قیمت و خرید تلویزیون سوپر الترا اچ دی، SUHD ،Super UHD ،Super Ultra HD

خرید تلویزیون SUHD از بانه

در تلویزیون SUHD با توجه به روشنایی بیشتر صفحه نمایش و تولید رنگ های بیشتر، کیفیت تصاویر فوق العاده است و برای محیط پر نور بسیار مناسب می باشد. در این بخش شما می توانید قیمت تلویزیون SUHD سامسونگ، قیمت تلویزیون SUHD ال جی، تلویزیون ال ای دی SUHD، تلویزیون منحنی - خمیده SUHD، تلویزیون هوشمند SUHD، تلویزیون 2017 SUHD را در سایز های 49 اینچ، 55 اینچ، 65 اینچ، 75 اینچ و 86 اینچ از فروشگاه دی جی بانه خرید نمایید. خرید تلویزیون SUHD بهمراه گارانتی و تضمین اصالت کالا از بانه توسط فروشگاه دی جی بانه.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

کیفیت تلویزیون SUHD:

سامسونگ برای افزایش کیفیت 4K یا Ultra HD در تلویزیون SUHD خود از نانو کریستال استفاده نموده است. از طرفی ال جی در تلویزیون Super Ultra HD خود از صفحه کوانتومی و Nano Cell استفاده نموده است. تلویزیون SUHD سامسونگ و تلویزیون SUHD ال جی طیف وسیع تری از رنگها را تولید و نور دهی بیشتری نیز به همراه دارند. در نتیجه تصاویر تولید شده توسط این تلویزیون ها واقعی تر و دارای گستره رنگ بیشتری می باشند. در واقع کیفیت نهایی تلویزیون سوپر الترا اچ دی Samsung و LG چیزی بین تلویزیون های ال ای دی 4K و تلویزیون OLED با کیفیت 4K می باشند. قیمت تلویزیون های SUHD با توجه به کیفیت و امکاناتشان منطقی و متوسط می باشند.


خرید تلویزیون SUHD:

خرید تلویزیون SUHD با توجه به کیفیت تصویر و امکانات فوق العاده ای که ارائه می دهند، می تواند برای افرادی که بودجه متوسط رو به بالایی دارند گزینه مناسبی باشد. اکثر تلویزیون های SUHD هوشمند می باشند و معمولا دارای سیستم عامل تایزن و WebOS می باشند. همچنین از تکنولوژی هایی نظیر HDR، Dolby Vision، HDR 10، HLG، Active HDR و ... پشتیبانی می کنند. در نتیجه خرید تلویزیون SUHD از جهت کیفیت تصاویر می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد و ارزش خرید بالایی داشته باشند. فروشگاه دی جی بانه مفتخر است، امکان خرید تلویزیون SUHD از بانه با قیمت ارزان به همراه گارانتی را برایتان میسر سازد.


قیمت تلویزیون SUHD:

تلویزیون های SUHD از نظر قیمت بین تلویزیون ال ای دی 4K و تلویزیون OLED قرار می گیرند. قیمت تلویزیون SUHD با توجه به امکاناتی که ارائه می دهند بسیار مناسب می باشد. شما می توانید لیست قیمت تلویزیون SUHD سامسونگ و ال جی را در فروشگاه دی جی بانه مشاهده نمایید و آنها را با سایر تلویزیون های مقایسه کنید.