ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C23 PF X

    ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C23 PF X

    ماشین ظرفشویی 14 نفره نقره ای ویرپول مدل WFC 3C23 PF X

    از 10 رای
    برند: ویرپول
    دسته‌بندی: ماشین ظرفشویی
    • رنگ: نقره ای
    • ظرفیت ظرفشویی (نفر): 14
    ناموجود
    ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C23 PF X
    ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C23 PF X
    ماشین ظرفشویی 14 نفره نقره ای ویرپول مدل WFC 3C23 PF X
    ناموجود
    ارسال عادی
    ارسال عادی
    در سایت ثبت‌نام کن و هزینه ارسال را مشاهده کن.
    معرفی کوتاه
    WFC 3C23 PF X یکی از ماشین ظرفشویی های 14 نفره ویرپول است. این ماشین ظرفشویی در رنگ نقره ای از طراحی زیبایی برخوردار است. جنس بدنه ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول WFC 3C23 PF X از فولاد ضد زنگ است و دوام و عمر طولانی دارد. این ماشین ظرفشویی به فناوری Sensitive مجهز شده است و با تشخیص آلودگی ظروف در مصر...
    WFC 3C23 PF X یکی از ماشین ظرفشویی های 14 نفره ویرپول است. این ماشین ظرفشویی در رنگ نقره ای از طراحی زیبایی برخوردار است. جنس بدنه ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول WFC 3C23 PF X از فولاد ضد زنگ است و دوام و عمر طولانی دارد. این ماشین ظرفشویی به فناوری Sensitive مجهز شده است و با تشخیص آلودگی ظروف در مصرف آب و انرژی تا 50% صرفه جویی میکند. همچنین با برخورداری از فناوری Sense PowerClean Pro سخت ترین لکه ها و آلودگی را از روی ظروف پاک میکند. ماشین ظرفشویی WFC 3C23 به 8 برنامه شستشو مجهز شده است. این ماشین ظرفشویی دارای سبد مخصوص ظروف کوچک مانند کارد و چنگال است. همچنین با قابلیت تنظیم ارتفاع سبد میتوانید ظروف را در سایزهای مختلف داخل دستگاه قرار دهید. WFC 3C23 PF X ویرپول امکان شستشوی با تاخیر تا 24 ساعت را برای شما فراهم میکند. همچنین با آگاه کردن شما از عیب های به وجود آمده در دستگاه باعث میشود تا از آسیب رسیدن به دستگاه جلوگیری شود. شما میتوانید ماشین ظرفشویی Whirlpool WFC 3C23 PF X را با قیمت مناسب از فروشگاه دی جی بانه تهیه کنید.
    بیشتر
    کمتر
    بررسی تخصصی

    ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C23 PF X

    معرفی ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول WFC 3C23 PF X

    WFC 3C23 PF X جزو ماشین ظرفشویی های 14 نفره شرکت ویرپول است. این ماشین ظرفشویی به 8 برنامه شستشو مجهز شده و شما میتوانید با توجه به آلودگی و حجم ظروف بهترین برنامه شستشو را انتخاب کنید. ماشین ظرفشویی WFC 3C23 PF X قابلیت شروع با تاخیر را دارد و شما میتوانید ساعت شروع به کار دستگاه را تا 24 ساعت تنظیم کنید. این ماشین ظرفشویی یه فناوری Sensetive مجهز شده است و با تشخیص میزان آلودگی، مصرف آب و مواد شوینده و زمان شستشو را به صورت خودکار تنظیم میکند. به این ترتیب تا 50% در مصرف انرژی و آب صرفه جویی میشود. همچنین به کمک تکنولوژی PowerClean Pro و اسپری آب سخت ترین لکه ها و آلودگی ها را بدون آسیب رسیدن به ظروف از روی آنها پاک میکند. ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول WFC 3C23 PF X مجهز به سه سبد انعطاف پذیر با قابلیت تنظیم ارتفاع است. سبد سوم این ماشین ظرفشویی مخصوص ظروف کوچکی مانند کارد و چنگال است که در صورت نیاز داشتن به فضای بیشتر میتوانید آن را از داخل ماشین ظرفشویی خارج کنید. ماشین ظرفشویی WFC 3C23 PF X ویرپول با سطح صدای 43 دسی بل در رده ماشین ظرفشویی های بیصدا قرار میگیرد و این امکان را به شما میدهد تا در هر زمانی از شبانه روز از آن استفاده کنید بدون اینکه سر و صدا مانع آرامشتان شود. طراحی WFC 3C23 PF X ویرپول زیباست. رنگ نقره ای این ماشین ظرفشویی به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ میشود. بدنه این ماشین ظرفشویی از فولاد ضد زنگ است و از دوام و ماندگاری طولانی برخوردار است. در این بخش به بررسی ماشین ظرفشویی نقره ای ویرپول WFC 3C23 PF X میپردازیم.

    بررسی مشخصات ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C23 PF X در فروشگاه دی جی بانه.

    WFC 3C23 PF X ویرپول مجهز به 8 برنامه شستشو

    ماشین ظرفشویی WFC 3C23 PF X یکی از ماشین ظرفشویی های ویرپول است که به 8 برنامه شستشو مجهز شده است. برنامه های مختلفی که در این ماشین ظرفشویی به کار رفته است باعث میشود تا شما بتوانید با توجه به حجم و میزان کثیفی ظروف بهترین برنامه را برای شستشو انتخاب نمایید. برنامه های ماشین ظرفشویی ویرپول شامل 8 برنامه Daily 50، Eco Program، Eco، Glass، Pre Wash، Intensive 65°، Rapid و Silent میشود. این ماشین ظرفشویی از برنامه مخصوص ظروف شیشه ای برخوردار است و با انتخاب این برنامه آسیبی به ظروف شیشه ای نمیرسد. همچنین به برنامه Quick Wash مجهز شده است و با شستشوی سریع ظروف در زمان صرفه جویی میکند. با برنامه های مختلفی که در WFC 3C23 PF X ویرپول بکار رفته است دیگر نگران شستشن ظروف خود نخواهید بود.

    ماشین ظرفشویی WFC 3C23 PF X ویرپول با 8 برنامه شستشو
    قابلیت تنظیم ارتاع سبد در Whirpool WFC 3C23 PF X

    سبدهای ماشین ظرفشویی WFC 3C23 PF X با قابلیت تنظیم ارتفاع

    ویرپول WFC 3C23 PF X مجهز به سبدهایی با قابلیت تنظیم ارتفاع میباشد. سبد های این ماشین ظرفشویی انعطاف پذیرند وشما میتوانید قفسه ها را به دلخواه خود و با توجه به نوع و میزان ظروفی که می خواهید بر روی آنها قرار دهید، تنظیم نمایید. برخورداری از سبدهای انعطاف پذیر در ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C23 PF X امکان قرار گرفتن هر نوع ظروفی را امکان پذیر میکند. این ماشین ظرفشویی از سبد مخصوص ظروف کوچک مانند کارد و چنگال نیز برخوردار است که در صورت نیاز به فضای بیشتر میتوانید آن را از طبقه سوم خارج کنید.

    کارکرد بیصدای ویرپول WFC 3C23 PF X

    ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول WFC 3C23 PF X در زمان شستشو صدای بسیار کمی تولید میکند. این ویژگی ماشین ظرفشویی باعث میشود تا در هر زمان از شبانه روز یا حتی زمانی که خواب هستید، بتوانید ماشین ظرفشویی را روشن کنید تا به شستشوی ظروف بپردازد. ویرپول WFC 3C23 PF X با سطح صدای 43 دسی بل و همچنین برخورداری از برنامه Silent جز ماشین ظرفشویی های بیصدای این شرکت به حساب می آید. این ماشین ظرفشویی صدای بسیار کمی تولید میکند و برای استفاده در زمان استراحت کاملا مناسب است.

    عملکرد بیصدای ماشین ظرفشویی WFC 3C23 PF X

    فناوری PowerClean Pro

    یکی از تکنولوژی هایی که در ماشین ظرفشویی 14 نفره ویرپول WFC 3C23 PF X به کار رفته است PowerClean Pro میباشد. این فناوری با مصرف کمتر انرژی به شستشوی تمیزتر ظروف میپردازد. فناوری PowerClean Pro تمام لکه ها و آلودگی را از روی ظروف از بین میبرد و دیگر نیازی به شستشوی اولیه ظروف نخواهید داشت. سنسورهای هوشمند در این ماشین ظرفشویی آلودگی ظروف را تشخیص داده و فشار آب را مطابق با میزان کثیفی در چرخه شستشو تنظیم میکنند. این فناوری در ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C23 PF X دمای آب را افزایش داده با اسپری آب به ظروف باعث از بین رفتن کامل چربی و لکه های موجود روی ظروف میشود بدون اینکه کوچکترین آسیبی به آنها وارد شود.

    از بین بردن لکه ها و آلودگی های عمیق در ماشین ظرفشویی WFC 3C23 PF X با فناوری Power Clean Pro
    ماشین ظرفشویی WFC 3C23 PF X به تکنولوژی PowerClean Pro مجهز شده است.
    تشخیص هوشمند میزان آلودگی با سنسورهای هوشمند در WFC 3C23 PF X ویرپول

    فناوری Sensetive در WFC 3C23 PF X

    ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C23 PF X از تکنولوژی 6th-Sense یا فناوری حس ششم برخوردار است. این فناوری با نام Sensetive Technology نیز شناخته میشود. تکنولوژی Sensetive به کمک سنسورهای هوشمند میزان آلودگی ظروف را تشخیص داده و فشار آب، زمان شستشو و مقدار مواد شوینده را با توجه به آن تنظیم میکند. این فناوری در ماشین ظرفشویی WFC 3C23 PF X از هدر رفتن آب جلوگیری میکند. بر اساس آزمایشات انجام شده این تکنولوژی تا 50% در مصرف آب و انرژی هنگام شستشو صرفه جویی خواهد کرد.

    طراحی زیبای ماشین ظرفشویی WFC 3C23 PF X رنگ نقره ای

    Whirlpool ماشین ظرفشویی WFC 3C23 PF X را با طراحی زیبایی در رنگ نقره ای تولید کرده است. این ماشین ظرفشویی از ابعاد 590×850×600 میلیمتر برخوردار است و به راحتی در آشپزخانه شما قرار میگیرد. جنس بدنه ماشین ظرفشویی ویرپول WFC 3C23 PF X از فولاد ضد زنگ بوده و از دوام و ماندگاری طولانی برخوردار میباشد. این ماشین ظرفشویی دارای صفحه نمایش ال ای دی است و شما میتوانید زمان باقی مانده شستشو را روی آن مشاهده کنید. صفحه نمایش WFC 3C23 PF X ویرپول که در بالای ماشین ظرفشویی با رنگ پس زمینه مشکی قرار گرفته است جلوه بسیار زیبایی به آشپزخانه شما میبخشد. این ماشین ظرفشویی به سه سبد برای شستشو مجهز شده است که انعطاف پذیر هستند و با تغییر سایز، میتوانید هر ظرفی را به راحتی داخل دستگاه قرار دهید. این ماشین ظرفشویی به سیستم عیب یاب مجهز شده است و در صورت بروز خطا شما را از وجود مشکل باخبر میکند.

    طراحی ماشین ظرفشویی نقره ای ویرپول WFC 3C23 PF X

    * محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده متفاوت باشد. برای مشاهده تصاویر واقعی، گالری محصول را مشاهده فرمایید.

    بیشتر
    کمتر
    مشخصات فنی
    مدل
    WFC 3C23 PF X
    تولید کننده
    Whirlpool
    رنگ
    نقره ای
    ظرفیت ظرفشویی (نفر)
    14
    رده بندی مصرف انرژی
    ++A
    برنامه شستشو
    • 8 برنامه شستشو شامل:
    • Daily 50
    • Eco Program
    • Eco
    • Glass
    • Pre Wash
    • Intensive 65°
    • Rapid
    • Silent
    نصب دستگاه
    رو کار
    ابعاد
    590×850×600 میلی‌متر
    سطح صدا
    43 دسی بل
    میزان مصرف آب
    9.5 لیتر
    اطلاعات کلی
    مدل
    WFC 3C23 PF X
    تولید کننده
    Whirlpool
    رنگ
    نقره ای
    ظرفیت ظرفشویی (نفر)
    14
    رده بندی مصرف انرژی
    ++A
    برنامه شستشو
    • 8 برنامه شستشو شامل:
    • Daily 50
    • Eco Program
    • Eco
    • Glass
    • Pre Wash
    • Intensive 65°
    • Rapid
    • Silent
    نصب دستگاه
    رو کار
    ابعاد
    590×850×600 میلی‌متر
    سطح صدا
    43 دسی بل
    میزان مصرف آب
    9.5 لیتر
    سایر
    ویژگی های دیگر
    • تکنولوژی Sensitive و صرفه جویی در مصرف انرژی
    • فناوری Sense PowerClean Pro و شستشوی تمیزتر با مصرف انرژی کمتر
    • حداکثر دمای آب ورودی 60 درجه
    • دارای برنامه شستشوی سریع
    • نمایش زمان باقی مانده شستشو
    • قابلیت تنظیم ارتفاع سبدهای شستشو
    • مجهز به سبد دسته دار
    • مجهز به سبد مخصوص ظروف کوچک مانند کارد و چنگال
    • مجهز به سیستم عیب یاب و اعلام مشکل
    • مجهز به سیستم تاخیر در شروع برنامه
    • جنس ماشین ظرفشویی از فولاد ضد زنگ
    • حداکثر زمان تاخیر در شروع برنامه 24 ساعت
    • مجهز به سنسور PLP2
    • مصرف انرژی 266 کیلو وات ساعت در سال
    • طول سیم برق 130 سانتیمتر
    • طول لوله ورودی آب 155 سانتیمتر
    • طول لوله خروجی آب 150 سانتی متر
    بیشتر
    کمتر
    نظر خریداران (10)
    خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می‌کنم
    طاعتی
    قیمت مناسب ;کیفیت عالی
    قیمت مناسب ;کیفیت عالی
    قیمت مناسب ;کیفیت عالی
    1400/8/17
    خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می‌کنم
    اعلمی
    راضیم از خریدم از هر نظر عالیه و کم مصرفم هست
    راضیم از خریدم از هر نظر عالیه و کم مصرفم هست
    راضیم از خریدم از هر نظر عالیه و کم مصرفم هست
    1400/7/20
    خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می‌کنم
    رامش
    کارکردش عالی آب کمی هم مصرف میکنه
    کارکردش عالی آب کمی هم مصرف میکنه
    کارکردش عالی آب کمی هم مصرف میکنه
    1400/6/25
    طاعتی (خریدار این محصول)
    خرید این محصول را به دیگران
    پیشنهاد می‌کنم
    ارسال شده در 1400/8/17
    قیمت مناسب ;کیفیت عالی
    امتیاز کاربر به این محصول:
    کیفیت
    ارزش خرید
    قیمت
    طراحی ظاهر
    امکانات و قابلیت‌ها
    ارسال: 1400/8/17
    اعلمی (خریدار این محصول)
    خرید این محصول را به دیگران
    پیشنهاد می‌کنم
    ارسال شده در 1400/7/20
    راضیم از خریدم از هر نظر عالیه و کم مصرفم هست
    امتیاز کاربر به این محصول:
    کیفیت
    ارزش خرید
    قیمت
    طراحی ظاهر
    امکانات و قابلیت‌ها
    ارسال: 1400/7/20
    رامش (خریدار این محصول)
    خرید این محصول را به دیگران
    پیشنهاد می‌کنم
    ارسال شده در 1400/6/25
    کارکردش عالی آب کمی هم مصرف میکنه
    امتیاز کاربر به این محصول:
    کیفیت
    ارزش خرید
    قیمت
    طراحی ظاهر
    امکانات و قابلیت‌ها
    ارسال: 1400/6/25
    راشدی (خریدار این محصول)
    خرید این محصول را به دیگران
    پیشنهاد می‌کنم
    ارسال شده در 1400/6/13
    عیب یاب هوشمن داره همه ی آپشنای به روز رو داره و ظرفشویی خیلی خوبیه
    امتیاز کاربر به این محصول:
    کیفیت
    ارزش خرید
    قیمت
    طراحی ظاهر
    امکانات و قابلیت‌ها
    ارسال: 1400/6/13
    حامد اراکی (خریدار این محصول)
    خرید این محصول را به دیگران
    پیشنهاد می‌کنم
    ارسال شده در 1400/5/26
    سبداش قابل تنظیمه و ظرف های بزرگم میتونین بزارین
    امتیاز کاربر به این محصول:
    کیفیت
    ارزش خرید
    قیمت
    طراحی ظاهر
    امکانات و قابلیت‌ها
    ارسال: 1400/5/26
    afarin (خریدار این محصول)
    خرید این محصول را به دیگران
    پیشنهاد می‌کنم
    ارسال شده در 1400/5/5
    نسبت به ظرفشویی های داخل بازار جنس بدنش عالی
    امتیاز کاربر به این محصول:
    کیفیت
    ارزش خرید
    قیمت
    طراحی ظاهر
    امکانات و قابلیت‌ها
    ارسال: 1400/5/5
    تورج جنتی (خریدار این محصول)
    خرید این محصول را به دیگران
    پیشنهاد می‌کنم
    ارسال شده در 1400/4/6
    عملکردش بی صداست و عالیه
    امتیاز کاربر به این محصول:
    کیفیت
    ارزش خرید
    قیمت
    طراحی ظاهر
    امکانات و قابلیت‌ها
    ارسال: 1400/4/6
    دباغیان (خریدار این محصول)
    خرید این محصول را به دیگران
    پیشنهاد می‌کنم
    ارسال شده در 1399/12/18
    برنامه های شستشو خوب ولی در مواقع عجله دارین شستشوی سریع هم داره
    امتیاز کاربر به این محصول:
    کیفیت
    ارزش خرید
    قیمت
    طراحی ظاهر
    امکانات و قابلیت‌ها
    ارسال: 1399/12/18
    رازی (خریدار این محصول)
    خرید این محصول را به دیگران
    پیشنهاد می‌کنم
    ارسال شده در 1399/12/17
    ظرفیت این ماشین ظرفشویی زیاد و کلی ظرف توش جا ش میگیره
    امتیاز کاربر به این محصول:
    کیفیت
    ارزش خرید
    قیمت
    طراحی ظاهر
    امکانات و قابلیت‌ها
    ارسال: 1399/12/17
    دوزخی (خریدار این محصول)
    خرید این محصول را به دیگران
    پیشنهاد می‌کنم
    ارسال شده در 1399/9/25
    قدرت تمیزکنندگیش عالی خیلی تمیز میشوره
    امتیاز کاربر به این محصول:
    کیفیت
    ارزش خرید
    قیمت
    طراحی ظاهر
    امکانات و قابلیت‌ها
    ارسال: 1399/9/25
    بیشتر
    کمتر
    
    تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
    پرسش و پاسخ
    پرسش خود درباره این کالا را بنویسید
    محصولات مرتبط
    تگ‌های محصول