چطور به دی‌جی‌بانه اعتماد کنم؟

چطور به دی‌جی‌بانه اعتماد کنم؟

اعتماد به دی‌جی‌بانه

نماد‌های اعتماد

فروشگاه اینترنتی دی جی بانه دارای نماد اعتماد مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران است. شما با کلیک کردن روی لوگوی نماد اعتماد می توانید تمامی اطلاعات ثبت شده فروشگاه را مشاهده نمایید.

ضمانت بازگشت کالا

فروشگاه اینترنتی دی جی بانه برای جلب رضایت مشتریان شرایطی را برای بازگشت کالا در نظر گرفته است. کالاهایی که شامل این شرایط می گردد قابل استرداد و یا تعویض می باشند.

برای اطلاع از شرایط ضمانت بازگشت کالا روی لینک کلیک کنید.

ضمانت بازگشت کالا

فروشگاه فیزیکی ثبت شده

فروشگاه اینترنتی دی جی بانه دارای فروشگاه فیزیکی به آدرس ثیت شده زیر می باشد که خریداران عزیز در صورت سفر به شهر بانه می توانند حضورا خرید خود را انجام دهند.

آدرس فروشگاه : کردستان بانه بخش مرکزی، خیابان شهرداری، کوچه سوسن۳، ساختمان پاساژ رحیمی، پلاک ۱۰۴، طبقه همکف، واحد ۱۰۴

همکاری با بانک‌های معتبر

فروشگاه اینترنتی دی جی بانه مبادلات مالی خود را از طریق معتبرترین بانک های کشور انجام میدهد تا مشتریان عزیز با آسودگی کامل بتوانند از طریق درگاه های اینترنتی پرداخت های خود را به راحتی به انجام برسانند.

بانک های طرف قرارداد فروشگاه اینترنتی دی جی بانه

تلفن‌های تماس

مشتریان گرامی فروشگاه اینترنتی دی جی بانه می توانند از طریق چندین خط تلفن ثابت و همراه سفارشات خود را پیگیری نمایند. همکاران ما آماده راهنمایی و پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان از طریق شماره های زیر هستند.

شماره های تماس فروشگاه دی جی بانه

نظرات مشتریان

بهترین راه حصول اعتماد کامل، آشنایی با نظرات مشتریان دی جی بانه است. در این بخش می توانید تجربه خرید از فروشگاه دی جی بانه را از زبان خود مشتریان مطالعه کنید و همچنین تصاویر ارسالی ایشان را از کالاهای خریداری شده ببینید.

در اینجا می توانید برخی از نظرات خریداران را مطالعه کنید.

نمایش بیشتر در حال بارگذاری