ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW

    ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW

    ماشین لباسشویی 8 کیلویی سفید سامسونگ مدل WW80K5210UW

    دسته‌بندی: ماشین لباسشویی
    • رنگ: سفید
    • ظرفیت لباسشویی: 8 کیلوگرم
    • حداکثر سرعت چرخش: 1200 دور در دقیقه
    انتخاب رنگ:
    به زودی
    ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW
    ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW
    ماشین لباسشویی 8 کیلویی سفید سامسونگ مدل WW80K5210UW
    به زودی
    ارسال عادی
    ارسال عادی
    در سایت ثبت‌نام کن و هزینه ارسال را مشاهده کن.
    معرفی کوتاه
    WW80K5210UW یکی از ماشین لباسشویی های سامسونگ است که از ظرفیت 8 کیلوگرم و سرعت چرخش 1200 دور در دقیقه برخوردار است. این ماشین لباسشویی دارای برنامه های مختلفی برای شستشو است و شما میتوانید بهترین برنامه را برای شستشوی لباسهای خود انتخاب کنید. ماشین لباسشویی WW80K5210UW از فناوری Add Wash برخوردار اس...
    WW80K5210UW یکی از ماشین لباسشویی های سامسونگ است که از ظرفیت 8 کیلوگرم و سرعت چرخش 1200 دور در دقیقه برخوردار است. این ماشین لباسشویی دارای برنامه های مختلفی برای شستشو است و شما میتوانید بهترین برنامه را برای شستشوی لباسهای خود انتخاب کنید. ماشین لباسشویی WW80K5210UW از فناوری Add Wash برخوردار است و به شما اجازه میدهد با متوقف کردن چرخه شستشو لباسهای جامانده را به دیگ شستشو اضافه کنید تا شسته و تمیز شوند. این ماشین لباسشویی به موتور اینورتر دیجیتال مجهز شده است و سر و صدا و لرزش کمی را هنگام شستشو تولید میکند. همچنین شرکت Samsung ماندگاری این موتور را تا 10 سال ضمانت کرده است. ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW مجهز به تکنولوژی Eco Bubble یا حباب ساز است و با تبدیل مواد شوینده به حباب راحت تر به بافت لباس نفوذ کرده و آلودگی را از روی آنها پاک میکند. همچنین فناوری AntiStain جهت لکه بری قوی در این ماشین لباسشویی مورد استفاده قرار می گیرد. ماشین لباسشویی هوشمند سامسونگ WW80K5210UW دارای سیستم عیب یاب هوشمند است و در صورت وجود مشکل شما را از آن باخبر میسازد. طراحی این ماشین لباسشویی در رنگ سفید به راحتی با دکوراسیون آشپزخانه های مدرن هماهنگ میشود. همچنین برخورداری از دیگ الماسی شکل از آسیب رسیدن به لباسها در اثر شستشو مکرر جلوگیری میکند. شما میتوانید WW80K5210UW سامسونگ را با قیمت مناسب از فروشگاه آنلاین دی جی بانه خریداری فرمایید.
    بیشتر
    کمتر
    بررسی تخصصی

    معرفی ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW

    WW80K5210UW یکی از ماشین لباسشویی های سامسونگ است که از ظرفیت 8 کیلوگرم برخوردار است. ماشین لباسشویی WW80K5210UW دارای موتور اینورتر دیجیتال است و در مصرف انرژی صرفه جویی میکند. همچنین با کاهش اصطحکاک باعث میشود تا طول عمر محصول افزایش پیدا کند. موتور اینورتر دیجیتال سر و صدا و لرزش کمتری را نسبت به موتورهای معمولی تولید میکند و از سرعت چرخش 1200 دور در دقیقه برخوردار است. ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW از فناوری EcoBubble برخوردار است. با ترکیب مواد شوینده و آب حباب تولید شده و به این ترتیب مواد شوینده با سرعت و عمق بیشتری به بافت لباس نفوذ میکنند. همچنین با گزینه لکه بری (Antistain) که در این ماشین لباسشویی به کار رفته است لکه های عمیق و سخت نیز سست شده و به راحتی از بین میروند. ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ WW80K5210UW دارای برنامه های مختلفی برای شستشو است و شما میتوانید بهترین برنامه را برای شستشوی لباسهای خود انتخاب کنید. سامسونگ ماشین لباسشویی 1200 دور WW80K5210UW را به فناوری Add Wash مجهز کرده است. این فناوری به شما اجازه میدهد تا لباسهای جامانده را از طریق درب کوچکی که روی ماشین لباسشویی تعبیه شده است در حین شستشو به ماشین لباسشویی اضافه کنید. ماشین لباسشویی WW80K5210UW سامسونگ هوشمند است و قابلیت عیب یابی هوشمند دارد. سیستم عیب یاب هوشمند در صورت وجود مشکل از طریق برنامه مخصوص شما را از وجود آن باخبر میسازد. به این ترتیب میتوانید در همان مراحل اولیه مشکل را تشخیص داده و آن را برطرف سازید. ماشین لباسشویی اسمارت WW80K5210UW سامسونگ برای کسانی که در خانه نوزاد دارند یا آلرژی دارند مناسب میباشد زیرا با برخورداری از فناوری Anti Bacterial تمام میکروب ها و باکتری های موجود را از بین برده و لباسها را کاملا بهداشتی شسته و خشک میکند. طراحی این ماشین لباسشویی در رنگ سفید زیبا است. دیگ شستشوی این ماشین لباسشویی از طراحی الماسی شکل برخوردار است و از آسیب رسیدن به لباسها در اثر شستشوی مکرر جلوگیری میکند. شما در این بخش میتوانید قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW را مشاهده کنید. همچنین میتوانید WW80K5210UW سامسونگ رنگ سفید را با قیمت ارزان از سایت دی جی بانه خریداری فرمایید.

    قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW در دیجی بانه
    قیمت و خرید ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW رنگ سفید از بانه.

    فناوری Eco Bubble (حباب ساز)

    ماشین لباسشویی 1200 دور سامسونگ WW80K5210UW به فناوری Eco Bubble یا حباب ساز مجهز شده است. تکنولوژی Eco Bubble این امکان را فراهم میکند تا لباسها حتی در دمای پایین نیز به بهداشتی ترین حالت ممکن شسته شوند و تا حد زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی شود. تکنولوژی Eco Bubble، آب و مواد شوینده را طی فرمول خاصی با یکدیگر مخلوط کرده و حباب تولید میکند. نفوذ حباب به بافت پارچه راحت تر و عمیق تر بوده و باعث میشود لباسها حتی با آب سرد نیز به بهترین شکل شسته شوند. ماشین لباسشویی هایی که از تکنولوژی حباب ساز برخوردار هستند شستشوی لباسها را تا 40% بهتر از ماشین لباسشویی های معمولی انجام میدهند. این فناوری علاوه بر اینکه در مصرف انرژی صرفه جویی میکند از آسیب رسیدن به لباسها در اثر شستشوی مکرر نیز جلوگیری میکند. ماشین لباسشویی WW80K5210UW با برخورداری از فناوری Eco Bubble، شستشوی لباسها در دمای پایین را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد و با صرفه جویی در مصرف انرژی این ماشین لباسشویی را در رده انرژی A+++ قرار داده است.

    فناوری حباب ساز در ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ WW80K5210UW
    ماشین لباسشویی WW80K5210UW سامسونگ دارای فناوری حباب ساز (Eco Bubble).

    ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW با موتور اینورتر دیجیتال

    سامسونگ ماشین لباسشویی های خود را به موتور اینورتر دیجیتال مجهز کرده است و دوام و ماندگاری این موتور را تا 10 سال ضمانت کرده است. ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW از سرعت چرخش 1200 دور در دقیقه برخوردار است و با صرفه جویی در مصرف انرژی این ماشین لباسشویی را در رتبه انرژی A+++ قرار داده است. موتور Inverter Digital در حین کار سر و صدای بسیار کمی تولید میکند و مانع آرامش شما نخواهد شد. این موتور با کاهش اصطحکاک علاوه بر کاهش صدا و لرزش باعث میشود تا قطعات به کار رفته در ماشین لباسشویی کمتر دچار سایش شوند. موتور اینورتر دیجیتال در ماشین لباسشویی 1200 دور سامسونگ WW80K5210UW با عملکرد فوق العاده، طول عمر طولانی تر و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر موتورهای معمولی دارد و تا حد زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی میکند.

    ماندگاری طولانی سامسونگ WW80K5210UW با موتور اینورتر دیجیتال
    لکه بری عمیق ماشین لباسشویی 1200 دور سامسونگ WW80K5210UW

    گزینه Anti Stain و قابلیت لکه بری عمیق

    ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ WW80K5210UW دارای گزینه Anti Stain میباشد. به کمک این گزینه و قابلیت لکه بری ماشین لباسشویی، سخت ترین لکه ها به راحتی از روی لباس پاک خواهند شد. فناوری Eco Bubble با نفوذ مواد شوینده به صورت حباب داخل بافت لباس باعث میشود تا لباسها کاملا داخل حباب فرو رفته و خیس شوند. به این ترتیب لکه ها سست شده و از روی لباس پاک میشوند. گزینه Anti Stain قابلیت از بین بردن هر نوع لکه ای را امکان پذیر میکند. شما با انتخاب این برنامه میتوانید به سادگی انواع لکه های سخت و سمج را از روی لباس پاک کنید. با فرو رفتن لباسها در مخلوط آب و کف و نفوذ مواد شوینده به صورت حباب به داخل بافت لباس، لکه ها سست شده و به راحتی از بین خواهند رفت.

    اضافه کردن لباسهای جامانده در حین شستشو

    ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW دارای تکنولوژی Add Wash میباشد. به این ترتیب دیگر نگران لباسهای جامانده یا فراموش شده برای شستشو نخواهید بود. درب کوچکی که روی درب شیشه ای ماشین لباسشویی 8 کیلویی WW80K5210UW سامسونگ تعبیه شده است امکان اضافه کردن لباسهای جامانده را در حین شستشو برای شما فراهم میکند. قابلیت Add Wash به شما اجازه میدهد تا در حین کار کردن دستگاه لباس جا مانده مانند جوراب یا ژاکت و یا هر لباس دیگری را به چرخه شستشو اضافه کنید. همچنین شما میتوانید لباسهایی را که با دست شسته اید و فقط نیاز به آبکشی یا خشک کردن دارند را پس از چرخه شستشو به سایر لباسهای درون ماشین لباسشویی اضافه کنید.

    * درب کوچک را هر زمانی میتوانید باز کنید به شرطی که دمای آب داخل دیگ شستشو کمتر از 50 درجه سانتیگراد باشد.

    قابلیت اضافه کردن لباس در حین شستشو به Samsung WW80K5210UW با فناوری Add Wash
    WW80K5210UW سامسونگ دارای سیستم عیب یاب هوشمند

    سامسونگ WW80K5210UW دارای سیستم عیب یاب هوشمند

    ماشین لباسشویی WW80K5210UW یکی از ماشین لباسشویی های سامسونگ است که از قابلیت عیب یابی هوشمند برخوردار است. سیستم عیب یاب هوشمند مشکلات به وجود آمده برای دستگاه را شناسایی کرده و از طریق برنامه مخصوص شما را از وجود آن آگاه میسازد. این ماشین لباسشویی از برنامه Samsung Smart Washer برای سیستم عامل های اندروید و iOS پشتیبانی میکند. سیستم عیب یابی هوشمند در ماشین لباسشویی هوشمند سامسونگ WW80K5210UW باعث میشود که شما از عیب ها و مشکلات دستگاه با خبرشوید. این کار باعث میشود مشکلات پیش آمده برای ماشین لباسشویی هوشمند WW80K5210UW در مرحله اول تشخیص داده شود و با راه حل های ارائه شده برای رفع مشکل، در سریع ترین زمان ممکن ماشین لباسشویی خود را تعمیر کنید. این کار در زمان و هزینه صرفه جویی میکند و نیازی به کارشناس فنی برای رفع عیب های سطحی دستگاه نخواهید داشت.

    طراحی مدرن ماشین لباسشویی سفید سامسونگ WW80K5210UW

    سامسونگ یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی است که محصولات خود را با کیفیت بالا و طراحی زیبایی تولید میکند. ماشین لباسشویی 8 کیلویی WW80K5210UW یکی از محصولات سامسونگ است که از طراحی شیک و مدرن برخوردار است. این ماشین لباسشویی در رنگ سفید و با برخورداری از ظاهری شیک و استاندارد جلوه ویژه ای به آشپزخانه شما میبخشد. درب شیشه ای کریستال و براق محصول زیبایی خاصی به ماشین لباسشویی بخشیده است. دستگیره ای که روی درب دستگاه تعبیه شده است دسترسی شما را به لباسها آسان میکند. همچنین ماشین لباسشویی سفید سامسونگ WW80K5210UW دارای درب کوچکی روی درب اصلی است که به شما اجازه میدهد لباسهای جامانده را در حین شستشو به دیگ شستشو اضافه کنید. ماشین لباسشویی هوشمند سامسونگ WW80K5210UW به صفحه نمایش LED مجهز شده است و شما میتوانید اطلاعات شستشو، زمان پایان و غیره را روی صفحه نمایش LED مشاهده کنید.

    WW80K5210UW سامسونگ با طراحی زیبا در رنگ سفید
    خرید ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW رنگ سفید از فروشگاه دی جی بانه.

    دیگ الماسی شکل ماشین لباسشویی WW80K5210UW

    ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ WW80K5210UW دارای دیگ الماسی شکل میباشد. طراحی منحصر به فرد دیگ شستشوی ماشین لباسشویی WW80K5210UW با شیار های صاف و الماسی شکل، به طور فوق العاده ای از لباس های شما هنگام شستشو مراقبت میکند. سوراخ های خروجی کوچک آن نیز از پارچه مراقبت و از گیر کردن لباس ها جلوگیری میکند. برجستگی های الماسی شکل دیگ شستشو، لباس ها را به آرامی حرکت میدهد و همزمان سوراخ های کوچک خروجی آب، از گیر کردن پارچه و آسیب دیدنشان جلوگیری می کنند. به این ترتیب لباسها در اثر شستشوی مکرر در ماشین لباسشویی 1200 دور سامسونگ WW80K5210UW آسیب ندیده و از بافت پارچه محافظت میشود.

    WW80K5210UW سامسونگ دارای دیگ شستشوی الماسی شکل

    * محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده متفاوت باشد. برای مشاهده تصاویر واقعی، گالری محصول را مشاهده فرمایید.

    بیشتر
    کمتر
    مشخصات فنی
    مدل
    WW80K5210UW
    تولید کننده
    SAMSUNG
    رنگ
    سفید
    رده بندی مصرف انرژی
    +++A
    ظرفیت لباسشویی
    8 کیلوگرم
    حداکثر سرعت چرخش
    1200 دور در دقیقه
    مصرف آب
    8100 لیتر در سال
    مصرف انرژی
    116 کیلو وات ساعت در سال
    وزن
    61 کیلوگرم
    ابعاد
    600x850x550 میلیمتر
    نصب دستگاه
    روکار(مبله)
    میزان سر و صدا
    • هنگام شستشو: 53 دسی بل
    • هنگام خشک کردن: 74 دسی بل
    اطلاعات کلی
    مدل
    WW80K5210UW
    تولید کننده
    SAMSUNG
    رنگ
    سفید
    رده بندی مصرف انرژی
    +++A
    ظرفیت لباسشویی
    8 کیلوگرم
    حداکثر سرعت چرخش
    1200 دور در دقیقه
    مصرف آب
    8100 لیتر در سال
    مصرف انرژی
    116 کیلو وات ساعت در سال
    وزن
    61 کیلوگرم
    ابعاد
    600x850x550 میلیمتر
    نصب دستگاه
    روکار(مبله)
    میزان سر و صدا
    • هنگام شستشو: 53 دسی بل
    • هنگام خشک کردن: 74 دسی بل
    امکانات و ویژگی ها
    قفل کودک
    دارد
    برنامه های شستشو
    • E Cotton
    • Special Baby Clothes
    • Sheets
    • Cotton
    • Daily
    • Colors
    • Delicate
    • Drum Cleaning
    • PreWash
    • Intensive
    • OuterWear (Waterproof)
    • Rinse + spin
    • Spinning
    • Eco
    • Synthetics
    • Oldest Boy
    سایر
    ویژگی های دیگر
    • دارای صفحه نمایش LED
    • تکنولوژی Add Wash و قابلیت اضافه کردن لباس در حین شستشو
    • برنامه AntiStain و قابلیت لکه بری
    • فناوری Ecobubble و شستشو با حباب
    • گزینه Delay End برای تاخیر در شروع برنامه و تعیین زمان پایان برنامه شستشو
    • مجهز به حافظه آخرین شستشو
    • دارای موتور اینورتر دیجیتال
    • مجهز به قابلیت Anti Bacterial و ضدباکتری
    • مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند
    • دارای دیگ الماسی شکل
    بیشتر
    کمتر
    نظر خریداران
    
    تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
    پرسش و پاسخ
    پرسش خود درباره این کالا را بنویسید
    محصولات مرتبط
    تگ‌های محصول