قیمت و خرید کولر گازی 36000 تا 60000 بی تی یو و بیشتر

خرید کولر گازی 60000 بی تی یو و بالاتر

برای انتخاب کولر گازی معیار های مختلفی وجود دارد. یکی از اساسی ترین معیار ها ظرفیت کولر گازی می باشد. کولر های گازی در ظرفیت های مختلف تولید می شوند. ظرفیت کولر گازی را با واحد بی تی یو نمایش می دهند و هر 1 بی تی یو برابر است با 1055 ژول انرژی. شرکت های کولر سازی با استفاده از این واحد برای میزان سرما و گرمای تولید شده استفاده می کنند و متناسب با محیطی که کولر گازی قرار است آنجا نصب شود انتخاب می شود.
در این بخش شما می توانید کولر گازی 36000 بی تی یو تا 60000 بی تی یو را مشاهده نمایید. شرکت های کولر سازی از جمله جنرال General، اجنرال Ogeneral، گری Gree، سامسونگ Samsung، ال جی LG، توشیبا Toshiba، پاناسونیک Panasonic، هیتاچی Hitachi، ویرپول Whirlpool، زیمنس Siemens، بکو Beko کولر گازی های تولیدی خود را با ظرفیت های مختلف اراده می دهند. کولر گازی 60000 بی تی یو برای محیطی با مساحت زیر 100 متر مناسب است و از ظرفیت های بالاتر برای محیط های باز استفاده می شود. این شرکت ها با استفاده از تکنولوژی های جدید مانند اینورتر و گاز R410 بجای گاز R22 مصرف انرژی را در کولر گازی 60000 بی تی یو خود کاهش می دهند. برای مثال می توان به کولر گازی جنرال 60000 اشاره نمود. کولر گازی فوق در دو نوع سرمایشی - گرمایشی تولید می شود. شما می توانید در این بخش کولر گازی مورد نظر خود را در ظرفیت 36000 تا 60000 بی تی یو و حتی بالاتر انتخاب نمایید و به همراه گارانتی و تضمین اصالت کالا از بانه خرید نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

چرا کولرگازی و اسپلیت را از بانه خرید کنیم؟

قیمت کولر گازی و اسپلیت با توجه به تکنولوژی های بکار رفته در آنها بسیار گران می باشند. قیمت اسپلیت و کولر گازی در شهر بانه با توجه به موقعیت جغرافیای این شهر ارزان تر از همه جا می باشد. بنابراین خرید کولر گازی از بانه می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. خرید اسپلیت و کولر گازی از بانه با قیمت ارزان به همراه گارانتی و ضمانت اصالت کالا را توسط فروشگاه دی جی بانه تجربه کنید.

کولر گازی 60000 بی تی یو مناسب کجاست؟

یکی از معیار های اصلی انتخاب کولر گازی انتخاب ظرفیت کولر گازی می باشد. برای مثال در صورتی که بخواهید مساحت بزرگ و فضای باز را خنک یا گرم کنید نمی توان روی کولر گازی های زیر 36 هزار حساب کرد و فضا به اندازه کافی خنک نمی شود و باید انرژی و زمان بیشتری صرف شود و به موتور کولر نیز فشار بیشتری وارد می شود. در حالی که با انتخاب ظرفیت مناسب کولر گازی از بروز این مشکلات جلوگیری می شود. کولر گازی 60000 برای محیط های بزرگ و سالن ها مناسب می باشد و برای فضاهای بزرگتر باید کولر گازی با ظرفیت بالاتری تهیه کنید. بنابراین در انتخاب ظرفیت کولر گازی حتما دقت کنید.