 15 متر، کولر گازی 10000 تا 12000 برای فضای 17 تا 22 متر، کولر گازی 18000 برای 60 متر، کولر گازی 24000 برای فضای 100 متر، کولر گازی 30000 برای فضای 130 متر، کولر گازی 60000 و بالاتر برای سالن ها و مکان ها بزرگ مناسب می باشد.