خرید و قیمت تلویزیون منحنی Curved

تلویزیون منحنی یکی از انواع تلویزیون های موجود در بازار می باشد که با نام های خمیده یا Curved نیز شناخته می شوند. تلویزیون هایی که از صفحه نمایش منحنی یا خمیده برخوردار هستند، به تلویزیون های منحنی معروف هستند. این تلویزیون ها در واقع تلویزیون های LED و تلویزیون QLED هستند. در حال حاضر تلویزیون های OLED بسیار کمی با صفحه نمایش منحنی تولید شده اند. تلویزیون های منحنی ویژگی های جالبی دارند که ممکن است برای برخی افراد مناسب باشد. برای مثال کسانی که می خواهند هنگام تماشای فیلم یا بازی در اتمسفر آنها غوطه ور شوند، خرید تلویزیون منحنی برایشان مناسب می باشد. این تلویزیون ها با توجه به صفحه نمایش خمیده شما را در مرکز صحنه قرار می دهند و محدوده دید چشمان شما را کاملا پوشش می دهد. تلویزیون های خمیده اما برای همه نمی توانند گزینه مناسبی باشد. این تلویزیون ها برای تماشای دسته جمعی مناسب نیستند و بهترین حالت برای تماشای آنها، تماشا از روبرو می باشد. امروز اکثر برندها تلویزیون صفحه تخت تولید می کنند. تلویزیون های منحنی با توجه به حالت خمیده صفحه نمایش و بدنه خود برای نصب روی دیوار مناسب نیستند. این تلویزیون ها قابلیت نصب روی دیوار را دارند اما به علت حالت بدنه خود ظاهر جالبی پیدا نمی کنند. بنابراین اگر می خواهید تلویزیون خود را روی دیوار نصب کنید به این نکته توجه نمایید. تلویزیون Curved توسط برند های سامسونگ Samsung، ال جی LG، سونی Sony، فیلیپس Philips و تی سی ال TCL تولید می شود. قیمت تلویزیون منحنی نسبت به تلویزیون های صفحه تخت گران تر می باشد.

بیشتر بخوانید

تلویزیون های Curved تجربه تماشای بهتری را در سایز های بزرگ در اختیار شما قرار می دهند. یعنی هر چه سایز تلویزیون خمیده شما بیشتر باشد حالت غوطه وری در تصویر نیز لذت بخش تر خواهد بود. شرکت های مختلفی در زمینه تولید تلویزیون های منحنی - خمیده فعالیت می کنند. برای مثال تلویزیون منحنی سامسونگ، تلویزیون منحنی ال جی، تلویزیون منحنی سونی، تلویزیون منحنی فیلیپس، تلویزیون منحنی تی سی ال از جمله این موارد هستند. این برند ها تلویزیون های خمیده - منحنی خود را با کیفیت تصویر Full HD، 4K، SUHD و 8K تولید می کنند. این تلویزیون ها کیفیت تصویر عالی دارند و برای استفاده های مختلف مناسب هستند. در واقع تنها فرق این تلویزیون های منحنی با تلویویزیون های صفحه تخت شکل ظاهری و صفحه نمایش خمیده آنها می باشد. تلویزیون های خمیده 2019 کیفیت تصویر عالی دارند و امکانات هوشمند بسیار عالی نیز در اختیار شما قرار می دهند. سامسونگ یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تلویزیون منحنی-خمیده می باشد.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

قیمت تلویزیون منحنی - خمیده در بانه

تلویزیون منحنی - خمیده همیشه طرفداران خود را داشته است. این تلویزیون ها تجربه تماشای شیرینی را در اختیار شما قرار می دهند. تکنولوژی های بکار رفته در صفحه نمایش تلویزیون های منحنی بسیار پیشرفته است به همین دلیل قیمت تلویزیون منحنی نسبت به تلویزیون های صفحه تخت گران تر است. این تلویزیون ها از کیفیت تصویر عالی در کنار امکانات هوشمند خوبی برخوردار هستند و برای کسانی که از روبرو به تماشای تلویزیون می پردازند عالی است. البته زاویه دید این تلویزوین ها خوب است اما به دلیل شکل ظاهری آنها تماشا با زاویه ممکن است برای بعضی از افراد جالب نباشد. تلویزیون های ال ای دی و تلوییون های کیو ال ای دی معمولا به صورت منحنی تولید می شوند. قیمت تلویزیون های QLED منحنی گران تر از تلویزیون های ال ای دی می باشد. این تلویزیون ها با کیفیت تصویر فول اچ دی، فورکی، ایت کی و سوپر الترا اچ دی تولید می شوند. تلویزیون های منحنی 2019 اکثرا به صورت هوشمند تولید می شوند. تلویزیون های هوشمند منحنی امکانات و ویژگی های مشابه تلویزیون های صفحه تخت دارند و نیاز های مختلف شما را مرتفع می سازند. شما می توانید در این بخش لیست قیمت تلویزیون منحنی - خمیده برند های سامسونگ، ال جی، سونی، فیلیپس و تی سی ال را مشاهده نمایید.

قیمت تلویزیون منحنی - خمیده در فروشگاه دی جی بانه
قیمت تلویزیون منحنی - خمیده در فروشگاه دیجی بانه.

خرید تلویزیون خمیده - منحنی برای چه کسانی مناسب است؟

خرید تلویزیون خمیده - منحنی ممکن است برای هر کسی مناسب نباشد. این تلویزیون ها طراحی خمیده ای دارند و هنگام نصب روی دیوار ممکن است ظاهر جالبی پیدا نکنند. کسانی که عمدتا از زاویه های مختلف به تماشای تلویزیون می پردازند، ممکن است تلویزیون های صفحه تخت برایشان مناسب تر باشد. تلویزیون های منحنی با کیفیت تصویر SUHD، 4K، 8K و Full HD تولید می شوند. این تلویزیون ها معمولا از نوع LED و QLED هستند و تلویزیون های OLED محدودی تا به امروز تولید شده است. این تلویزیون ها امکانات بسیار خوبی دارند و بجز نوع صفحه نمایش خمیده تفاوتی با تلویزیون های صفحه تخت ندارند. بسیاری از افراد به تلویزیون های منحنی علاقه مند هستند و تماشای فیلم ها و بازی ها در این نوع تلویزیون ها برایشان جذاب تر است. بنابراین اگر شما جزو این دسته از افراد هستید خرید تلویزیون منحنی به شما پیشنهاد می شود. تلویزیون های 2019 منحنی جزو بهترین تلویزیون های بازار هستند. سامسونگ یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تلویزیون های منحنی می باشد. تلویزیون منحنی سامسونگ با رابط کاربری Smart Hub و بر پایه سیستم عامل تایزن تولید می شود. شما می توانید با خرید تلویزیون منحنی از فروشگاه دی جی بانه در هزینه های خود صرفه جویی کنید. قیمت تلویزیون های منحنی در بانه نسبت به سایر مناطق ارزان تر می باشد.

خرید تلویزیون منحنی - خمیده از فروشگاه دی جی بانه
خرید تلویزیون منحنی - خمیده از فروشگاه دی جی بانه.

تلویزیون Curved یا منحنی چیست؟

تلویزیون Curved به نام های خمیده و منحنی نیز در بازار شناخته می شوند. صفحه نمایش این تلویزیون ها به صورت خمیده می باشد و باعث می شود تا شما در مرکز تصویر قرار بگیرید و حس غوطه وری در صحنه ها را ایجاد نماید. سامسونگ یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تلویزیون Curved می باشد. تلویزیون های 2019 منحنی علاوه بر کیفیت تصویر عالی، از کیفیت صدای بسیار خوبی نیز برخوردار هستند. تلویزیون های منحنی جدید از تکنولوژی های پیشرفته ای مانند HDR نیز پشتیبانی می کنند و تصاویر بسیار واقعی در اختیار شما قرار دهند. این تلویزیون ها به دلیل انحنایی که دارند باز تاب نور را خنثی می کنند و نسبت به تلویزیون های صفحه تخت در مدیریت انعکاس نور بهتر عمل می کنند. بنابراین اگر محیط خانه شما پر نور است، خرید تلویزیون منحنی می تواند از این لحاظ گزینه بهتری برای شما باشد. این تلویزیون ها با توجه به ماهیتی که دارند و تکنولوژی هایی که در آنها بکار رفته، باعث می شوند تا صحنه ها و تصاویری که مشاهده می کنید از عمق بیشتری برخوردار باشند. همین ویژگی باعث می شود تا لذت تماشای تلویزیون منحنی نسبت به تلویزیون های صفحه تخت بیشتر شود.

تلویزیون Curved یا منحنی چیست؟
تلویزیون Curved چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین تلویزیون منحنی را کدام برند تولید می کند؟

تلویزیون منحنی در اوایل سال 2014 توسط سامسونگ و ال جی معرفی شد. این تلویزیون ها برای ارائه حس غوطه وری بهتر تولید شدند. وقتی در مرکز تلویزیون های منحنی قرار بگیرید و به تماشای آن بپردازید، تصاویر عمیق تری را شاهد خواهید بود. این تلویزیون ها در انواع مختلفی تولید می شوند و دارای کیفیت تصویر های متنوعی هستند و شما می توانید با توجه به نیاز خود آنها را خریداری نمایید. علاوه بر سامسونگ و ال جی برند هایی مانند سونی، فیلیپس و تی سی ال نیز در زمینه تولید تلویزوین های منحنی فعالیت می کنند. البته امروزه کمتر شرکتی به تولید تلویزیون با صفحه نمایش منحنی علاقمند است. سامسونگ یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تلویزیون منحنی می باشد. تلویزیون های 2019 سامسونگ که با صفحه نمایش منحنی تولید می شوند از امکانات و ویژگی های بسیار خوبی برخوردار هستند.

بهترین تلویزیون منحنی را سامسونگ تولید می کند
تلویزیون منحنی با کیفیت تصویر 4K، 8K، SUHD و Full HD در بانه

تلویزیون های منحنی با چه کیفیت تصویری تولید می شوند؟

تلویزوین های منحنی نیز مانند تلویزیون های صفحه تخت با کیفیت تصویر متنوعی تولید می شوند. تلویزیون منحنی Full HD، تلویزیون منحنی 4K، تلویزیون منحنی SUHD، تلویزیون منحنی 8K از جمله این موارد هستند. این تلویزیون ها عمق تصویر بیشتری را نسبت به تلویزیون های صفحه تخت به نمایش می گذارند. تلویزیون های منحنی برای تماشای فیلم و بازی مناسب هستند و تجربه متفاوتی نسبت به تلویزیون های صفحه تخت در اختیار شما قرار می دهند. این تلویزیون ها به علت نوع صفحه نمایش خود در محیط های روشن عملکرد بهتری نسبت به تلویزوین های صفحه تخت دارند و انعکاس نور را بهتر مدیریت می کنند. تلویزیون های 4K منحنی و تلویزیون های 8K منحنی که به تازگی معرفی شده اند بالاترین کیفیت تصویر ممکن را در اختیار شما قرار می دهند و لذت تماشای هر چیزی را دوچندان می کنند.

تلویزیون های منحنی - خمیده در چه سایزهایی تولید می شوند؟

تلویزیون های منحنی - خمیده نیز مانند همه تلویزیون های دیگر در سایز های متنوعی تولید می شوند. تلویزیون های منحنی به علت ماهیتی که دارند در سایز های کوچک تولید نمی شوند. این تلویزیون ها هرچه سایز بزرگتری داشته باشند، عمق تصویر بهتری را در اختیار شما قرار می دهند. تلویزیون 48 اینچ منحنی، تلویزیون 49 اینچ منحنی و تلویزیون 55 اینج منحنی برای محیط هایی با ابعاد متوسط مناسب هستند. تلویزیون 65 اینچ منحنی، تلویزیون 75 اینچ منحنی، تلویزیون 77 اینچ منحنی و تلویزیون 79 اینچ منحنی برای محیط هایی با ابعاد بزرگ مناسب هستند. شما می توانید با توجه به ابعاد محیطی که می خواهید در آن به تماشای تلویزیون بپردازید، آنها را انتخاب کنید. قیمت تلویزیون های منحنی با ابعاد بزرگ بسیار گران می باشد.

تلویزیون های منحنی در سایز های 48 اینچ، 49 اینچ، 55 اینچ، 65 اینچ، 75 اینچ، 77 اینچ و 79 اینچ تولید می شوند