ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E

    ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E

    ماشین ظرفشویی 14 نفره سفید بوش مدل SMS46NW03E

    برند: بوش
    دسته‌بندی: ماشین ظرفشویی
    • رنگ: سفید
    • ظرفیت ظرفشویی (نفر): 14
    انتخاب رنگ:
    سفید
    استیل
    ناموجود
    ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E
    ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E
    ماشین ظرفشویی 14 نفره سفید بوش مدل SMS46NW03E
    ناموجود
    ارسال عادی
    ارسال عادی
    در سایت ثبت‌نام کن و هزینه ارسال را مشاهده کن.
    معرفی کوتاه
    ماشین ظرفشویی SMS46NW03E یکی از محصولات بوش می باشد. ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E دارای ظرفیت 14 نفر می باشد و به رنگ سفید می باشد. این ماشین ظرف شویی دارای موتور EcoSilenceDrive است. این موتور بسیار بی صدا است و طول عمر بالایی دارد. همچنین در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند. ماشین ظرفشویی Bosch SMS...
    ماشین ظرفشویی SMS46NW03E یکی از محصولات بوش می باشد. ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E دارای ظرفیت 14 نفر می باشد و به رنگ سفید می باشد. این ماشین ظرف شویی دارای موتور EcoSilenceDrive است. این موتور بسیار بی صدا است و طول عمر بالایی دارد. همچنین در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند. ماشین ظرفشویی Bosch SMS46NW03E دارای 6 برنامه شستشو می باشد. همچنین دارای گزینه های Extra drying برای خشک کردن کامل ظروف، SuperSilence برای شستشوی کاملا بی صدا مخصوص شب، Machine care برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی، VarioSpeedPlus برای شستشوی سریع و تمیز، HygienePlus برای شستشوی کاملا بهداشتی می باشد. ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS46NW03E دارای 3 طبقه است و سبد و کشوی آن قابل تنظیم می باشد. ماشین ظرفشویی 3 طبقه بوش SMS46NW03E دارای سنسور های Load Sensor برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و AquaSensor برای تشخیص میزان کثیفی ظروف می باشد. همچنین دارای سیستم AquaStop برای جلوگیری از نشت آب است. این ماشین دارای تکنولوژی ActiveWater نیز می باشد و نتایج شستشوی ظروف در آن عالی است.
    بیشتر
    کمتر
    بررسی تخصصی

    معرفی ماشین ظرفشویی 2019 بوش SMS46NW03E

    ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E جزو محصولات سری 4 این شرکت می باشد. امکانات و ویژگی های ماشین ظرفشویی SMS46NW03E تقریبا مشابه ماشین ظرفشویی SMS68NW06E می باشد. البته ویژگی های هوشمند و اتصال به اینترنت را ندارد و از تعداد برنامه های شستشوی کمتری برخوردار است. ماشین ظرفشویی 2019 بوش SMS46NW03E دارای ظرفیت 14 نفر می باشد و برای خانواده های 14 نفره مناسب است. این ماشین ظرفشویی دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد. این موتور عملکرد بسیار کم صدا و پر قدرتی دارد و در مصرف انرژی و آب صرفه جویی می کند. به همین علت این ماشین ظرفشویی توانسته برچسب انرژی A++ را دریافت کند. ماشین ظرفشویی SMS46NW03E دارای 6 برنامه شستشو است. علاوه بر برنامه های شستشویی که دارد، دارای گزینه هایی مانند Extra Drying برای خشک کردن کامل ظروف بعد از شستشو، SuperSilence برای شستشوی بسیار کم صدا مخصوص شب، VarioSpeed Plus برای شستشوی سریع و موثر، HygienePlus برای شستشوی کاملا بهداشتی، Machine Care برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی و Glass مخصوص شستشوی ظروف شیشه ای و ظریف می باشد. ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E دارای 3 طبقه برای ظروف کوچک، متوسط و بزرگ می باشد و کشو و سبد های آن قابل تنظیم هستند و از فناوری VarioFlex و VarioDrawer می باشد. همچنین برای شستشوی بهتر ظروف دارای تکنولوژی ActiveWater می باشد. ماشین ظرفشویی 2019 بوش SMS46NW03E به طور متوسط در هر دور شستشو حدودا 9.5 لیتر آب مصرف می کند. شما در این صفحه می توانید قیمت ماشین ظروفشویی بوش SMS46NW03E را مشاهده نمایید.

    ماشین ظرفشویی 2019 بوش SMS46NW03E
    ماشین ظرفشویی 2019 بوش SMS46NW03E.

    ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS46NW03E

    ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS46NW03E برای خانواده های 14 نفره مناسب است و مصرف آب بسیار خوبی دارد. این ماشین ظرفشویی با توجه به حجم شستشویی که در هر دور انجام می دهد، از مصرف آب تنها 9.5 لیتر برخوردار است که بسیار خوب است. برنامه شستشوی Eco 50 ° C که شستشوی کاملا تمیزی ارائه می دهد، در هر دور شستشو تنها 9.5 لیتر آب مصرف می کند که کاملا مناسب است. شما می توانید به راحتی تمام ظروف خود را در ماشین ظرفشویی قرار داده و با انتخاب برنامه Eco آنها را کاملا شستشو دهید و مطمئن باشید که در مصرف آب صرفه جویی می شود. این ماشین ظرفشویی به کمک سنسور Load Sensor و AquaSensor میزان ظروف و میزان کثیفی آنها را تشخیص داده و متناسب با آن، آب مصرفی را تنظیم می کند. به این ترتیب در مصرف آب و حتی انرژی صرفه جویی کرده و هزینه های شما را نیز کاهش می دهد.

    ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش در هر دور شستشو تنها 9.5 لیتر آب مصرف می کند
    ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS46NW03E در هر دور شستشو تنها 9.5 لیتر آب مصرف می کند.

    برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی SMS46NW03E

    ماشین ظرفشویی SMS46NW03E دارای 6 برنامه شستشو است. یکی از این برنامه های شستشو Auto 45-65 ° C نام دارد و با توجه به حجم و میزان کثیفی ظروف، بهترین دمای آب و برنامه شستشو را تنظیم می کند تا به صورت خودکار عملیات شستشو انجام شود. این گزینه باعث می شود تا در کنار مصرف انرژی و آب کمتر، ظروف شما به طور کامل شستشو یابند. علاوه بر این 6 برنامه شستشو، شرکت بوش گزینه های اضافه ای را نیز در اختیار شما قرار داده است. برای مثال دارای گزینه VarioSpeed Plus می باشد و شستشوی سریع و موثری را ارائه می دهد. در صورتی که وقت کافی برای شستشوی ظروف را ندارید می توانید از این گزینه استفاده کنید. گزینه SuperSilence عملکرد بسیار آرام و کم صدایی ارائه می دهد و برای شستشوی ظروف در شب مناسب است. گزینه HygienePlus شستشوی کاملا بهداشتی در اختیار شما قرار می دهد و آلرژی های مختلف را از بین می برد. گزینه Extra Drying نیز ظروف شما را بعد از شتسشو کاملا خشک می کند. همچنین دارای گزینه Machine care است و ماشین ظرفشویی را تمیز می کند.

    ماشین ظرفشویی SMS46NW03E دارای 6 برنامه شستشو می باشد
    ماشین ظرفشویی SMS46NW03E دارای 6 برنامه شستشو و تعدادی گزینه های اضافه و کاربردی می باشد.

    شستشوی سریع و موثر ظروف با VarioSpeed Plus

    ماشین ظرفشویی 3 طبقه بوش SMS46NW03E دارای گزینه VarioSpeed Plus می باشد. این گزینه باعث می شود تا زمانی که وقت کافی برای شستشو ظروف خود ندارید، شستشوی سریع و کاملی داشته باشید. گزینه VarioSpeed Plus تنها زمان شستشو را کمتر می کند و در کیفیت شستشو تاثیری نمی گذارد و تمام ظروف شما به خوبی شسته می شوند. مصرف آب در این نوع شستشو کمی بیشتر از حالت عادی می باشد اما در زمان شما صرفه جویی می کند. شما می توانید با انتخاب این گزینه تا 66% در زمان خود صرفه جویی کرده و ظروف مختلف را 3 برابر سریع تر شستشو دهید.

    عددها و زمان های گفته شده توسط شرکت بوش ارائه شده است و ممکن است در عمل متفاوت باشد.

    ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E هنگام کار تنها 44 دسی بل نویز تولید می کند

    شستشوی کم صدا با SuperSilence

    ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS46NW03E دارای گزینه SuperSilence می باشد. این گزینه باعث می شود تا ماشین ظرفشویی در کم صدا ترین حالت خود کار کند. این گزینه نیز روی کیفیت شستشو تاثیر منفی نخواهد گذاشت و ظروف شما با بالاترین کیفیت شسته خواهند شد. با فشردن دکمه SuperSilence ماشین ظرفشویی تنها 44 دسی بل نویز تولید خواهد کرد. به این ترتیب شما می توانید از این گزینه در شب استفاده کرده و بدون ایجاد سرو صدای اضافه و مزاحمت، ظروف خود را بشویید. عملکرد این ماشین ظرفشویی به لطف موتور EcoSilenceDrive عالی و آرام است. شما می توانید ظروف خود را در ماشین ظرفشویی قرار داده و برنامه شستشو و زمان آن را تنظیم کنید و ماشین ظرفشویی به صورت اتوماتیک در شب ظروف شما را شستشو و خشک نماید.

    برنامه مخصوص شستشوی ظروف شیشه ای

    ماشین ظرفشویی SMS46NW03E دارای برنامه مخصوص شستشوی ظروف شیشه ای و کریستالی (Glass 40 ° C) است. شما می توانید با خیال راحت ظروف شیشه ای و حساس خود را به وسیله ماشین ظرفشویی SMS46NW03E بشویید. این ماشین دارای تکنولوژی محافظت از ظروف شیشه ای (Glass Protection) است و علاوه بر شستشو و خشک کردن کامل ظروف شیشه ای و ظریف به خوبی از آنها مراقبت کرده و از شکستن و ترک خودن آنها جلوگیری می کند. این ماشین ظرفشویی دارای مبدل حرارتی است و از تغییر ناگهانی دمای آب جلوگیری می کند. به این ترتیب ظروف شیشه ای ظریف و حساس مانند لیوان ترک نمی خورد. شما می توانید با فشردن این دکمه ظروف شیشه ای خود را به طور کامل شستشو و خشک کنید و نتیجه کار عالی است. تمام ظروف کاملا تمیز، خشک و براق خواهند شد.

    برنامه مخصوص شستشوی ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی SMS46NW03E

    شستشوی کاملا بهداشتی با HygienePlus

    گزینه HygienePlus شستشوی کاملا بهداشتی ظروف را برای شما فراهم می آورد. شستشوی بهداشتی با دمای آب حدودا 70 درجه سانتیگراد و در مدت زمان 10 دقیقه انجام می شود و تمام باکتری های موجود را از بین می برد و ظروف کاملا تمیز می شوند. این گزینه برای خانواده هایی که کودک خوردسال یا افراد آلرژیک دارند، کاملا مناسب می باشد. شما با فشردن تنها یک دکمه می توانید ظروف خود را به صورت کاملا بهداشتی شستشو دهید.

    خشک کردن کامل ظروف با Extra Drying

    ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E ظروف را بعد از شستشو خشک می کند. اما برخی از ظرف ها بخصوص ظروف شیشه ای ممکن است کمی رطوبت را در خود نگه داشته و لکه دار شوند. گزینه Extra Drying به شما کمک می کند تا تمام ظروف به طور کامل خشک شوند و هیچ رطوبتی باقی نماند. به این ترتیب شما شاهد ظروف کاملا تمیز و براق خواهید شد. این گزینه به تمیزی هر چه بهتر ظروف کمک می کند و نتیجه کار عالی خواهد بود.

    گزینه Extra Drying برای خشک کردن کامل ظروف

    امکانات ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E

    ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد. این موتور عملکرد بسیار کم صدا و خوبی دارد. این موتور باعث می شود تا شستشوی ظروف به خوبی هر چه تمام تر انجام شود و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود. این ماشین ظرفشویی دارای سیستم AquaStop برای جلوگیری از نشت آب نیز می باشد. به این ترتیب شما می توانید با خیال راحت شستشوی ظروف خود را به ماشین ظرفشویی SMS46NW03E بسپارید. این ماشین ظرفشویی دارای مبدل حرارتی است و از تغییر ناگهانی دمای آب جلوگیری کرده و خشک کردن ظروف را به طور کامل انجام می دهد. همچنین دارای سنورهای Load Sensor و AquaSensor می باشد و به کمک تکنولوژی ActiveWater ظروف مختلف را به خوبی هر چه تمام تر شستشو می دهد. یکی دیگر از ویژگی های این ماشین ظرفشویی فناوری DosierAssistent می باشد که به شستشوی هر چه بهتر ظرف های مختلف کمک می کند تا همه چیز کاملا تمیز و براق شوند.

    ماشین ظرفشویی SMS46NW03E
    ماشین ظرفشویی SMS46NW03E دارای موتور EcoSilenceDrive و سیستم AquaStop می باشد.
    ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد

    موتور EcoSilenceDrive در ماشین ظرف شویی SMS46NW03E

    یکی از قطعات مهم هر وسیله ای موتور آن می باشد. ماشین ظرفشویی SMS46NW03E دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد. این موتور عملکرد بسیار آرام و کم صدایی دارد و در حدود 44 دسی بل نویز تولید می کند. موتور EcoSilenceDrive جزو موتور های بدور برس می باشد و در کنار عملکرد آرام از قدرت بسیار بالایی برای شستشوی ظروف برخوردار می باشد. این موتور در مصرف آب، انرژی و زمان صرفه جویی می کند و عملکرد عالی دارد.

    سیستم AquaStop برای جلوگیری از نشت آب

    ماشین ظرفشویی Bosch SMS46NW03E دارای سیستم ضد نشت آب (AquaStop) می باشد و به محض وجود هرگونه نشتی، جریان آب را قطع کرده و از بوجود آمدن حادثه های احتمالی جلوگیری می کند. سیستم AquaStop شامل یک شلنگ دو جداره، سوپاپ ایمنی، خروجی آب و شناور می باشد و از خطرات ناشی از نشت آب جلوگیری می کند. به این ترتیب شما با خیال راحت می توانید شستشوی ظروف را به ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E بسپارید و از راه دور آن را کنترل کنید.

    سیستم AquaStop برای جلوگیری از نشت آب
    سنسور Load Sensor برای صرفه جویی در مصرف انرژی و آب

    سنسور Load Sensor

    سنسور Load Sensor در ماشین ظرفشویی وظیفه تشخیص میزان ظروف را دارد و مصرف آب و انرژی را مطابق با آن تنظیم می کند. به این ترتیب اگر تعداد ظروف شما کمتر باشد، مصرف آب و انرژی شما نیز کمتر خواهد بود. اگر تعداد ظروف شما بیشتر باشد به صورت خودکار این سنسور میزان آب را بیشتر کرده تا نتیجه شستشو در همه حالت ها عالی باشد. بنابراین فرقی نمی کند که حجم ظروف های شما زیاد است یا کم، با خیال راحت می توانید ظروف خود را شستشو دهید.

    سنسور AquaSensor

    سنسور AquaSensor وظیفه تشخیص میزان کثیفی ظروف را دارد. این سنسور میزان کثیفی ظروف را از طریق لیزر تشخیص داده و میزان مصرف آب، جهت و درجه پاشیدن آب و همچنین دمای آن را با توجه به میزان کثیفی ظروف تنظیم می کند. به این ترتیب تمام ظرف های شما بدون توجه به نوع و میزان کثیفی که دارند، به طور کامل شستشو پیدا می کنند. این سنسور با توجه به نوع شوینده و میزان چربی و کثیفی ظروف تشخیص میدهد که میزان شستشو کافی است یا ظروف ها باید مدت زمان بیشتری شستشو یابند.

    سنسور AquaSensor برای تشخیص میزان کثیفی ظروف

    تکنولوژی ActiveWater برای شستشوی 360 درجه

    ماشین ظرفشویی SMS46NW03E دارای تکنولوژی ActiveWater می باشد. این تکنولوژی دارای بازوهای هیدرولیک است و آب را به صورت 360 درجه اسپری می کند تا تمام ظروف به طور کامل شسته و تمیز شوند. تکنولوژی ActiveWater برای شستشوی و تمیزی هر چه بهتر ظروف در این ماشین ظرفشویی بکار رفته است. به این ترتیب علاوه بر شتسوی کامل، از هدر رفت آب و انرژی نیز تا حدودی صرفه جویی می شود.

    فناوری DosierAssistent

    ماشین ظرفشویی دارای فناوری DosierAssistent می باشد. در این فناوری ماده شستشو دهنده هنگام شستشو از محلی که قرار دارد خارج شده و داخل ماشین ظرفشویی (محل مخصوص برای ماده شستشو دهنده) می افتد. سپس به طور کامل حل شده و با جریاب آب به تمام ظروف می رسد. به این ترتیب تمام ظروف بخصوص ظروف شیشه کاملا تمیز و براق شده و مانند الماس می درخشند.

    فناوری DosierAssistent در ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW03E

    طراحی ماشین ظرفشویی SMS46NW03E

    ماشین ظرفشویی سفید بوش SMS46NW03E برای آشپزخانه ها و دکوراسیون سفید کاملا مناسب است و به راحتی با محیط هماهنگ می شوند. درب این ماشین ظرفشویی از روبرو باز می شود و دارای 3 طبقه مختلف برای چیدن ظروف می باشد. کشو و سبد های این ماشین ظرفشویی دارای فناوری VarioDrawer و VarioFlex می باشد و قابل تنظیم است. شما می توانید با توجه به اندازه ظروف خود آنها را تنظیم نمایید. ظروف کوچک مثل قاشق و چنگال و کارد در کشوی بالایی و ظروف کوچک تر در سبد پایین و ظروف بزرگ تر در سبد آخر قرار می گیرند. ماشین ظرفشویی 2019 بوش SMS46NW03E دارای صفحه نمایش 7 قسمتی است که اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می دهد. این ماشین ظرفشویی دارای قفل کودک نیز می باشد.

    ماشین ظرفشویی سفید بوش SMS46NW03E برای آشپزخانه های سفید مناسب است
    ماشین ظرفشویی سفید بوش SMS46NW03E برای آشپزخانه های سفید کاملا مناسب است.
    کشوی قابل تنظیم با VarioDrawer

    کشوی قابل تنظیم با VarioDrawer

    ماشین ظرفشویی Bosch SMS46NW03E دارای فناوری VarioDrawer می باشد. این فناوری باعث می شود تا شما بتوانید کشوی طبقه اول آن را به دلخواه خود و با توجه به اندازه ظروف خود تنظیم نمایید. این کشو برای قرار دادن قاشق، چنگال و کارد و ظروف این چنینی کاربرد دارد. شما به راحتی می توانید با توجه به ابعاد ظرف این کشو را تنظیم کنید و ظروف خود را در آن بچینید و به راحتی شستشو دهید. فناوری VarioDrawer در اکثر ماشین های ظرفشویی بوش مورد استفاده قرار گرفته است.

    سبدهای قابل تنظیم با VarioFlex

    ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS46NW03E دارای فناوری VarioFlex می باشد. این فناوری باعث می شود تا شما بتوانید سبدهای طبقه دوم و سوم را به دلخواه خود و با توجه به اندازه ظروف خود تنظیم نمایید. این سبدها برای قرار گیری انواع ظروف و لیوان کاربرد دارد. همچنین طبقه سوم نیز برای قرار گرفتن ظروف بزرگتر مانند قابلمه کاربرد دارد. شما به راحتی می توانید با توجه به ابعاد ظرف خود این سبدها را تنظیم کنید و ظروف خود را در آن بچینید و به راحتی شستشو دهید. فناوری VarioFlex در اکثر ماشین ظرفشویی های جدید بوش مورد استفاده قرار گرفته است.

    کشوی قابل تنظیم با VarioDrawer

    تکنولوژی RackMatic

    تکنولوژی RackMatic به شما اجازه می دهد تا سبد بالایی را در 3 حالت مختلف تنظیم نمایید. اگر ظروف شما بلند یا بزرگ باشند شما نمی توانید آنها را شستشو دهید. اما به کمک تکنولوژی RackMatic شما می توانید ارتفاع سبد بالایی را تنظیم نموده و فضای بیشتری را برای ظروف بلند و بزرگ خود باز کنید. این تکنولوژی در سه حالت تنظیم می شود و به طور کلی 5 سانتیمتر فضا باز می کند. شما می توانید با مشاهده ویدئو مربوطه با نحوه عملکرد این تکنولوژی آشنا شوید.

    * محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده در توضیحات متفاوت باشد. برای مشاهده عکس های واقعی محصول به گالری تصویر محصول در بالای صفحه مراجعه کنید.

    بیشتر
    کمتر
    مشخصات فنی
    مدل
    SMS46NW03E
    سال عرضه
    2019
    تولید کننده
    BOSCH
    رنگ
    سفید
    ظرفیت ظرفشویی (نفر)
    14
    رده بندی مصرف انرژی
    ++A
    برنامه شستشو
    • Auto 45-65 ° C
    • Eco 50 ° C
    • Glass 40 ° C
    • Intensive 70 ° C
    • 1h 65 ° C
    • Prewash
    قفل کودک
    دارد
    نصب دستگاه
    رو کار
    وزن
    52 کیلوگرم
    ابعاد
    84.5x60.0x60.0 سانتیمتر
    سطح صدا
    44 دسی بل
    میزان مصرف آب
    9.5 لیتر
    اطلاعات کلی
    مدل
    SMS46NW03E
    سال عرضه
    2019
    تولید کننده
    BOSCH
    رنگ
    سفید
    ظرفیت ظرفشویی (نفر)
    14
    رده بندی مصرف انرژی
    ++A
    برنامه شستشو
    • Auto 45-65 ° C
    • Eco 50 ° C
    • Glass 40 ° C
    • Intensive 70 ° C
    • 1h 65 ° C
    • Prewash
    قفل کودک
    دارد
    نصب دستگاه
    رو کار
    وزن
    52 کیلوگرم
    ابعاد
    84.5x60.0x60.0 سانتیمتر
    سطح صدا
    44 دسی بل
    میزان مصرف آب
    9.5 لیتر
    سایر
    ویژگی های دیگر
    • دارای 6 برنامه شستشو
    • ماشین ظرفشویی 3 طبقه ای قابل تنظیم
    • عملکرد فوق العاده بی صدا
    • گزینه Extra drying برای خشک کردن کامل ظروف
    • گزینه SuperSilence برای کار کردن در بی صداترین حالت
    • گزینه Machine care برای مراقبت و تمیز کردن ماشین ظرفشویی
    • گزینه VarioSpeedPlus برای شستشوی سریع
    • گزینه HygienePlus برای شستشوی بهداشتی
    • برنامه Glass مخصوص شستشو، خشک کردن ظروف شیشه ای
    • تکنولوژی محافظت از ظروف شیشه ای
    • برنامه شستشوی خودکار با بهترین نتیجه شستشو
    • سبد VarioFlex قابل تنظیم
    • کشوی VarioDrawer قابل تنظیم
    • صفحه نمایش 7 قسمتی برای نمایش اطلاعات
    • سنسور Load Sensor برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی
    • سنسور AquaSensor برای تشخیص میزان کثیفی ظروف و شستشوی تمیز
    • دارای DosierAssistent برای شستشوی بهتر
    • سنسور AquaStop برای جلوگیری از نشت آب
    • موتور EcoSilenceDrive با عملکرد بی صدا و بسیار با دوام
    • تکنولوژی ActiveWater برای شستشوی تمیز تر با مصرف انرژی و آب کمتر
    • میزان مصرف انرژی 266 کیلووات ساعت در سال
    • میزان مصرف آب 2660 لیتر در سال
    • جنس بدنه داخلی از فولاد ضد زنگ
    • دارای مبدل حرارتی برای خشک کردن ظروف
    • قابلیت زمان بندی شروع شستشو از 1 تا 24 ساعت
    • نمایش زمان باقیمانده شستشو
    • طول کابل برق 175 سانتیمتر
    • طول شلنگ تخلیه آب 190 سانتیمتر
    بیشتر
    کمتر
    نظر خریداران
    
    تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
    پرسش و پاسخ
    پرسش خود درباره این کالا را بنویسید
    محصولات مرتبط
    تگ‌های محصول