تلویزیون 2018 سونی A8F

تلویزیون 2018 سونی A8F دارای صفحه نمایش OLED و کیفیت 4K و پشتیبانی از HDR می باشد. صفحه نمایش این تلویزیون از بیش از 8 میلیون پیکسل تشکیل شده است. این پیکسل ها به صورت جداگانه کنترل و مدیریت می شود. بنابراین شما می توانید شاهد صحنه های طبیعی به همراه تصاویری عمیق و زنده باشید. بلندگو های تلویزیون سونی A8F در پشت تلویزیون تعبیه شده اند که صدایی فوق العاده دارند. این بلندگو ها صدا را در سطح صفحه نمایش پخش می کنند تا صدایی و لذت بخش را برایتان به ارمغان آورند. شما می توانید ویدئو تبلیغاتی تلویزیون 2018 سونی A8F را در زیر مشاهده نمایید.

جعبه گشایی تلویزیون سونی A8F


در این قسمت ویدئو جعبه گشایی تلویزیون 2018 سونی A8F را مشاهده می کنید. این تلویزیون گران قیمت با امکانات فوق العاده خود می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید باشد. در این ویدئو سعی شده تا مراحل جعبه گشایی تلویزیون سونی A8F به درستی نشان داده شود. زیرا هنگام جعبه گشایی هر خطایی باعث آسیب رسیدن به تلویزیون می شود. محتوای داخل جعبه تلویزیون سونی A8F شامل اقلام زیر می باشد:
  • دفترچه راهنما
  • ریموت کنترل
  • پنل پشت تلویزیون، قطعات پایه تلویزیون و پیج و مهر های مربوط به آن
  • یک جفت باتری برای کنترل
  • IR Blaster
  • یک بست برای نگه داشتن کابل ها در پشت تلویزیون

آموزش نصب پایه تلویزیون سونی A8F


این قسمت نحوه نصب پایه تلویزیون سونی A8F را خواهید دید. با تماشای این ویدئو شما می توانید بدون آسیب رساندن به تلویزیون به راحتی پایه این تلویزیون را نصب کنید. از شما دعوت می کنیم این ویدئو را تماشا کنید.

بررسی مشخصات تلویزیون 2018 سونی A8F


در این ویدئو به بررسی مشخصات تلویزیون سونی A8F پرداخته شده است. ابتدا پایه تلویزیون مورد بررسی قرار میگیرد. سپس به صفحه نمایش و جنس بدنه این تلویزیون نگاهی می کنیم و کیفیت ساخت آن را بررسی میکنیم. بعد به سراغ درگاه های ورودی تلویزیون می رویم. و در نهایت کیفیت تصاویر تلویزیون A8F سونی و تکنولوژی های بکار رفته در آن مورد بررسی قرار میگیرد. کنترل تلویزیون 2018 سونی A8F مجهز به دکمه دستیار صوتی گوگل می باشد. بنابراین کار کردن با تلویزیون از طریق فرمان صوتی بسیار آسان خواهد بود. باهم ویدئو مربوط به این بررسی را تماشا کنیم
در آخر شما می توانید قیمت تلویزیون 2018 سونی A8F را در سایز های مختلف مشاهده نمایید. و از لینک های موجود در انتهای این مقاله به فروشگاه دی جی بانه رفته و خرید خود را انجام دهید.

پست های مشابه

کانال تلگرام دی‌جی‌بانه
کانال تلگرام دی‌جی‌بانه

به اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *