ماشین ظرفشویی بوش SMS68TW00E

  ماشین ظرفشویی بوش SMS68TW00E

  ماشین ظرفشویی 14 نفره سفید بوش مدل SMS68TW00E

  برند: بوش
  دسته‌بندی: ماشین ظرفشویی
  • رنگ: سفید
  • ظرفیت ظرفشویی (نفر): 14
  ناموجود
  ماشین ظرفشویی بوش SMS68TW00E
  ماشین ظرفشویی بوش SMS68TW00E
  ماشین ظرفشویی 14 نفره سفید بوش مدل SMS68TW00E
  ناموجود
  ارسال عادی
  ارسال عادی
  در سایت ثبت‌نام کن و هزینه ارسال را مشاهده کن.
  معرفی کوتاه
  ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TW00E از جمله ظرفشویی های 14 نفره به حساب می آید. این محصول با برخورداری از 3 طبقه در داخل، توانایی شستشوی ظروف به تعداد بالا را دارد. تکنولوژی موتور بکار رفته در آن از نوع EcoSilence Drive بوده که علاوه بر مصرف بهینه انرژی، صدای کمی تولید می کند. سبدهای طراحی شده در ماشین...
  ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TW00E از جمله ظرفشویی های 14 نفره به حساب می آید. این محصول با برخورداری از 3 طبقه در داخل، توانایی شستشوی ظروف به تعداد بالا را دارد. تکنولوژی موتور بکار رفته در آن از نوع EcoSilence Drive بوده که علاوه بر مصرف بهینه انرژی، صدای کمی تولید می کند. سبدهای طراحی شده در ماشین ظرفشویی SMS68TW00E از نوع VarioFlex Pro و Vario Drawer Pro هستند که به کاربر اجازه می دهد ظروف با اندازه های مختلف را داخل آن به راحتی بشویند. گزینه Intensive Zone این امکان را فراهم می کند تا بتوانید ظروف بزرگ مانند قابلمه را با فشار بیشتر در قسمت سبد پایین بشویید. دیگر عملکردهای ویژه در این مدل شامل VarioSpeedPlus، HygienePlus و Machine care می باشند. اگر قصد شستشوی لوازم شیشه ای مانند لیوان را دارید، Bosch SMS68TW00E دارای قابلیت محافظت از ظروف شیشه ای است تا به آنها آسیبی نرسد. در این سری از 8 برنامه شستشو برای شستن ظروف خود می توانید استفاده نمایید. سنسورها و قابلیت هایی مانند Water Active، Aqua Sensor و Load Sensor نیز در این محصول وجود دارند. جهت مشاهده قیمت و خرید ماشین ظرفشویی بوش SMS68TW00E در بانه، می توانید از سایت دی جی بانه اقدام به سفارش نمایید.
  بیشتر
  کمتر
  بررسی تخصصی

  معرفی کلی ماشین ظرفشویی مدل SMS68TW00E

  ماشین های ظرفشویی Bosch در کنار کیفیت از امکانات خوبی برخوردار هستند. بوش مدل SMS68TW00E جزو ماشین ظرف شویی های 14 نفره میباشد. این محصول که از سری 6 ظرفشویی های بوش بوده دارای سه طبقه جهت قرارگیری ظروف است. مصرف انرژی اعلام شده برای آن A+ بوده که در کنار برخورداری از موتور EcoSilence Drive بازدهی خوبی خواهد داشت. ماشین ظرفشویی سه طبقه بوش SMS68TW00E مجهز به طبقاتی از نوع VarioFlex Pro و VarioDrawer Pro بوده که از جمله ویژگی های آنها قابلیت تنظیم دلخواه شیارهای داخلی بوده و ویژگی Rackmatic دارد. این محصول 8 برنامه شستشو جهت شستشوی انواع مختلف ظروف داشته و 5 دمای مختلف برای آن تعریف شده است. ماشین ظرفشویی مدل SMS68TW00E دارای مبدل حرارتی یا به انگلیسی Heat Exchanger می باشد. به دلیل ایجاد صدای 38 دسی بل بطور کلی و صدای 36 دسی بل در هنگام استفاده از برنامه Silence، این مدل جزو ظرفشویی های SuperSilence Plus قرار گرفته است. ماشین ظرف شویی بوش SMS68TW00E دارای ابعاد 845x600x600 میلی متر است و در حدود 61 کیلوگرم وزن دارد. تکنولوژی های ActiveWater، AquaSensor، AquaStop و ... در آن به چشم می خورد. علاوه بر ویژگی های گفته شده وجود گزینه های اضافی برای شستشوی اختصاصی مانند HygienePlus و VarioSpeed Plus به قابلیت های این محصول افزوده است. برای آشنایی بیشتر با امکانات و ویژگی های ظرفشویی Bosch SMS68TW00E ادامه توضیحات را در دی جی بانه مطالعه کنید.

  بررسی و مشخصات ماشین ظرفشویی الجی SMS68TW00E در دی جی بانه
  خرید ماشین ظرفشویی بوش SMS68TW00E با رنگ سفید از بانه.

  قابلیت های ظرفشویی بوش SMS68TW00E

  ماشین های ظرفشویی بوش امکانات و ویژگی های مختلفی داشته و در طول زمان به قابلیت های آنها افزوده می شود. ماشین ظرفشویی بوش SMS68TW00E مجهز به موتور با تکنولوژی EcoSilence Drive بوده که نسبت به موتورهای نسل قبل خود پیشرفت خوبی کرده است. بوش با اضافه کردن قابلیت های جدید به ماشین های ظرفشویی خود سعی نموده تا در مصرف انرژی و آب مصرفی صرفه جویی نماید. از جمله این ویژگی ها Active Water، Load Sensor و Aqua Sensor می باشند. وجود این تکنولوژی ها در کنار هم سبب شده تا شاهد دستگاهی با بازدهی خوب باشیم. قابلیت دیگری به اسم Dosage Assist در ماشین ظرفشویی SMS68TW00E گنجانده شده تا شستشوی همه ظروف شما بخوبی انجام شود. در ادامه برای هر یک از این ویژگی ها در سایت دیجی بانه توضیحات بیشتری داده شده است.

  امکانات ماشین ظرفشویی بوش 9 کیلویی مدل SMS68TW00E

  تکنولوژی EcoSilence Drive

  موتورهای قدیمی استفاده شده در ماشین ظرف شویی های Bosch، به دلیل طراحی که داشتند صدای بلندی ایجاد می کردند. جدای از آن به دلیل وجود اصطکاک و تولید گرما، شاهد هدر رفتن انرژی بودیم. اما با معرفی تکنولوژی EcoSilence Drive این روند تغییر نمود و تحولی در محصولات لوازم خانگی بوش بوجود آمد. در این نوع طراحی نحوه عملکرد موتور تغییر نموده و دیگر شاهد اصطکاک نیستیم. موتور ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS68TW00E نیز دارای تکنولوژی EcoSilence Drive می باشد. در این فناوری از نیروی مغناطیسی استفاده می شود تا مصرف انرژی کاهش یابد. علاوه بر آن قرارگیری موتور در محفظه ای محبوس سبب شده تا صدای کمتری در بیرون شنیده شود و صدای تولید شده توسط SMS68TW00E را به حداقل می رساند.

  موتور دایرکت درایو اینورتر در ظرفشویی Bosch SMS68TW00E
  موتور دایرکت درایو اینورتر در ظرفشویی Bosch SMS68TW00E

  قابلیت تشخیص تعداد ظروف در Bosch SMS68TW00E

  یکی دیگر از ویژگی های ماشین ظرف شویی Bosch SMS68TW00E امکان تشخیص تعداد ظروف است. این امر توسط سنسوری که شرکت بوش آن را Load Sensor نامگذاری کرده، انجام خواهد شد. ممکن است در شستشوهایی که انجام می دهید تمام ظرفیت دستگاه پر نباشد و برای شستشو به مصرف آب و انرژی کمتری نیاز باشد. وجود Load Sensor به همین دلیل بوده تا با اندازه گیری میزان ظروف داخل دستگاه، مقدار و فشار آب تخمین زده شود. پس این سنسور نیز در مصرف آب و هزینه های شما صرفه جویی می کند. علاوه بر آن عمل شستشو را بهینه نموده تا شستشویی بهتر را برای شما انجام دهد. برای عملکرد بهتر قابلیت تشخیص تعداد ظروف در ظرفشویی سه طبقه بوش SMS68TW00E قبل از روشن نمودن دستگاه، داخل آن را خالی از ظروف نمایید.

  مصرف بهینه آب با AquaSensor

  ماشین ظرف شویی SMS68TW00E دارای سنسورهای مختلفی بوده تا به بهبود عملکرد آن کمک کند. یکی از آنها AquaSensor میباشد که در مسیر آب هنگام شستشو قرار می گیرد و از هدر رفتن و مصرف اضافی آب جلوگیری می کند. این فناوری در واقع با بررسی آب هنگام شستشو این کار را انجام می دهد. AquaSensor هنگام شستشوی ظرف های شما، آب خروجی را بررسی نموده و وجود هرگونه مواد غذایی و ... را تشخیص خواهد داد. اگر موادی در آب تشخیص داده نشد سنسور Aqua آن را به منزله اتمام فرآیند شستشو در نظر خواهد گرفت. در غیراینصورت و با تشخیص مواد غذایی و ... در آب حتی اگر زمان شستشو هم رو به اتمام باشد باز هم نیز فرآیند شستشو در ظرفشویی SMS68TW00E بوش ادامه پیدا می کند. این عمل تا زمانی ادامه پیدا کرده تا تمامی ذرات اضافی و کثیفی از بین رفته باشد. با AquaSensor شاهد مصرف بهینه آب برای شستشوی ظروف هستیم و خیال شما را از تمیزی کامل ظروف راحت خوهد نمود. با این سنسور در ماشین ظرفشویی SMS68TW00E بهترین شستشو را نسبت به میزان آب مصرفی شاهد خواهید بود.

  فناوری هوش مصنوعی AI DD در ماشین ظرفشویی الجی ظرفشویی SMS68TW00E
  موتور دایرکت درایو اینورتر در ظرفشویی Bosch SMS68TW00E

  سیستم AquaStop در ظرفشویی های بوش چیست؟

  ماشین های ظرفشوی جدید بود دارای امکانات و قابلیت های مختلفی هستند. شاید برای شما سوال پیش آمده که سیستم AquaStop در ماشین های ظرفشویی بوش چه نقشی دارد. این سیستم که توسط برند Bosch معرفی شده در ماشین ظرفشویی های جدید بوش از آن استفاده می شود. AquaStop به منظور محافظت و جلوگیری از نشت آب در داخل و بیرون ظرفشویی SMS68TW00E استفاده شده است. این سیستم دارای یک شیلنگ دوجداره، شیر ایمنی و سوپاپ ایمنی در کف دستگاه شستشو میباشد. با تجهیزاتی که Aqua Stop داشته این محافظت را از همان قسمت ورودی آب تا داخل ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS68TW00E بطور 100 درصد انجام خواهد داد. یعنی در هر یک از این سه مرحله بصورت 24 ساعته و حتی در هنگام خاموش بودن ماشین ظرفشویی، عمل بررسی نشت آب صورت می گیرد. به محض تشخیص نشت آب در قسمت شیر آب یا شیلنگ، ورودی آب بسته خواهد شد. حتی اگر داخل ظرفشویی بوش مدل SMS68TW00E نیز دچار نشت آب شود با استفاده از فناوری AquaStop آب بصورت خودکار از داخل ظرفشویی تخلیه خواهد شد.

  SMS68TW00E با تکنولوژی ActiveWater

  از جمله موارد مهم در محصولات خانگی، بازدهی آنهاست. هرچه بازدهی محصولی بیشتر بوده در دراز مدت در هزینه های شما صرفه جویی خواهد نمود. فناوری Active Water نیز بر روی همین موضوع تمرکز نموده است. ماشین ظرف شویی SMS68TW00E با تکنولوژی ActiveWater دارای برچسب مصرف انرژی A+ میباشد. این فناوری یک سیستم مدیریت مصرف آب است و به همین دلیل قادر است در هزینه های شما نیز صرفه جویی نماید. در این سیستم آب سریع تر گرم شده و عملکرد پمپاژ و پخش آب بهبود می یابد. تکنولوژی ActiveWater می تواند آب های تمیزی که هدر رفته اند را دوباره به فرآیند شستشو بازگرداند و از هدر رفت آب جلوگیری نماید. این موضوع در نهایت علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب و انرژی، هزینه های شما را نیز کاهش خواهد داد.

  موتور دایرکت درایو اینورتر در ظرفشویی Bosch SMS68TW00E

  شستشوی یکنواخت با Dosage Assist

  با ویژگی Dosage Assist شستشوی ظرف های شما بهتر انجام خواهد شد. این سیستم دارای یک جایگاه مخصوص با طراحی مهندسی شده میباشد. فقط کافی است تا قرص یا مواد شوینده را در جایگاه مخصوص ماشین ظرفشویی SMS68TW00E قرار دهید. سپس با شروع فرآیند شستشو آن قرص یا مواد شوینده در جایگاه مخصوص DosageAssist خواهد افتاد. طراحی این جایگاه طوری بوده که در مسیر فشار آب قرار داشته در نتیجه مواد شوینده یا قرص به همراه آب به تمامی نواحی داخل ظرف شویی پخش خواهد شد. با اینکار مایع شوینده به همه ظروف بطور یکنواخت خواهد رسید و شاهد یک شستشوی کامل در ماشین ظرفشویی سه طبقه بوش SMS68TW00E خواهیم بود.

  برنامه های اصلی شستشو در بوش مدل SMS68TW00E

  امروزه ماشین های ظرفشویی بوش نیز مانند ماشین لباسشویی های بوش دارای برنامه های مختلفی می باشند تا بتوانند شستشویی مطلوب را برای انواع ظروف انجام دهند. ماشین ظرفشویی Bosch SMS68TW00E نیز دارای برنامه های مختلفی است. 8 برنامه شستشوی تعریف شده برای این دستگاه، به خوبی ظروف مختلف شما را خواهد شست. این ظرفشویی بوش در هنگام شستشو بطور متوسط صدای 39 دسی بل دارد که صدای کمی بوده اما با این وجود برای حفظ آرامش شما برنامه ای به نام Silence قرار داده شده که با استفاده از آن می توانید این صدا را کاهش دهید. از برنامه های دیگر می توان به Glass Program اشاره نمود که مخصوص ظروف شیشه ای میباشد. برنامه Auto نیز بطور خودکار و با استفاده از سنسور و ویژگی های موجود در ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS68TW00E شستشویی بهینه را نسبت به مقدار کثیفی، تعداد ظروف و مقدار آب مورد نیاز انجام خواهد داد. اگر قصد شستشوی ظروف بزرگ مانند قابلمه را دارید می توانید از برنامه Intensive استفاده نمایید. با انتخاب این برنامه دمای آب هنگام شستشو بالاتر رفته و به 70 درجه سانتیگراد خواهد رسید تا ظروفی که دارای غذای ته گرفته یا چسبناک هستند تمیز شوند. برنامه Eco در ماشین ظرفشویی بوش رنگ سفید مدل SMS68TW00E همانطور که از نامش پیداست جهت شستشویی اقتصادی و به صرفه مورد استفاده قرار خواهد گرفت. دمای آب در این برنامه 50 درجه سانتیگراد است. برنامه های Quick برای شستشوی سریع و 1H برای شستشوی یک ساعته می باشد. از گزینه Pre-wash نیز می توانید برای شستشوی اولیه ظروف یا آبکشی استفاده کنید. در کنار این برنامه ها، برنامه ای مجزا برای شستشو و تمیز کردن خود ماشین ظرف شویی بوش SMS68TW00E وجود دارد که به آن Machine Care می گویند. درباره برنامه های گفته شده در ادامه توضیحات بیشتری خواهیم داد.

  امکانات ماشین ظرفشویی بوش 9 کیلویی مدل SMS68TW00E
  ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TW00E در دی جی بانه دارای 8 برنامه شستشو می باشد.
  موتور دایرکت درایو اینورتر در ظرفشویی Bosch SMS68TW00E

  شستشوی انواع ظروف با برنامه Auto

  همانطور که گفته شد ماشین ظرفشویی سه طبقه بوش SMS68TW00E دارای سنسورهای مختلفی است. شستشوی انواع ظروف با برنامه Auto امکان پذیر می باشد. تنها کافی است این برنامه را انتخاب نموده و به کمک سنسورهای موجود در ماشین ظرفشویی بوش زمان شستشو، میزان مصرف آب مورد نیاز و دمای آب تخمین زده خواهد شد. از برنامه Auto می توانید برای شستن ظروف مختلف استفاده نموده و نیاز به تنظیمات خاصی نمی باشد. دمای این برنامه از سوی شرکت Bosch مقدار 45 تا 65 درجه سانتیگراد اعلام شده است. ماشین ظرفشویی SMS68TW00E رنگ سفید با برنامه Auto ظروف را بطور کامل در حداقل زمان شسته و همینطور در مصرف انرژی و آب صرفه جویی خواهد کرد.

  ماشین ظرفشویی SMS68TW00E دارای برنامه Glass

  ظرفهای شیشه ای جزو ظروفی هستند که ظریف بوده و شستشوی نامناسب می تواند باعث ترک خوردن یا شکستن آنها شود. بوش به منزله اهمیت این نوع ظروف برای آنها برنامه ای جداگانه قرار در نظر گرفته است. ماشین ظرفشویی SMS68TW00E دارای برنامه Glass میباشد. تنها کافی است تا با انتخاب این برنامه که یکی از 8 برنامه اصلی شستشو در این دستگاه بوده، ظرف های شیشه ای خود را بدون ترک خوردگی یا کدر شدن بشویید. در Glass Program دمای آب بر روی 40 درجه سانتیگراد تنظیم خواهد شد. شرکت Bosch برای اطمینان مصرف کنندگان، قابلیت حفاظت از ظروف شیشه ای یا به انگلیسی Glass Protection را در ظرف شویی بوش 14 نفره SMS68TW00E قرار داده است. استفاده از برنامه Glass در این ظرفشویی، شستشوی کامل و بدون لک ظروف شیشه ای را با خود به همراه داشته و در عین حال استفاده از دمای مناسب از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری خواهد کرد.

  فناوری هوش مصنوعی AI DD در ماشین ظرفشویی بوش ظرفشویی SMS68TW00E
  موتور دایرکت درایو اینورتر در ظرفشویی Bosch SMS68TW00E

  شستشویی کم صدا با Silence Program

  ماشین ظرفشویی Bosch SMS68TW00E از نوع کم صدا بوده و بطور متوسط صدای 38 دسی بل را ایجاد می کند. با این حال اگر می خواهید شستشویی کم صدا را داشته باشید می توانید از Silence Program استفاده نمایید. با انتخاب این برنامه شستشوی ظروف با صدای تنها 36 دسی بل انجام خواهد شد. این مقدار صدا به اندازه ای بوده که SMS68TW00E را جزو ظرفشویی های SuperSilence Plus بوش قرار داده است. نحوه کار Silence Program بصورتی بوده که در آن میزان فشار آب کاهش و زمان شستشو افزایش خواهد یافت. دمای آب در این برنامه برابر با 50 درجه سانتیگراد اعلام شده است. پس با استفاده از برنامه Silence شاهد شستشویی با صدای کمتر نسبت به حالت عادی و اما طولانی تر خواهیم بود، که می تواند برای استفاده در شب گزینه ای بسیار مناسب باشد.

  مراقبت از SMS68TW00E با Machine Care Program

  ماشین ظرفشویی دستگاهی است که در طول سال نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. در حالت عادی می بایستی آن را بصورت دستی تمیز نمایید تا دستگاه شما دچار مشکل نشده و عملکرد خوبی داشته باشد. در ماشین ظرفشویی های بوش امروزی این امر تنها با استفاده از برنامه ای مخصوص انجام خواهد شد. مراقبت از SMS68TW00E با Machine Care Program امکان پذیر می باشد. شرکت Bosch این برنامه ویژه را تنها برای شستشوی دستگاه و راحتی کار شما در نظر گرفته است. با انتخاب گزینه Machine Care ظرف شویی شروع به کار نموده و داخل آن را به خوبی خواهد شست. البته قبل از روشن نمودن ظرفشویی SMS68TW00E و شروع Machine Care Program، حتما از خالی بودن آن مطمئن شوید.

  فناوری هوش مصنوعی AI DD در ماشین ظرفشویی بوش ظرفشویی SMS68TW00E

  ماشین ظرف شویی بوش SMS68TW00E دارای گزینه های ویژه

  همانطور که در بالا گفته شد این ماشین ظرفشویی دارای 8 برنامه شستشو است. علاوه بر آن ماشین ظرف شویی بوش SMS68TW00E دارای گزینه های ویژه نیز میباشد. از این گزینه ها برای انجام عملکردهای مخصوصی استفاده می شود. این دستگاه مجهز به 4 گزینه ویژه بوده که با برنامه های اصلی همراه می شوند. این گزینه ها در ماشین ظرفشویی سه طبقه بوش SMS68TW00E از قبیل Intensive Zone، VarioSpeedPlus، HygienePlus و Extra Dry میباشند. هر یک از این برنامه ها عمل خاصی مانند دمای بالای شستشو، کاهش زمان شستشو و ... را انجام می دهند. در پایین به توضیح هر یک از این ویژگی ها پرداخته ایم.

  امکانات ماشین ظرفشویی بوش 9 کیلویی مدل SMS68TW00E
  پنل اصلی ماشین ظرفشویی SMS68TW00E با ظرفیت 14 نفر در فروشگاه دیجی بانه.

  شستشوی سریع ظروف در SMS68TW00E با VarioSpeed Plus

  شاید به دلیل وجود اشخاص زیاد در منزل در مواقعی مانند مهمانی، نیاز به شستشوی سریع ظروف داشته باشید. شستشوی سریع ظروف در SMS68TW00E با VarioSpeed Plus امکان پذیر خواهد بود. با انتخاب این گزینه نسبت به حالت عادی، سرعت شستشو سه برابر خواهد شد و می توانید تا 66% در زمان خود صرفه جویی نمایید. در گزینه VarioSpeedPlus تمام سعی بر آن است تا با کاهش زمان شستشو از کیفیت شستشو کاسته نشود. در واقع مزایای استفاده از این حالت شستشو و خشک کردن خوب ظرفها در کنار زمان کم شستشو است. این گزینه در زمان جشن و مهمانی ها که می خواهید از ظروف چند بار استفاده نمایید می تواند بسیار مفید باشد. با شستشوی سریع ظروف در بوش SMS68TW00E با ویژگی VarioSpeed Plus در زمان خود صرفه جویی کنید.

  موتور دایرکت درایو اینورتر در ظرفشویی Bosch SMS68TW00E

  گزینه Extra Dry چیست؟

  ماشین ظرفشویی، دستگاهی بوده که علاوه بر شستن ظروف آنها را خشک نیز می کند. اما برخی از ظروف بخاطر جنسی که دارند بطور کامل خشک نمی شوند. در نتیجه خشک نشدن کامل ظرف ها، قطرات آب بر روی آنها باقی می ماند. همین موضوع باعث شده بر روی برخی از ظروف شاهد به جا ماندن لک باشیم. بوش راه حلی را ارائه داده که آن استفاده از گزینه Extra Dry در ماشین ظرف شویی بوش SMS68TW00E می باشد. با انتخاب این گزینه جدای از برنامه شستشوی اصلی، در قسمت آخر فرآیند شستشو دما بالاتر خواهد رفت. پس Bosch SMS68TW00E می تواند بصورت کامل ظروف شما را خشک نماید.

  امکان شستشوی ظروف بزرگ در بوش مدل SMS68TW00E

  همانطور که گفته شد امکان شستشوی ظروف بزرگ در بوش مدل SMS68TW00E وجود دارد. برای اینکار می توانید از برنامه Intensive استفاده کنید. اما اگر می خواهید ظرف هایی مانند دیگ و قابلمه را با ظروف عادی خود در یک مرحله بشویید می توانید از گزینه ویژه Intensive Zone استفاده نمایید. با استفاده از این گزینه دمای آب در سبد پایینی بالا رفته و فشار آب بیشتر خواهد شد. پس در ظرفشویی SMS68TW00E می توانید در قسمت بالا ظروف معمولی و حساس به دمای بالا و در قسمت پایین ظروف بزرگ خود مانند قابلمه و دیگ را قرار دهید تا با فشار و دمای بیشتر شسته شوند. با استفاده از گزینه IntensiveZone در واقع دو برنامه بصورت همزمان انجام خواهد شد تا در یک دور شستشو تمامی ظروف شسته شوند.

  فناوری هوش مصنوعی AI DD در ماشین ظرفشویی الجی ظرفشویی SMS68TW00E

  گزینه HygienePlus در SMS68TW00E

  یکی از موارد استفاده از ماشین های ظرفشویی برای شستن و ضد عفونی نمودن ظرفها، مخصوصا ظروف کودکان است. در شستشو با دست تا حدودی می توانید ظروف را تمیز کرده ولی به دلیل دمای پایین آب و استفاده چندین باره از اسکاچ و سیم امکان ضدعفونی ظروف وجود ندارد. گزینه HygienePlus در SMS68TW00E به همین منظور قرار داده شده است. با استفاده از این ویژگی دمای آب در مرحله پایانی شستشو افزایش یافته و ظرف ها تقریبا به مدت 10 دقیقه با دمای 70 درجه سانتیگراد شسته خواهند شد. همین موضوع سبب شده تا باکتری های موجود بر روی ظروف از بین بروند. گزینه HygienePlus در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TW00E برای ضدعفونی کردن و شستشوی ظروف بعد از غذاهای پر چرب، غذاهای بودار مانند ماهی یا ظروف بچه مناسب است.

  ماشین ظرفشویی بوش SMS68TW00E با طراحی شیک

  طراحی و کیفیت محصول در کنار ویژگی های آن دارای اهمیت است. ماشین ظرفشویی بوش SMS68TW00E با طراحی شیک به محیط شما جلوه خاصی خواهد داد. این محصول با ظرفیت 14 نفره طراحی شده و دارای سه طبقه می باشد. رنگ سفید آن می تواند با اکثر لوازم خانگی هماهنگ شود. ظرفشویی سه طبقه بوش مدل SMS68TW00E دارای متوسط مصرف آب 9.5 لیتر است. برای شستشوی بهتر و بیشتر ظروف برای کارد، چنگال و ... طبقه ای جدادر نظر گرفته شده است. سبد و کشوهای موجود از نوع VarioDrawer Pro و VarioFlex Pro می باشند که قابلیت های خوبی دارند. جنس آنها از نوع استیل ضد زنگ بوده تا دوام بالای محصول را تضمین کنند. ویژگی Rackmatic امکان تنظیم بیشتر سبدها را در اختیار شما قرار خواهد داد. در ادامه با ویژگی های گفته شده در بوش SMS68TW00E بیشتر آشنا خواهید شد.

  امکانات ماشین ظرفشویی بوش 9 کیلویی مدل SMS68TW00E
  طراحی ماشین ظرفشویی بوش سه طبقه مدل SMS68TW00E در سایت دی جی بانه.

  مجهز به VarioDrawer Pro

  وجود طبقه جداگانه برای کفگیر، قاشق، چنگال و ... به شما این امکان را خواهد داد تا در سبد های دیگر فضای بیشتری برای ظروف داشته باشید. ماشین ظرفشویی SMS68TW00E بوش مجهز به VarioDrawer Pro می باشد. از ویژگی های این کشو می توان به داشتن فضا و شیارهای زیاد برای کارد و چنگال و ... اشاره نمود. سبد VarioDrawer Pro تنها برای کفگیر نبوده و طراحی آن بصورتی است که حتی می توانید فنجان و کاسه را در آن قرار دهید. تفاوت VarioDrawer Pro با VarioDrawer در این است که مدل Pro در دو طرف سبد دارای اهرم هایی می باشد که به کاربر اجازه می دهد ارتفاع آن را تغییر دهد. علاوه بر آن شیارهای آن قابلیت تنظیم بصورت های مختلف دارند.

  تکنولوژی Steam در ماشین ظرفشویی SMS68TW00E
  پشتیبانی از Dolby Digital در سیستم صوتی سونی SHAKE X10D

  انعطاف پذیری ظرف شویی SMS68TW00E با VarioFlex Pro

  ماشین ظرفشویی Bosch SMS68TW00E دارای سبد از نوع VarioFlex Pro میباشد. این سبد دارای قابلیت های بیشتری نسبت به سبدهای عادی است. از ویژگی های آن می توان به قابلیت تنظیم شیارها اشاره نمود که می توانید نسبت به نیاز و اندازه ظروف خود آن را تنظیم نمایید. در سبد VarioFlex Pro پایه هایی جهت قرارگیری لیوان های پایه دار نیز وجود دارد علاوه بر سبد بالا در سبد پایین نیز این پایه ها اضافه شده است. البته در صورت عدم نیاز میتوانید این پایه ها را تغییر وضعیت داده تا جای بیشتری برای ظروف داشته باشید. انعطاف پذیری ظرف شویی SMS68TW00E با VarioFlex Pro طوری بوده که به راحتی می توانید ظروف بزرگ مانند دیگ و قابلمه را در سبد پایین قرار دهید.

  تکنولوژی ClearAudio+ در سیستم صوتی سونی SHAKE X10

  سبد های SMS68TW00E از جنس استیل ضد زنگ

  علاوه بر امکانات و ویژگی های یک محصول، کیفیت و مواد اولیه استفاده شده در ساخت قطعات آن دارای اهمیت است. استفاده از مواد با کیفیت در ساخت لوازم خانگی بوش باعث می شود تا طول عمر محصول افزایش یابد. ماشین ظرفشویی بوش رنگ سفید مدل SMS68TW00E دارای کیفیت ساخت خوبی است. برای نمونه می توان به سبدهای آن اشاره نمود. سبد های این محصول از جنس استیل ضد زنگ بوده که نشان دهنده همین موضوع می باشد. استفاده از استیل ضد زنگ باعث شده تا سبدهای SMS68TW00E در برابر تماس مکرر با آب و مواد شوینده مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی نشود.

  سیستم Rackmatic در ظرفشویی های بوش

  لوازم خانگی های بوش دارای ویژگی های مختلفی می باشند. سیستم Rackmatic در بعضی از ظرفشویی های بوش وجود دارد. این سیستم در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره SMS68TW00E نیز دیده می شود. در واقع محصولاتی با سیستم Rachmatic دارای اهرمی در کنار سبد هستند. این ویژگی به شما امکان تنظیم ارتفاع سبد را خواهد داد. حداکثر اندازه تغییر ارتفاع 5 سانتی متر می باشد. از ویژگی Rackmatic جهت قرار دادن ظروف با ارتفاع بلند در بوش SMS68TW00E می تون استفاده نمود. جهت استفاده از این قابلیت نیازی به خالی نمودن سبد نیست.

  نورپردازی SMS68TW00E با ویژگی EmotionLight

  سیستم EmotionLight یکی دیگر از ویژگی های بکار رفته در این دستگاه است. ماشین ظرفشویی بوش SMS68TW00E با ویژگی EmotionLight دارای لامپ ال ای دی در داخل است. این ویژگی سبب شده تا زیبایی محصول شما بیشتر شود. علاوه بر آن برخورداری از چراغ یا لامپ در SMS68TW00E به شما کمک خواهد نمود تا به خوبی بتوانید ظروف داخل آن را ببینید. چراغ های ال ای دی در قسمت بالا و داخل آن قرار دارند.

  موتور دایرکت درایو اینورتر در ظرفشویی Bosch SMS68TW00E

  * محصول واقعی ممکن است با عکس کالای نشان داده شده در توضیحات متفاوت باشد. برای مشاهده عکس واقعی محصول به گالری تصویر محصول در بالای صفحه مراجعه کنید.

  بیشتر
  کمتر
  مشخصات فنی
  مدل
  SMS68TW00E
  تولید کننده
  BOSCH
  رنگ
  سفید
  ظرفیت ظرفشویی (نفر)
  14
  رده بندی مصرف انرژی
  +A
  برنامه شستشو
  • 8 برنامه شستشو شامل:
  • Intensive 70 °C
  • Auto 45-65 °C
  • Eco 50 °C
  • Silence 50 °C
  • Glass 40 °C
  • 1h 65 °C
  • Quick 45 °C
  • Pre-wash
  • 4 گزینه ویژه شامل:
  • Intensive Zone
  • VarioSpeedPlus
  • HygienePlus
  • Extra Dry
  قفل کودک
  دارد
  نصب دستگاه
  رو کار
  وزن
  • 61 کیلوگرم
  ابعاد
  • 845x600x600 میلی متر
  سطح صدا
  38 دسی بل
  میزان مصرف آب
  9.5 لیتر
  اطلاعات کلی
  مدل
  SMS68TW00E
  تولید کننده
  BOSCH
  رنگ
  سفید
  ظرفیت ظرفشویی (نفر)
  14
  رده بندی مصرف انرژی
  +A
  برنامه شستشو
  • 8 برنامه شستشو شامل:
  • Intensive 70 °C
  • Auto 45-65 °C
  • Eco 50 °C
  • Silence 50 °C
  • Glass 40 °C
  • 1h 65 °C
  • Quick 45 °C
  • Pre-wash
  • 4 گزینه ویژه شامل:
  • Intensive Zone
  • VarioSpeedPlus
  • HygienePlus
  • Extra Dry
  قفل کودک
  دارد
  نصب دستگاه
  رو کار
  وزن
  • 61 کیلوگرم
  ابعاد
  • 845x600x600 میلی متر
  سطح صدا
  38 دسی بل
  میزان مصرف آب
  9.5 لیتر
  سایر
  ویژگی های دیگر
  • دارای 8 برنامه شستشو
  • دارای 3 طبقه
  • ایجاد صدای 36 دسی بل در برنامه Silence
  • فناوری ActiveWater شستشوی بهتر و صرفه جویی در مصرف
  • موتور EcoSilence Drive با عمر طولانی و کم صدا
  • Heat Exchanger یا مبدل حرارتی برای تنظیم دمای آب
  • گزینه Extra Dry برای خشک کردن کامل ظروف
  • قابلیت Aqua Stop جهت جلوگیری از نشت آب
  • Aqua Sensor برای اندازه گیری میزان آب مصرفی
  • Load Sensor برای تشخیص تعداد ظروف
  • تکنولوژی محافظت از ظروف شیشه ای
  • سیستم هوشمند Dosage Assist جهت پخش یکنواخت مواد شوینده
  • برنامه شستشوی خودکار با بهترین نتیجه شستشو
  • گزینه Machine care برای جرم گیری و تمیز کردن ماشین ظرفشویی
  • گزینه Intensive Zone برای شستشوی ظروف بزرگ و قابلمه در سبد پایین
  • گزینه VarioSpeedPlus برای شستشوی سریع
  • گزینه HygienePlus برای شستشوی کاملا بهداشتی
  • دارای سبد از نوع VarioFlex Pro با قابلیت تنظیم برای ظروف با اندازه های مختلف
  • سبد بالایی Vario Drawer Pro با قابلیت تنظیم در چند حالت
  • ویژگی Rackmatic با قابلیت تنظیم ارتفاع سبد
  • محل قرارگیری لیوان در سبد پایینی
  • ویژگی Servo Lock
  • قابلیت تنظیم زمان شروع شستشو از 1 تا 24 ساعت
  • نمایش زمان باقیمانده شستشو به دقیقه
  • نشانگر میزان نمک و جلادهنده
  • دارای چراغ برای روشنایی داخل
  • قفسه هایی از جنس استیل ضد زنگ
  • جنس محفظه داخلی استیل ضد زنگ
  • دارای 5 دمای مختلف جهت شستشو
  • حداکثر دمای آب ورودی 60 درجه
  • فیلتر 3 لایه با قابلیت تمیز کنندگی خودکار
  • طول کابل برق 175 سانتی متر
  • طول شلنگ تخلیه آب 190 سانتی متر
  • طول شلنگ آب ورودی 165 سانتی متر
  • میزان مصرف آب 2660 لیتر در سال
  • میزان مصرف انرژی 299 کیلو وات ساعت در سال
  • میزان مصرف انرژی در حالت خاموش و آماده بکار 0.5 وات است
  بیشتر
  کمتر
  نظر خریداران
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  پرسش و پاسخ
  پرسش خود درباره این کالا را بنویسید
  محصولات مرتبط
  تگ‌های محصول