ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E

  ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E

  ماشین ظرفشویی 14 نفره سفید بوش مدل SMS68NW06E

  برند: بوش
  دسته‌بندی: ماشین ظرفشویی
  • رنگ: سفید
  • ظرفیت ظرفشویی (نفر): 14
  ناموجود
  ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E
  ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E
  ماشین ظرفشویی 14 نفره سفید بوش مدل SMS68NW06E
  ناموجود
  ارسال عادی
  ارسال عادی
  در سایت ثبت‌نام کن و هزینه ارسال را مشاهده کن.
  معرفی کوتاه
  ماشین ظرفشویی هوشمند SMS68NW06E رنگ سفید یکی از محصولات بوش می باشد. ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E یکی از بهترین و جدیدترین ماشین ظرفشویی های بازار می باشد. ماشین ظرفشویی SMS68NW06E قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وایفای (Wi-Fi) دارد و شما می توانید از طریق موبایل یا تبلت هوشمند خود و با استفاده از ب...
  ماشین ظرفشویی هوشمند SMS68NW06E رنگ سفید یکی از محصولات بوش می باشد. ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E یکی از بهترین و جدیدترین ماشین ظرفشویی های بازار می باشد. ماشین ظرفشویی SMS68NW06E قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وایفای (Wi-Fi) دارد و شما می توانید از طریق موبایل یا تبلت هوشمند خود و با استفاده از برنامه Home Connect این ماشین ظرف شویی را از راه دور و از طریق اینترنت کنترل نمایید. ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E برای خانواده های 14 نفره مناسب است. ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS68NW06E دارای موتور EcoSilenceDrive است و عملکرد فوق العاده کم صدا و طول عمر بالایی دارد. این ماشین به کمک تکنولوژی ActiveWater در مصرف آب و انرژی صرفه جویی کرده و شستشوی تمیزی را ارائه می دهد. ماشین ظرفشویی 3 طبقه بوش SMS68NW06E دارای 8 برنامه شستشو است و دارای گزینه هایی مانند Extra Drying برای خشک کردن کامل ظروف، SuperSilence برای شستشوی کاملا بی صدا مخصوص شب، Machine Care برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی، VarioSpeed Plus برای شستشوی سریع و HygienePlus برای شستشوی کاملا بهداشتی می باشد. همچنین دارای برنامه مخصوص شستشوی ظروف شیشه ای است و از تکنولوژی مراقبت از ظروف شیشه ای نیز برخوردار می باشد. این ماشین ظرفشویی دارای سیستم AquaStop است و از نشت آب جلوگیری می کند. همچنین دارای سنسور Load Sensor برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و سنسور AquaSensor برای تشخیص میزان کثیفی ظروف است.
  بیشتر
  کمتر
  بررسی تخصصی

  معرفی ماشین ظرفشویی 2019 بوش SMS68NW06E

  ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E جزو سری 6 بوش می باشد. این ماشین ظرفشویی یکی از جدید ترین و بهترین ماشین ظرفشویی های بازار محسوب می شود و محصول 2019 می باشد. ماشین ظرفشویی SMS68NW06E دارای ظرفیت 14 نفر می باشد و برای خانواده های 14 نفره مناسب است. این ماشین ظرفشویی دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد. این موتور عملکرد کم صدا و بسیار عالی دارد و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند. به همین علت این ماشین ظرفشویی توانسته برچسب انرژی A++ را دریافت کند. ماشین ظرفشویی SMS68NW06E دارای 8 برنامه شستشو است و شستشوی کاملی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین دارای گزینه Extra Drying برای خشک کردن کامل ظروف بعد از شستشو، SuperSilence برای شستشوی بسیار کم صدا مخصوص شب، VarioSpeed Plus برای شستشوی سریع و موثر، HygienePlus برای شستشوی کاملا بهداشتی و Machine Care برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی می باشد. این ماشین ظرفشویی دارای تکنولوژی مراقبت از ظروف شیشه ای نیز می باشد و شما می توانید ظریف ترین ظروف خود را نیز با خیال راحت شستشو دهید. ماشین ظرفشویی 2019 بوش SMS68NW06E دارای سنسور Load Sensor برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و همچنین سنسور AquaSensor برای تشخیص میزان کثیفی ظروف و شستشوی کامل ظروف می باشد. این ماشین ظرفوشیی به کمک سیستم هیدرولیک و تکنولوژی ActiveWater شستشوی کامل ظروف شما را به عهده می گیرد و عملکرد عالی دارد. ماشین ظرفوشیی 3 طبقه بوش SMS68NW06E دارای سبد ها و کشوی قابل تنظیم است و شما می توانید با توجه به نیاز و ظروف خود آنها را تنظیم نمایید. ماشین ظرفشویی هوشمند بوش SMS68NW06E دارای وایفای نیز است و به اینترنت متصل می شود و از اینترنت اشیاء پشتیبانی می کند. شما می توانید از طریق برنامه Home Connet هم از خانه و هم خارج از خانه از طریق اینترنت ماشین ظرف شویی خود را کنترل نمایید. قیمت ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E نسبت به مدل های دیگر کمی گرانتر می باشد، اما از طرفی امکانات بسیار بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

  ماشین ظرفشویی 2019 بوش مدل SMS68NW06E
  ماشین ظرفشویی 2019 بوش مدل SMS68NW06E.

  ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS68NW06E

  ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS68NW06E برای خانواده های 14 نفره مناسب است و مصرف آب بسیار خوبی دارد. این ماشین ظرفشویی با توجه به حجم شستشویی که در هر دور انجام می دهد، از مصرف آب تنها 9.5 لیتر برخوردار است که بسیار خوب است. برنامه شستشوی Eco 50 ° C که شستشوی کاملا تمیزی ارائه می دهد، در هر دور شستشو تنها 9.5 لیتر آب مصرف می کند که کاملا مناسب است. شما می توانید به راحتی تمام ظروف خود را در ماشین ظرفشویی قرار داده و با انتخاب برنامه Eco آنها را کاملا شستشو دهید و مطمئن باشید که در مصرف آب صرفه جویی می شود. این ماشین ظرفشویی به کمک سنسور Load Sensor و AquaSensor میزان ظروف و میزان کثیفی آنها را تشخیص داده و متناسب با آن، آب مصرفی را تنظیم می کند. به این ترتیب در مصرف آب و حتی انرژی صرفه جویی کرده و هزینه های شما را نیز کاهش می دهد.

  ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش در هر دور شستشو تنها 9.5 لیتر آب مصرف می کند
  ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS68NW06E در هر دور شستشو تنها 9.5 لیتر آب مصرف می کند.

  برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی SMS68NW06E

  ماشین ظرفشویی SMS68NW06E دارای 8 برنامه شستشو می باشد. یکی از این برنامه های شستشو Auto 45-65 ° C نام دارد و با توجه به نوع و حجم ظروف و همچنین میزان کثیفی آنها بهترین دمای آب و شستشو را تنظیم می کند تا به صورت خودکار عملیات شستشو انجام شود. این برنامه به صورت خودکار میزان مصرف آب و نوع شستشو را تنظیم می کند تا بهترین نتیجه حاصل شود و تمام ظروف به خوبی شسته شوند. این گزینه باعث می شود در کنار مصرف انرژی و آب کمتر، ظروف شما به طور کامل شستشو یابند. علاوه بر 8 برنامه ای که این ماشین ظرفشویی در اختیار شما قرار می دهد، دارای گزینه های اضافی نیز می باشد. برای مثال دارای گزینه SuperSilence برای عملکرد بسیار کم صدا است که هنگام شستشوی ظروف در شب بسیار کاربرد دارد. همچنین گزینه VarioSpeed Plus برای شستشوی سریع و موثر مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که زمان کافی برای شستشوی ظروف ندارین می توانید با فشردن این دکمه شستشوی سریع و کاملی را داشته باشید. گزینه HygienePlus شستشوی کاملا بهداشتی در اختیار شما قرار می دهد و با افزایش دمای آب تمام آلرژی های موجود را پاک می کند. ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E دارای برنامه مخصوص ظروف شیشه ای و کریستالی نیز می باشد. در این شستشو از تکنولوژی مراقبت از ظروف شیشه ای استفاده شده است. این ماشین ظرفشویی دارای گزینه Extra Drying نیز می باشد و به کمک مبدل حرارتی که دارد ظروف مختلف را بعد از شستشو به طور کامل خشک می کند.

  ماشین ظرفشویی SMS68NW06E دارای 8 برنامه شستشو می باشد
  ماشین ظرفشویی SMS68NW06E دارای 8 برنامه شستشو و تعدادی گزینه های اضافه و کاربردی می باشد.

  شستشوی سریع و موثر ظروف با VarioSpeed Plus

  ماشین ظرفشویی 3 طبقه بوش SMS68NW06E دارای گزینه VarioSpeed Plus می باشد. این گزینه باعث می شود تا زمانی که وقت کافی برای شستشو ظروف خود ندارید، شستشوی سریع و کاملی داشته باشید. گزینه VarioSpeed Plus تنها زمان شستشو را کمتر می کند و در کیفیت شستشو تاثیری نمی گذارد و تمام ظروف شما به خوبی شسته می شوند. مصرف آب در این نوع شستشو کمی بیشتر از حالت عادی می باشد اما در زمان شما صرفه جویی می کند. شما می توانید با انتخاب این گزینه تا 66% در زمان خود صرفه جویی کرده و ظروف مختلف را 3 برابر سریع تر شستشو دهید.

  عددها و زمان های گفته شده توسط شرکت بوش ارائه شده است و ممکن است در عمل متفاوت باشد.

  ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E هنگام کار تنها 44 دسی بل نویز تولید می کند

  شستشوی کم صدا با SuperSilence

  ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS68NW06E دارای گزینه SuperSilence می باشد. این گزینه باعث می شود تا ماشین ظرفشویی در کم صدا ترین حالت خود کار کند. این گزینه نیز روی کیفیت شستشو تاثیر منفی نخواهد گذاشت و ظروف شما با بالاترین کیفیت شسته خواهند شد. با فشردن دکمه SuperSilence ماشین ظرفشویی تنها 44 دسی بل نویز تولید خواهد کرد. به این ترتیب شما می توانید از این گزینه در شب استفاده کرده و بدون ایجاد سرو صدای اضافه ظروف خود را بشویید. عملکرد این ماشین لباسشویی به لطف موتور EcoSilenceDrive عالی و آرام است. شما می توانید ظروف خود را در ماشین ظرفشویی SMS68NW06E قرار داده و برنامه شستشو و زمان آن را تنظیم کنید و ماشین ظرفشویی به صورت اتوماتیک در شب ظروف شما را شستشو و خشک نماید.

  برنامه مخصوص شستشوی ظروف شیشه ای

  ماشین ظرفشویی SMS68NW06E دارای برنامه مخصوص شستشوی ظروف شیشه ای و کریستالی (Glass 40 ° C) است. شما می توانید با خیال راحت ظروف شیشه ای و حساس خود را به وسیله ماشین ظرفشویی SMS68NW06E بشویید. این ماشین دارای تکنولوژی محافظت از ظروف شیشه ای است و علاوه بر شستشو و خشک کردن کامل ظروف به خوبی از آنها مراقبت کرده و از شکستن و ترک خودن آنها جلوگیری می کند. این ماشین ظرفشویی دارای مبدل حرارتی است و از تغییر ناگهانی دمای آب جلوگیری می کند. به این ترتیب ظروف شیشه ای مانند لیوان ترک نمی خورد. شما می توانید با فشردن این دکمه ظروف شیشه ای خود را به طور کامل شستشو و خشک کنید و نتیجه کار عالی است. تمام ظروف کاملا تمیز، خشک و براق خواهند شد.

  برنامه مخصوص شستشوی ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی SMS68NW06E

  شستشوی کاملا بهداشتی با HygienePlus

  گزینه HygienePlus شستشوی کاملا بهداشتی ظروف را برای شما فراهم می آورد. شستشوی بهداشتی با دمای آب حدودا 70 درجه سانتیگراد و در مدت زمان 10 دقیقه انجام می شود و تمام باکتری های موجود را از بین می برد و ظروف کاملا تمیز می شوند. این گزینه برای خانواده هایی که کودک خوردسال یا افراد آلرژیک دارند، کاملا مناسب می باشد. شما با فشردن تنها یک دکمه می توانید ظروف خود را به صورت کاملا بهداشتی شستشو دهید.

  خشک کردن کامل ظروف با Extra Drying

  ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E ظروف را بعد از شستشو خشک می کند. اما برخی از ظرف ها بخصوص ظروف شیشه ای ممکن است کمی رطوبت را در خود نگه داشته و لکه دار شوند. گزینه Extra Drying به شما کمک می کند تا تمام ظروف به طور کامل خشک شوند و هیچ رطوبتی باقی نماند. به این ترتیب شما شاهد ظروف کاملا تمیز و براق خواهید شد. این گزینه به تمیزی هر چه بهتر ظروف کمک می کند و نتیجه کار عالی خواهد بود.

  گزینه Extra Drying برای خشک کردن کامل ظروف

  ماشین ظرفشویی هوشمند بوش SMS68NW06E

  ماشین ظرفشویی هوشمند بوش SMS68NW06E قابلیت اتصال به اینترنت و شبکه خانگی را دارد. شما می توانید این ماشین ظرفشویی را از طریق وایفای (Wi-Fi) به اینترنت متصل کنید. این ماشین ظرفشویی از اینترنت اشیاء نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید از طریق برقنامه Home Connect چه از داخل خانه و چه خارج از خانه از طریق اینترنت آن را کنترل کنید یا وضعیت آن را مشاهده نمایید. برنامه Home Connect بوش برای موبایل های اندرویدی و iOS در دسترس قرار گرفته است. ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E دارای عیب یابی از راه دور یا Remote Diagnostic نیز می باشد. به این ترتیب راحت تر می توانید مشکلات احتمالی آن را پیدا کرده و حل کنید.

  ماشین ظرفشویی هوشمند بوش SMS68NW06E
  ماشین ظرفشویی هوشمند بوش SMS68NW06E.
  دانلود برنامه Home Connect بوش

  برنامه Home Connect بوش

  برنامه Home Connect بوش برای کنترل لوازم خانگی از طریق موبایل یا تبلت می باشد. ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E قابلیت اتصال به اینترنت را دارد و شما می توانید آن را از طریق برنامه Home Connect کنترل نمایید. برنامه Home Connect برای دستگاه های اندرویدی و iOS توسعه داده شده است. کار کردن با این برنامه بسیار آسان است، تعداد ظروف و قاشق چنگال خود و میزان کثیفی آنها را مشخص کنید و برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید. انتخاب بهترین برنامه شستشو همیشه کار آسانی نیست. برنامه Home Connect دارای گزینه ای به نام Easy Start می باشد که به صورت خودکار بهترین برنامه شستشو را انتخاب می کند. شما می توانید جهت دانلود برنامه Home Connect بوش به لینک های زیر مراجعه کنید.

  عیب یابی از راه دور ماشین ظرفشویی SMS68NW06E

  ماشین ظرفشویی SMS68NW06E به صورت خودکار وضعیت لوازم و قطعات خود را چک کرده و بر آنها نظارت می کند. در صورتی که مشکلی برای این ماشین ظرفشویی پیش آید می توانید به راحتی از طریق Remote Diagnostics مشکل را به راحتی پیدا کنید. شما می توانید به پشتیبانی تعمیرات لوازم خانگی تماس گرفته و آنها از طریق اینترنت و از راه دور مشکلات احتمالی ماشین ظرفشویی SMS68NW06E را تشخیص داده و راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند. همچنین می توانید ماشین ظرفشویی خود را از طریق Remote Diagnostics آپدیت نمایید تا مشکلات و خطاهای نرم افزاری از بین بروند و عملکرد آن بهبود یابد.

  عیب یابی از راه دور یا Remote Diagnostics در ماشین ظرفشویی SMS68NW06E

  امکانات ماشین ظرفشویی SMS68NW06E

  ماشین ظرفشویی SMS68NW06E دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد. این موتور عملکرد بسیار کم صدا و خوبی دارد. این موتور باعث می شود تا شستشوی ظروف به خوبی هر چه تمام تر انجام شود و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شود. این ماشین ظرفشویی دارای سیستم AquaStop برای جلوگیری از نشت آب نیز می باشد. به این ترتیب شما می توانید با خیال راحت شستشوی ظروف خود را به ماشین ظرفشویی SMS68NW06E بسپارید. این ماشین ظرفشویی دارای مبدل حرارتی است و از تغییر ناگهانی دمای آب جلوگیری کرده و خشک کردن ظروف را به طور کامل انجام می دهد. همچنین دارای سنورهای Load Sensor و AquaSensor می باشد و به کمک تکنولوژی ActiveWater ظروف مختلف را به خوبی هر چه تمام تر شستشو می دهد. این ماشین ظرفشویی دارای فناوری DosierAssistent نیز می باشد.

  ماشین ظرفشویی SMS68NW06E
  ماشین ظرفشویی SMS68NW06E دارای موتور EcoSilenceDrive و سیستم AquaStop می باشد.
  ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد

  موتور EcoSilenceDrive در ماشین ظرف شویی SMS68NW06E

  یکی از قطعات مهم هر وسیله ای موتور آن می باشد. ماشین ظرفشویی SMS68NW06E دارای موتور EcoSilenceDrive می باشد. این موتور عملکرد بسیار آرام و کم صدایی دارد و در حدود 44 دسی بل نویز تولید می کند. موتور EcoSilenceDrive جزو موتور های بدور برس می باشد و در کنار عملکرد آرام از قدرت بسیار بالایی برای شستشوی ظروف برخوردار می باشد. این موتور در مصرف آب، انرژی و زمان صرفه جویی می کند و عملکرد عالی دارد.

  سیستم AquaStop برای جلوگیری از نشت آب

  ماشین ظرفشویی Bosch SMS68NW06E دارای سیستم ضد نشت آب (AquaStop) می باشد و به محض وجود هرگونه نشتی، جریان آب را قطع کرده و از بوجود آمدن حادثه های احتمالی جلوگیری می کند. سیستم AquaStop شامل یک شلنگ دو جداره، سوپاپ ایمنی، خروجی آب و شناور می باشد و از خطرات ناشی از نشت آب جلوگیری می کند. به این ترتیب شما با خیال راحت می توانید شستشوی ظروف را به ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E بسپارید و از راه دور آن را کنترل کنید.

  سیستم AquaStop برای جلوگیری از نشت آب
  سنسور Load Sensor برای صرفه جویی در مصرف انرژی و آب

  سنسور Load Sensor

  سنسور Load Sensor در ماشین ظرفشویی وظیفه تشخیص میزان ظروف را دارد و مصرف آب و انرژی را مطابق با آن تنظیم می کند. به این ترتیب اگر تعداد ظروف شما کمتر باشد، مصرف آب و انرژی شما نیز کمتر خواهد بود. اگر تعداد ظروف شما بیشتر باشد به صورت خودکار این سنسور میزان آب را بیشتر کرده تا نتیجه شستشو در همه حالت ها عالی باشد. بنابراین فرقی نمی کند که حجم ظروف های شما زیاد است یا کم، با خیال راحت می توانید ظروف خود را شستشو دهید.

  سنسور AquaSensor

  سنسور AquaSensor وظیفه تشخیص میزان کثیفی ظروف را دارد. این سنسور میزان کثیفی ظروف را از طریق لیزر تشخیص داده و میزان مصرف آب، جهت و درجه پاشیدن آب و همچنین دمای آن را با توجه به میزان کثیفی ظروف تنظیم می کند. به این ترتیب تمام ظرف های شما بدون توجه به نوع و میزان کثیفی که دارند، به طور کامل شستشو پیدا می کنند. این سنسور با توجه به نوع شوینده و میزان چربی و کثیفی ظروف تشخیص میدهد که میزان شستشو کافی است یا ظروف ها باید مدت زمان بیشتری شستشو یابند.

  سنسور AquaSensor برای تشخیص میزان کثیفی ظروف

  تکنولوژی ActiveWater برای شستشوی 360 درجه

  ماشین ظرفشویی SMS68NW06E دارای تکنولوژی ActiveWater می باشد. این تکنولوژی دارای بازوهای هیدرولیک است و آب را به صورت 360 درجه اسپری می کند تا تمام ظروف به طور کامل شسته و تمیز شوند. تکنولوژی ActiveWater برای شستشوی و تمیزی هر چه بهتر ظروف در این ماشین ظرفشویی بکار رفته است. به این ترتیب علاوه بر شتسوی کامل، از هدر رفت آب و انرژی نیز تا حدودی صرفه جویی می شود.

  فناوری DosierAssistent

  ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E دارای فناوری DosierAssistent می باشد. در این فناوری ماده شستشو دهنده هنگام شستشو از محلی که قرار دارد خارج شده و داخل ماشین ظرفشویی (محل مخصوص برای ماده شستشو دهنده) می افتد. سپس به طور کامل حل شده و با جریاب آب به تمام ظروف می رسد. به این ترتیب تمام ظروف بخصوص ظروف شیشه کاملا تمیز و براق شده و مانند الماس می درخشند.

  فناوری DosierAssistent در ماشین ظرفشویی بوش SMS68NW06E

  طراحی ماشین ظرفشویی SMS68NW06E

  ماشین ظرفشویی سفید بوش SMS68NW06E برای آشپزخانه ها و دکوراسیون سفید کاملا مناسب است و به راحتی با محیط هماهنگ می شوند. درب این ماشین ظرفشویی از روبرو باز می شود و دارای 3 طبقه مختلف برای چیدن ظروف می باشد. کشو و سبد های این ماشین ظرفشویی دارای فناوری VarioDrawer و VarioFlex می باشد و قابل تنظیم است. شما می توانید با توجه به اندازه ظروف خود آنها را تنظیم نمایید. ظروف کوچک مثل قاشق و چنگال و کارد در کشوی بالایی و ظروف کوچک تر در سبد پایین و ظروف بزرگ تر در سبد آخر قرار می گیرند. ماشین ظرفشویی 2019 بوش SMS68NW06E دارای صفحه نمایش LED است که اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می دهد. این ماشین ظرفشویی دارای قفل کودک نیز می باشد.

  ماشین ظرفشویی سفید بوش SMS68NW06E برای آشپزخانه های سفید مناسب است
  ماشین ظرفشویی سفید بوش SMS68NW06E برای آشپزخانه های سفید کاملا مناسب است.
  کشوی قابل تنظیم با VarioDrawer

  کشوی قابل تنظیم با VarioDrawer

  ماشین ظرفشویی Bosch SMS68NW06E دارای فناوری VarioDrawer می باشد. این فناوری باعث می شود تا شما بتوانید کشوی طبقه اول آن را به دلخواه خود و با توجه به اندازه ظروف خود تنظیم نمایید. این کشو برای قرار دادن قاشق، چنگال و کارد و ظروف این چنینی کاربرد دارد. شما به راحتی می توانید با توجه به ابعاد ظرف این کشو را تنظیم کنید و ظروف خود را در آن بچینید و به راحتی شستشو دهید. فناوری VarioDrawer در اکثر ماشین های ظرفشویی بوش مورد استفاده قرار گرفته است.

  سبدهای قابل تنظیم با VarioFlex

  ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS68NW06E دارای فناوری VarioFlex می باشد. این فناوری باعث می شود تا شما بتوانید سبدهای طبقه دوم و سوم را به دلخواه خود و با توجه به اندازه ظروف خود تنظیم نمایید. این سبدها برای قرار گیری انواع ظروف و لیوان کاربرد دارد. همچنین طبقه سوم نیز برای قرار گرفتن ظروف بزرگتر مانند قابلمه کاربرد دارد. شما به راحتی می توانید با توجه به ابعاد ظرف خود این سبدها را تنظیم کنید و ظروف خود را در آن بچینید و به راحتی شستشو دهید. فناوری VarioFlex در اکثر ماشین ظرفشویی های جدید بوش مورد استفاده قرار گرفته است.

  کشوی قابل تنظیم با VarioDrawer

  تکنولوژی RackMatic

  تکنولوژی RackMatic به شما اجازه می دهد تا سبد بالایی را در 3 حالت مختلف تنظیم نمایید. اگر ظروف شما بلند یا بزرگ باشند شما نمی توانید آنها را شستشو دهید. اما به کمک تکنولوژی RackMatic شما می توانید ارتفاع سبد بالایی را تنظیم نموده و فضای بیشتری را برای ظروف بلند و بزرگ خود باز کنید. این تکنولوژی در سه حالت تنظیم می شود و به طور کلی 5 سانتیمتر فضا باز می کند. شما می توانید با مشاهده ویدئو مربوطه با نحوه عملکرد این تکنولوژی آشنا شوید.

  * محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده در توضیحات متفاوت باشد. برای مشاهده عکس های واقعی محصول به گالری تصویر محصول در بالای صفحه مراجعه کنید.

  بیشتر
  کمتر
  مشخصات فنی
  مدل
  SMS68NW06E
  سال عرضه
  2019
  تولید کننده
  BOSCH
  رنگ
  سفید
  ظرفیت ظرفشویی (نفر)
  14
  رده بندی مصرف انرژی
  ++A
  برنامه شستشو
  • Intensive 70 ° C
  • Auto 45-65 ° C
  • Eco 50 ° C
  • Silence 50 ° C
  • Glass 40 ° C
  • 1h 65 ° C
  • Fast 45 ° C
  • Prewash
  قفل کودک
  دارد
  نصب دستگاه
  رو کار
  وزن
  53 کیلوگرم
  ابعاد
  84.5x60.0x60.0 سانتیمتر
  سطح صدا
  44 دسی بل
  میزان مصرف آب
  9.5 لیتر
  اطلاعات کلی
  مدل
  SMS68NW06E
  سال عرضه
  2019
  تولید کننده
  BOSCH
  رنگ
  سفید
  ظرفیت ظرفشویی (نفر)
  14
  رده بندی مصرف انرژی
  ++A
  برنامه شستشو
  • Intensive 70 ° C
  • Auto 45-65 ° C
  • Eco 50 ° C
  • Silence 50 ° C
  • Glass 40 ° C
  • 1h 65 ° C
  • Fast 45 ° C
  • Prewash
  قفل کودک
  دارد
  نصب دستگاه
  رو کار
  وزن
  53 کیلوگرم
  ابعاد
  84.5x60.0x60.0 سانتیمتر
  سطح صدا
  44 دسی بل
  میزان مصرف آب
  9.5 لیتر
  سایر
  ویژگی های دیگر
  • دارای 8 برنامه شستشو
  • ماشین ظرفشویی 3 طبقه ای قابل تنظیم
  • عملکرد فوق العاده بی صدا
  • گزینه Extra Drying برای خشک کردن کامل ظروف
  • گزینه SuperSilence برای کار کردن در بی صداترین حالت
  • گزینه Machine Care برای مراقبت و تمیز کردن ماشین ظرفشویی
  • گزینه VarioSpeed Plus برای شستشوی سریع
  • گزینه HygienePlus برای شستشوی کاملا بهداشتی
  • برنامه Glass مخصوص شستشو و خشک کردن ظروف شیشه ای
  • تکنولوژی محافظت از ظروف شیشه ای
  • برنامه شستشوی خودکار با بهترین نتیجه شستشو
  • قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وایفای (Wi-Fi)
  • پشتیبانی از اینترنت اشیاء و برنامه Home Connect
  • قابلیت اتصال به موبایل یا تبلت هوشمند و کنترل ماشین ظرفشویی از طریق اینترنت
  • کنترل شروع شستشو از راه دور
  • قابلیت Remote Diagnostic برای عیب یابی از راه دور
  • گزینه Easy Start برای تشخیص بهترین برنامه شستشو
  • سبد VarioFlex قابل تنظیم
  • کشوی VarioDrawer قابل تنظیم
  • صفحه نمایش LED برای نمایش اطلاعات
  • سنسور Load Sensor برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی
  • سنسور AquaSensor برای تشخیص میزان کثیفی ظروف و شستشوی تمیز
  • دارای DosierAssistent برای شستشوی بهتر
  • سنسور AquaStop برای جلوگیری از نشت آب
  • موتور EcoSilenceDrive با عملکرد بی صدا و بسیار با دوام
  • تکنولوژی ActiveWater برای شستشوی تمیز تر با مصرف انرژی و آب کمتر
  • میزان مصرف انرژی 266 کیلووات ساعت در سال
  • میزان مصرف آب 2660 لیتر در سال
  • جنس بدنه داخلی از فولاد ضد زنگ
  • دارای مبدل حرارتی برای خشک کردن ظروف
  • قابلیت زمان بندی شروع شستشو از 1 تا 24 ساعت
  • نمایش زمان باقیمانده شستشو
  • طول کابل برق 175 سانتیمتر
  • طول شلنگ تخلیه آب 190 سانتیمتر
  بیشتر
  کمتر
  نظر خریداران
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  پرسش و پاسخ
  پرسش خود درباره این کالا را بنویسید
  محصولات مرتبط