ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D

  ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D

  ماشین ظرفشویی 13 نفره سفید بوش مدل SMS46NW01D

  برند: بوش
  دسته‌بندی: ماشین ظرفشویی
  • رنگ: سفید
  • ظرفیت ظرفشویی (نفر): 13
  ناموجود
  ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D
  ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D
  ماشین ظرفشویی 13 نفره سفید بوش مدل SMS46NW01D
  ناموجود
  ارسال عادی
  ارسال عادی
  در سایت ثبت‌نام کن و هزینه ارسال را مشاهده کن.
  معرفی کوتاه
  ماشین ظرفشویی SMS46NW01D رنگ سفید یکی از محصولات بوش می باشد. ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد و در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و طول عمر بالایی دارد. ماشین ظرفشویی 13 نفره SMS46NW01D برای خانواده های 13 نفره مناسب است و دارای سبد مخصوص برای شستشوی قاشق، چنگال و کارد می...
  ماشین ظرفشویی SMS46NW01D رنگ سفید یکی از محصولات بوش می باشد. ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد و در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و طول عمر بالایی دارد. ماشین ظرفشویی 13 نفره SMS46NW01D برای خانواده های 13 نفره مناسب است و دارای سبد مخصوص برای شستشوی قاشق، چنگال و کارد می باشد. این ماشین ظرف شویی دارای 6 برنامه مختلف است و عملکرد عالی دارد. همچنین دارای گزینه های Extra drying برای خشک کردن کامل ظروف، SilencePlus برای عملکرد بی صدا مخصوص شب، Machine care برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی، VarioSpeed Plus برای شستشوی سریع و HygienePlus برای شستشوی کاملا بهداشتی می باشد. سبدها و کشوی ماشین ظرفشویی 3 طبقه بوش SMS46NW01D قابلیت تنظیم دارند و شما می توانید به دلخواه خود آنها را تنظیم کنید. این ماشین دارای سنسور Load Sensor برای صرفه جویی در مصرف آب و سنسور AquaSensor برای تشخیص میزان کثیفی ظروف می باشد. این ماشین ظرفشویی در هر دور شستشو حدودا 6.7 لیتر آب مصرف می کند و به کمک تکنولوژی ActiveWater شستشوی تمیز و بسیار کم مصرفی را ارائه می دهد.
  بیشتر
  کمتر
  بررسی تخصصی

  معرفی ماشین ظرفشویی 2019 بوش SMS46NW01D

  ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D جزو محصولات سری 4 شرکت بوش می باشد. ماشین ظرفشویی SMS46NW01D امکانات بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. این ماشین ظرفشویی دارای شستشوی کاملا بهداشتی (HygienePlus) و برنامه شستشوی کم صدا (SilencePlus) مناسب برای شب می باشد. ماشین ظرفشویی 2019 بوش SMS46NW01D دارای ظرفیت 13 نفر است و برای خانواده های 13 نفره مناسب می باشد. این ماشین ظرفشویی دارای موتور EcoSilenceDrive است و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می کند. به همین علت توانسته برچسب انرژی A++ را کسب کند. ماشین ظرفشویی Bosch SMS46NW01D دارای 6 برنامه شستشو می باشد. شرکت بوش علاوه بر برنامه های شستشوی گزینه هایی مانند VarioSpeed Plus برای شستشوی سریع و موثر ظروف، Extra Drying برای خشک کردن کامل ظروف، SilencePlus برای شستشوی کم صدا مخصوص شب، Machine Care برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی و HygienePlus برای شستشوی کاملا بهداشتی می باشد. این ماشین ظرفشویی دارای 3 طبقه است و کشو و سبد های آن قابل تنظیم هستند و از فناوری VarioFlex و VarioDrawer برخوردار هستند. این ماشین ظرفشویی برای شستشوی هر چه بهتر ظروف به تکنولوژی ActiveWater نیز مجهز شده است و به طور متوسط در هر دور شستشو تنها 6.7 لیتر آب مصرف می کند. شما در این صفحه می توانید قیمت ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D را مشاهده کنید و مشخصات فنی آن را نیز ببینید.

  ماشین ظرفشویی 2019 بوش SMS46NW01D
  ویژگی های اصلی ماشین ظرفشویی 2019 بوش مدل SMS46NW01D.

  ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش SMS46NW01D

  ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش SMS46NW01D برای خانواده های 13 نفره مناسب است و مصرف آب و انرژی آن به لطف موتور EcoSilenceDrive بسیار عالی است. این ماشین ظرفشویی با توجه به حجم شستشویی که در هر دور انجام می دهد، تنها 6.7 لیتر آب مصرف می کند و این عالی است. برنامه شستشوی Eco 50 ° C که شستشوی کاملا تمیزی ارائه می دهد، در هر دور شستشو 6.7 لیتر آب مصرف می کند. شما می توانید به راحتی تمام ظروف خود را در ماشین ظرفشویی قرار داده و با انتخاب برنامه Eco آنها را کاملا شستشو دهید و مطمئن باشید که در مصرف آب صرفه جویی می شود. این ماشین ظرفشویی به کمک سنسور های Load Sensor و AquaSensor میزان ظروف و میزان کثیفی آنها را تشخیص داده و متناسب با آن، آب مصرفی را تنظیم می کند. به این ترتیب در مصرف آب و حتی انرژی صرفه جویی کرده و هزینه های شما را نیز کاهش می دهد.

  ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش SMS46NW01D در هر دور شستشو تنها 6.7 لیتر آب مصرف می کند
  ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش SMS46NW01D در هر دور شستشو تنها 6.7 لیتر آب مصرف می کند.

  برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی SMS46NW01D

  ماشین ظرفشویی SMS46NW01D دارای 6 برنامه شستشو است. یکی از این برنامه های شستشو Auto 45-65 ° C نام دارد و با توجه به حجم و میزان کثیفی ظروف، بهترین دمای آب و برنامه شستشو را تنظیم می کند تا به صورت خودکار عملیات شستشوی ظروف انجام شود. این گزینه باعث می شود تا در کنار مصرف انرژی و آب کمتر، ظروف شما به طور کامل شستشو یابند. این ماشین ظرفشویی علاوه بر 6 برنامه شستشو، گزینه های اضافه ای را نیز در اختیار شما قرار می دهد. برای مثال دارای گزینه VarioSpeed Plus می باشد و شستشوی سریع و موثری را ارائه می دهد. در صورتی که وقت کافی برای شستشوی ظروف ندارید می توانید از این گزینه استفاده کنید. گزینه Extra Drying نیز ظروف شما را بعد از شستشو کاملا خشک می کند و باعث درخشش آنها می شود. گزینه Machine Care ماشین ظرفشویی را تمیز می کند. همچنین دارای گزینه HygienePlus برای شستشوی کاملا بهداشتی و گزینه SilencePlus برای شستشوی کم صدا مخصوص شب نیز می باشد. بنابراین همانطور که مشاهده می کنید این ماشین ظرفشویی امکانات بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می دهد.

  ماشین ظرفشویی SMS46NW01E دارای 6 برنامه شستشو می باشد
  ماشین ظرفشویی SMS46NW01D دارای 6 برنامه شستشو و تعدادی گزینه های اضافه و کاربردی می باشد.

  شستشوی سریع و موثر ظروف با VarioSpeed Plus

  ماشین ظرفشویی 3 طبقه بوش SMS46NW01D دارای گزینه VarioSpeed Plus می باشد. این گزینه باعث می شود تا زمانی که وقت کافی برای شستشو ظروف خود ندارید، شستشوی سریع و کاملی داشته باشید. گزینه VarioSpeed Plus تنها زمان شستشو را کمتر می کند و در کیفیت شستشو تاثیری نمی گذارد و تمام ظروف شما به خوبی شسته می شوند. مصرف آب در این نوع شستشو کمی بیشتر از حالت عادی می باشد اما در زمان شما صرفه جویی می کند. شما می توانید با انتخاب این گزینه تا 66% در زمان خود صرفه جویی کرده و ظروف مختلف را 3 برابر سریع تر شستشو دهید.

  عددها و زمان های گفته شده توسط شرکت بوش ارائه شده است و ممکن است در عمل متفاوت باشد.

  ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D در هنگام کار تنها 46 دسی بل نویز تولید می کند

  شستشوی کم صدا با SilencePlus

  ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش SMS46NW01D دارای گزینه SilencePlus می باشد. این گزینه باعث می شود تا ماشین ظرفشویی در کم صدا ترین حالت خود کار کند. این گزینه نیز روی کیفیت شستشو تاثیر منفی نخواهد گذاشت و ظروف شما با بالاترین کیفیت شسته خواهند شد. با فشردن دکمه SilencePlus ماشین ظرفشویی تنها 46 دسی بل نویز تولید خواهد کرد. به این ترتیب شما می توانید از این گزینه در شب استفاده کرده و بدون ایجاد سرو صدای اضافه و مزاحمت، ظروف خود را بشویید. عملکرد این ماشین ظرفشویی به لطف موتور EcoSilenceDrive عالی و آرام است. شما می توانید ظروف خود را در ماشین ظرفشویی قرار داده و برنامه شستشو و زمان آن را تنظیم کنید و ماشین ظرفشویی به صورت اتوماتیک در شب ظروف شما را شستشو و خشک نماید.

  برنامه مخصوص شستشوی ظروف شیشه ای

  ماشین ظرفشویی SMS46NW01D دارای برنامه مخصوص شستشوی ظروف شیشه ای و کریستالی (Glass 40 ° C) است. شما می توانید با خیال راحت ظروف شیشه ای و حساس خود را به وسیله ماشین ظرفشویی SMS46NW01D بشویید. این ماشین دارای تکنولوژی محافظت از ظروف شیشه ای (Glass Protection) است و علاوه بر شستشو و خشک کردن کامل ظروف شیشه ای و ظریف به خوبی از آنها مراقبت کرده و از شکستن و ترک خودن آنها جلوگیری می کند. این ماشین ظرفشویی دارای مبدل حرارتی است و از تغییر ناگهانی دمای آب جلوگیری می کند. به این ترتیب ظروف شیشه ای ظریف و حساس مانند لیوان ترک نمی خورد. شما می توانید با فشردن این دکمه ظروف شیشه ای خود را به طور کامل شستشو و خشک کنید و نتیجه کار عالی است. تمام ظروف کاملا تمیز، خشک و براق خواهند شد.

  برنامه مخصوص شستشوی ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی SMS46NW01D
  خشک کردن کامل ظروف به کمک Extra Drying

  خشک کردن کامل ظروف با Extra Drying

  ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D ظروف را بعد از شستشو خشک می کند. اما برخی از ظرف ها بخصوص ظروف شیشه ای ممکن است کمی رطوبت را در خود نگه داشته و لکه دار شوند. گزینه Extra Drying به شما کمک می کند تا تمام ظروف به طور کامل خشک شوند و هیچ رطوبتی باقی نماند. به این ترتیب شما شاهد ظروف کاملا تمیز و براق خواهید شد. این گزینه به تمیزی هر چه بهتر ظروف کمک می کند و نتیجه کار عالی خواهد بود.

  شستشوی کاملا بهداشتی با HygienePlus

  گزینه HygienePlus شستشوی کاملا بهداشتی ظروف را برای شما فراهم می آورد. شستشوی بهداشتی با دمای آب حدودا 70 درجه سانتیگراد و در مدت زمان 10 دقیقه انجام می شود و تمام باکتری های موجود را از بین می برد و ظروف کاملا تمیز می شوند. این گزینه برای خانواده هایی که کودک خوردسال یا افراد آلرژیک دارند، کاملا مناسب می باشد. شما با فشردن تنها یک دکمه می توانید ظروف خود را به صورت کاملا بهداشتی شستشو دهید.

  امکانات ماشین ظرفشویی SMS46NW01D

  ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد. این موتور عملکرد بسیار کم صدا و خوبی دارد. این موتور باعث می شود تا شستشوی ظروف به خوبی هر چه تمام تر انجام شود و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود. این ماشین ظرفشویی دارای سیستم AquaStop برای جلوگیری از نشت آب نیز می باشد. به این ترتیب شما می توانید با خیال راحت شستشوی ظروف خود را به ماشین ظرفشویی SMS46NW01D بسپارید. این ماشین ظرفشویی دارای مبدل حرارتی است و از تغییر ناگهانی دمای آب جلوگیری کرده و خشک کردن ظروف را به طور کامل انجام می دهد. همچنین دارای سنورهای Load Sensor و AquaSensor می باشد و به کمک تکنولوژی ActiveWater ظروف مختلف را به خوبی هر چه تمام تر شستشو می دهد. یکی دیگر از ویژگی های این ماشین ظرفشویی فناوری DosierAssistent می باشد که به شستشوی هر چه بهتر ظرف های مختلف کمک می کند تا همه چیز کاملا تمیز و براق شوند.

  ماشین ظرفشویی SMS46NW01D
  ماشین ظرفشویی SMS46NW01D دارای موتور EcoSilenceDrive و سیستم AquaStop می باشد.
  ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد

  موتور EcoSilenceDrive در ماشین ظرف شویی SMS46NW01D

  یکی از قطعات مهم هر وسیله ای موتور آن می باشد. ماشین ظرفشویی SMS46NW01D دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد. این موتور عملکرد بسیار آرام و کم صدایی دارد و در حدود 46 دسی بل نویز تولید می کند. موتور EcoSilenceDrive جزو موتور های بدون برس می باشد و در کنار عملکرد آرام از قدرت بسیار بالایی برای شستشوی ظروف برخوردار می باشد. این موتور در مصرف آب، انرژی و زمان صرفه جویی می کند و عملکرد عالی دارد.

  سیستم AquaStop برای جلوگیری از نشت آب

  ماشین ظرفشویی Bosch SMS46NW01D دارای سیستم ضد نشت آب (AquaStop) می باشد و به محض وجود هرگونه نشتی، جریان آب را قطع کرده و از بوجود آمدن حادثه های احتمالی جلوگیری می کند. سیستم AquaStop شامل یک شلنگ دو جداره، سوپاپ ایمنی، خروجی آب و شناور می باشد و از خطرات ناشی از نشت آب جلوگیری می کند. به این ترتیب شما با خیال راحت می توانید شستشوی ظروف را به ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D بسپارید و از راه دور آن را کنترل کنید.

  سیستم AquaStop برای جلوگیری از نشت آب
  سنسور Load Sensor برای صرفه جویی در مصرف انرژی و آب

  سنسور Load Sensor

  سنسور Load Sensor در ماشین ظرفشویی وظیفه تشخیص میزان ظروف را دارد و مصرف آب و انرژی را مطابق با آن تنظیم می کند. به این ترتیب اگر تعداد ظروف شما کمتر باشد، مصرف آب و انرژی شما نیز کمتر خواهد بود. اگر تعداد ظروف شما بیشتر باشد به صورت خودکار این سنسور میزان آب را بیشتر کرده تا نتیجه شستشو در همه حالت ها عالی باشد. بنابراین فرقی نمی کند که حجم ظروف های شما زیاد است یا کم، با خیال راحت می توانید ظروف خود را شستشو دهید.

  سنسور AquaSensor

  سنسور AquaSensor وظیفه تشخیص میزان کثیفی ظروف را دارد. این سنسور میزان کثیفی ظروف را از طریق لیزر تشخیص داده و میزان مصرف آب، جهت و درجه پاشیدن آب و همچنین دمای آن را با توجه به میزان کثیفی ظروف تنظیم می کند. به این ترتیب تمام ظرف های شما بدون توجه به نوع و میزان کثیفی که دارند، به طور کامل شستشو پیدا می کنند. این سنسور با توجه به نوع شوینده و میزان چربی و کثیفی ظروف تشخیص میدهد که میزان شستشو کافی است یا ظروف ها باید مدت زمان بیشتری شستشو یابند.

  سنسور AquaSensor برای تشخیص میزان کثیفی ظروف

  تکنولوژی ActiveWater برای شستشوی 360 درجه

  ماشین ظرفشویی SMS46NW01D دارای تکنولوژی ActiveWater می باشد. این تکنولوژی دارای بازوهای هیدرولیک است و آب را به صورت 360 درجه اسپری می کند تا تمام ظروف به طور کامل شسته و تمیز شوند. تکنولوژی ActiveWater برای شستشوی و تمیزی هر چه بهتر ظروف در این ماشین ظرفشویی بکار رفته است. به این ترتیب علاوه بر شتسوی کامل، از هدر رفت آب و انرژی نیز تا حدودی صرفه جویی می شود.

  فناوری DosierAssistent

  ماشین ظرفشویی دارای فناوری DosierAssistent می باشد. در این فناوری ماده شستشو دهنده هنگام شستشو از محلی که قرار دارد خارج شده و داخل ماشین ظرفشویی (محل مخصوص برای ماده شستشو دهنده) می افتد. سپس به طور کامل حل شده و با جریاب آب به تمام ظروف می رسد. به این ترتیب تمام ظروف بخصوص ظروف شیشه کاملا تمیز و براق شده و مانند الماس می درخشند.

  فناوری DosierAssistent در ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D

  طراحی ماشین ظرفشویی SMS46NW01D

  ماشین ظرفشویی سفید بوش SMS46NW01D برای آشپزخانه ها و دکوراسیون سفید کاملا مناسب است و به راحتی با محیط هماهنگ می شوند. درب این ماشین ظرفشویی از روبرو باز می شود و دارای 3 طبقه مختلف برای چیدن ظروف می باشد. کشو و سبد های این ماشین ظرفشویی دارای فناوری VarioDrawer و VarioFlex می باشد و قابل تنظیم است. شما می توانید با توجه به اندازه ظروف خود آنها را تنظیم نمایید. ظروف کوچک مثل قاشق و چنگال و کارد در کشوی بالایی و ظروف کوچک تر در سبد پایین و ظروف بزرگ تر در سبد آخر قرار می گیرند. ماشین ظرفشویی 2019 بوش SMS46NW01D دارای صفحه نمایش LED است و اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می دهد. این ماشین ظرفشویی دارای قفل کودک نیز می باشد.

  ماشین ظرفشویی سفید بوش SMS46NW01D برای آشپزخانه های سفید مناسب است
  ماشین ظرفشویی سفید بوش SMS46NW01D برای آشپزخانه های سفید کاملا مناسب است.
  کشوی قابل تنظیم با VarioDrawer

  کشوی قابل تنظیم با VarioDrawer

  ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D دارای فناوری VarioDrawer می باشد. این فناوری باعث می شود تا شما بتوانید کشوی طبقه اول آن را به دلخواه خود و با توجه به اندازه ظروف خود تنظیم نمایید. این کشو برای قرار دادن قاشق، چنگال و کارد و ظروف این چنینی کاربرد دارد. شما به راحتی می توانید با توجه به ابعاد ظرف این کشو را تنظیم کنید و ظروف خود را در آن بچینید و به راحتی شستشو دهید. فناوری VarioDrawer در اکثر ماشین های ظرفشویی بوش مورد استفاده قرار گرفته است.

  سبدهای قابل تنظیم با VarioFlex

  ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش SMS46NW01D دارای فناوری VarioFlex می باشد. این فناوری باعث می شود تا شما بتوانید سبدهای طبقه دوم و سوم را به دلخواه خود و با توجه به اندازه ظروف خود تنظیم نمایید. این سبدها برای قرار گیری انواع ظروف و لیوان کاربرد دارد. همچنین طبقه سوم نیز برای قرار گرفتن ظروف بزرگتر مانند قابلمه کاربرد دارد. شما به راحتی می توانید با توجه به ابعاد ظرف خود این سبدها را تنظیم کنید و ظروف خود را در آن بچینید و به راحتی شستشو دهید. فناوری VarioFlex در اکثر ماشین ظرفشویی های جدید بوش مورد استفاده قرار گرفته است.

  کشوی قابل تنظیم با VarioDrawer

  تکنولوژی RackMatic

  تکنولوژی RackMatic به شما اجازه می دهد تا سبد بالایی را در 3 حالت مختلف تنظیم نمایید. اگر ظروف شما بلند یا بزرگ باشند شما نمی توانید آنها را شستشو دهید. اما به کمک تکنولوژی RackMatic شما می توانید ارتفاع سبد بالایی را تنظیم نموده و فضای بیشتری را برای ظروف بلند و بزرگ خود باز کنید. این تکنولوژی در سه حالت تنظیم می شود و به طور کلی 5 سانتیمتر فضا باز می کند. شما می توانید با مشاهده ویدئو مربوطه با نحوه عملکرد این تکنولوژی آشنا شوید.

  * محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده در توضیحات متفاوت باشد. برای مشاهده عکس های واقعی محصول به گالری تصویر محصول در بالای صفحه مراجعه کنید.

  بیشتر
  کمتر
  مشخصات فنی
  مدل
  SMS46NW01D
  تولید کننده
  BOSCH
  رنگ
  سفید
  ظرفیت ظرفشویی (نفر)
  13
  رده بندی مصرف انرژی
  ++A
  برنامه شستشو
  • Intensive 70 ° C
  • Auto 45-65 ° C
  • Eco 50 ° C
  • Quiet 50 ° C
  • Glass 40 ° C
  • Fast 65 ° C
  قفل کودک
  دارد
  نصب دستگاه
  رو کار
  وزن
  51 کیلوگرم
  ابعاد
  84.5x60.0x60.0 سانتیمتر
  سطح صدا
  46 دسی بل
  میزان مصرف آب
  6.7 لیتر
  اطلاعات کلی
  مدل
  SMS46NW01D
  تولید کننده
  BOSCH
  رنگ
  سفید
  ظرفیت ظرفشویی (نفر)
  13
  رده بندی مصرف انرژی
  ++A
  برنامه شستشو
  • Intensive 70 ° C
  • Auto 45-65 ° C
  • Eco 50 ° C
  • Quiet 50 ° C
  • Glass 40 ° C
  • Fast 65 ° C
  قفل کودک
  دارد
  نصب دستگاه
  رو کار
  وزن
  51 کیلوگرم
  ابعاد
  84.5x60.0x60.0 سانتیمتر
  سطح صدا
  46 دسی بل
  میزان مصرف آب
  6.7 لیتر
  سایر
  ویژگی های دیگر
  • دارای 6 برنامه شستشو
  • ماشین ظرفشویی 3 طبقه ای قابل تنظیم
  • عملکرد بی صدا
  • گزینه Extra drying برای خشک کردن کامل ظروف
  • گزینه SilencePlus برای کار کردن در بی صداترین حالت
  • گزینه Machine care برای مراقبت و تمیز کردن ماشین ظرفشویی
  • گزینه VarioSpeedPlus برای شستشوی سریع
  • گزینه HygienePlus برای شستشوی بهداشتی
  • برنامه Glass مخصوص شستشو، خشک کردن ظروف شیشه ای
  • تکنولوژی محافظت از ظروف شیشه ای
  • برنامه شستشوی خودکار با بهترین نتیجه شستشو
  • سبد VarioFlex قابل تنظیم
  • کشوی Vario قابل تنظیم
  • صفحه نمایش LED برای نمایش اطلاعات
  • سنسور Load Sensor برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی
  • سنسور AquaSensor برای تشخیص میزان کثیفی ظروف و شستشوی تمیز
  • دارای DosierAssistent برای شستشوی بهتر
  • سنسور AquaStop برای جلوگیری از نشت آب
  • موتور EcoSilenceDrive با عملکرد بی صدا و بسیار با دوام
  • تکنولوژی ActiveWater برای شستشوی تمیز تر با مصرف انرژی و آب کمتر
  • میزان مصرف انرژی 262 کیلووات ساعت در سال
  • میزان مصرف آب 1876 لیتر در سال
  • جنس بدنه داخلی از فولاد ضد زنگ
  • سبد مخصوص قاشق، چنگال و کارد
  • دارای مبدل حرارتی برای خشک کردن ظروف
  • قابلیت زمان بندی شروع شستشو از 1 تا 24 ساعت
  • نمایش زمان باقیمانده شستشو
  • طول کابل برق 175 سانتیمتر
  • طول شلنگ تخلیه آب 190 سانتیمتر
  بیشتر
  کمتر
  نظر خریداران
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  پرسش و پاسخ
  پرسش خود درباره این کالا را بنویسید
  محصولات مرتبط
  تگ‌های محصول