ماشین لباسشویی سامسونگ WW90K5210UW

    ماشین لباسشویی سامسونگ WW90K5210UW

    ماشین لباسشویی 9 کیلویی سفید سامسونگ مدل WW90K5210UW

    دسته‌بندی: ماشین لباسشویی
    • رنگ: سفید
    • ظرفیت لباسشویی: 9 کیلوگرم
    • حداکثر سرعت چرخش: 1200 دور در دقیقه
    انتخاب رنگ:
    به زودی
    ماشین لباسشویی سامسونگ WW90K5210UW
    ماشین لباسشویی سامسونگ WW90K5210UW
    ماشین لباسشویی 9 کیلویی سفید سامسونگ مدل WW90K5210UW
    به زودی
    ارسال عادی
    ارسال عادی
    در سایت ثبت‌نام کن و هزینه ارسال را مشاهده کن.
    معرفی کوتاه
    ماشین لباسشویی WW90K5210UW جزو ماشین لباسشویی های 9 کیلویی سامسونگ است و برای خانواده های پرجمعیت مناسب میباشد. ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90K5210UW به شما اجازه میدهد حجم زیادی از لباسها را در یک چرخه شستشو شسته و خشک کنید. همچنین به کمک فناوری Add Wash میتوانید لباسهای جامانده را در حین شست...
    ماشین لباسشویی WW90K5210UW جزو ماشین لباسشویی های 9 کیلویی سامسونگ است و برای خانواده های پرجمعیت مناسب میباشد. ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90K5210UW به شما اجازه میدهد حجم زیادی از لباسها را در یک چرخه شستشو شسته و خشک کنید. همچنین به کمک فناوری Add Wash میتوانید لباسهای جامانده را در حین شستشو به دیگ شستشو اضافه کنید. ماشین لباسشویی سامسونگ WW90K5210UW دارای موتور اینورتر دیجیتال است و از سرعت چرخش 1200 دور در دقیقه پشتیبانی میکند. این موتور با صرفه جویی در مصرف انرژی WW90K5210UW سامسونگ را در رتبه انرژی A+++ قرار داده است. همچنین هنگام شستشو سر و صدای کمی تولید میکند و ماندگاری طولانی دارد. ماشین لباسشویی 1200 دور سامسونگ WW90K5210UW مجهز به تکنولوژی Eco Bubble یا حباب ساز است و با تبدیل مواد شوینده به حباب راحت تر به بافت لباس نفوذ کرده و آلودگی را از روی آنها پاک میکند. همچنین فناوری AntiStain جهت لکه بری قوی در این ماشین لباسشویی به کار رفته است و با سست کردن لکه ها باعث میشود سخت ترین لکه ها نیز از روی البسه پاک شوند. ماشین لباسشویی سامسونگ WW90K5210UW دارای دیگ الماسی شکل است و از آسیب رسیدن به لباسها در اثر شستشو مکرر جلوگیری میکند. این ماشین لباسشویی به سیستم عیب یاب هوشمند مجهز شده است و در صورت بروز خطا شما را از آن مطلع میسازد تا مشکل دستگاه در مراحل ابتدایی رفع گردد. شما در این بخش میتوانید قیمت ماشین لباسشویی WW90K5210UW سامسونگ را مشاهده کرده و آن را با گارانتی معتبر از سایت دی جی بانه خریداری فرمایید.
    بیشتر
    کمتر
    بررسی تخصصی

    معرفی ماشین لباسشویی سامسونگ WW90K5210UW رنگ سفید

    ماشین لباسشویی WW90K5210UW رنگ سفید یکی از ماشین لباسشویی های 9 کیلویی سامسونگ است. این ماشین لباسشویی از دور موتور 1200 دور در دقیقه برخوردار است و در رده انرژی A+++ قرار گرفته است. ماشین لباسشویی سامسونگ WW90K5210UW به موتور اینورتر دیجیتال مجهز شده است و با کاهش اصطحکاک باعث میشود تا طول عمر محصول افزایش پیدا کند. موتور اینورتر دیجیتال سر و صدا و لرزش کمتری را نسبت به موتورهای معمولی تولید میکند. این ماشین لباسشویی به برنامه های مختلفی برای شستشو مجهز شده است و شما میتوانید با توجه به لباسها بهترین برنامه را برای شستشوی آنها انتخاب کنید. سامسونگ این ماشین لباسشویی را به فناوری Add Wash مجهز کرده است. این فناوری به شما اجازه میدهد تا لباسهای جامانده را در حین شستشو به ماشین لباسشویی اضافه کنید. ماشین لباسشویی 1200 دور سامسونگ WW90K5210UW به فناوری Eco Bubble مجهز شده است. این فناوری با ترکیب مواد شوینده و آب، حباب تولید میکند. نفوذ حباب به لباسها با سرعت بیشتری صورت میگیرد. همچنین حباب در عمق بیشتری از بافت لباس نفوذ میکند و باعث شستشوی بهداشتی تر البسه میشود. WW90K5210UW سامسونگ از فناوری AntiStain برخوردار است و عمیق ترین لکه ها را به راحتی از بین میبرد. ماشین لباسشویی 1200 دور سامسونگ هوشمند است و قابلیت عیب یابی هوشمند دارد. سیستم عیب یاب هوشمند در صورت وجود مشکل از طریق برنامه مخصوص شما را از وجود آن باخبر میسازد. به این ترتیب میتوانید در همان مراحل اولیه مشکل را تشخیص داده و آن را برطرف سازید. ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90K5210UW برای کسانی که در خانه نوزاد دارند یا آلرژی دارند مناسب میباشد زیرا با برخورداری از فناوری Anti Bacterial تمام میکروب ها و باکتری های موجود را از بین برده و لباسها را کاملا بهداشتی شسته و خشک میکند. این ماشین لباسشویی از گزینه Delay End برای تاخیر در شروع برنامه برخوردار است و شما میتوانید زمان پایان کار ماشین لباسشویی را تعیین کنید. ماشین لباسشویی Samsung WW90K5210UW در رنگ سفید تولید شده است و با دکوراسیون رنگ روشن شما به راحتی قابل هماهنگی است. این ماشین لباسشویی دارای دیگ الماسی شکل است و از آسیب رسیدن به لباسها در حین شستشو جلوگیری میکند. شما در این بخش میتوانید ماشین لباسشویی سامسونگ WW90K5210UW رنگ سفید را با قیمت ارزان از سایت دی جی بانه خریداری فرمایید.

    قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ WW80K5210UW در دیجی بانه
    خرید ماشین لباسشویی سامسونگ WW90K5210UW با قیمت ارزان از بانه.

    فناوری Eco Bubble یا حباب ساز

    ماشین لباسشویی سامسونگ WW90K5210UW دارای فناوری حباب ساز یا Eco Bubble است. تکنولوژی Eco Bubble این امکان را فراهم میکند تا لباسها حتی در دمای پایین نیز به بهداشتی ترین حالت ممکن شسته شوند و تا حد زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی شود. تکنولوژی Eco Bubble، آب و مواد شوینده را طی فرمول خاصی با یکدیگر مخلوط کرده و حباب تولید میکند. نفوذ حباب به بافت پارچه راحت تر و عمیق تر بوده و باعث میشود لباسها حتی در آب سرد نیز به بهترین شکل شسته شوند. ماشین لباسشویی هایی که از تکنولوژی حباب ساز برخوردار هستند شستشوی لباسها را تا 40% بهتر از ماشین لباسشویی های معمولی انجام میدهند. این فناوری علاوه بر اینکه در مصرف انرژی صرفه جویی میکند از آسیب رسیدن به لباسها در اثر شستشوی مکرر نیز جلوگیری میکند.

    فناوری حباب ساز در ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90K5210UW
    فناوری حباب ساز (Eco Bubble) در WW90K5210UW سامسونگ.
    لکه بری عمیق ماشین لباسشویی 1200 دور سامسونگ در WW90K5210UW سامسونگ.

    گزینه Anti Stain و قابلیت لکه بری عمیق

    ماشین لباسشویی 1200 دور سامسونگ WW90K5210UW دارای گزینه Anti Stain است. به کمک این گزینه و قابلیت لکه بری ماشین لباسشویی، سخت ترین لکه ها به راحتی از روی لباس پاک خواهند شد. فناوری Eco Bubble با نفوذ مواد شوینده به صورت حباب داخل بافت لباس باعث میشود تا لباسها کاملا داخل حباب فرو رفته و خیس شوند. به این ترتیب لکه ها سست شده و از روی لباس پاک میشوند. گزینه Anti Stain قابلیت از بین بردن هر نوع لکه ای را امکان پذیر میکند. شما با انتخاب این برنامه میتوانید به سادگی انواع لکه های سخت و سمج را از روی لباس پاک کنید. با فرو رفتن لباسها در مخلوط آب و کف و نفوذ مواد شوینده به صورت حباب به داخل بافت لباس، لکه ها سست شده و به راحتی از بین خواهند رفت.

    فناوری Add Wash در سامسونگ WW90K5210UW

    برخورداری از فناوری Add Wash در ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90K5210UW به شما اجازه میدهد تا لباسهای جامانده را در حین شستشو به ماشین لباسشویی اضافه کنید. با طراحی درب کوچکی که روی درب اصلی این ماشین لباسشویی قرار گرفته است میتوانید در هر زمانی لباسهای جامانده را وارد دیگ شستشو کنید. قابلیت Add Wash در WW90K5210UW سامسونگ به شما اجازه میدهد تا در حین کار کردن دستگاه لباس جا مانده مانند جوراب، ژاکت و یا هر لباس دیگری را به چرخه شستشو اضافه کنید. به این ترتیب نیازی نیست برای شستن لباسهای فراموش شده منتظر چرخه شستشوی بعدی بمانید و در وقت و انرژی نیز صرفه جویی خواهد شد.همچنین شما میتوانید لباسهایی را که با دست شسته اید و فقط نیاز به آبکشی یا خشک کردن دارند را پس از چرخه شستشو به سایر لباسهای درون ماشین لباسشویی اضافه کنید.

    * درب کوچک را هر زمانی میتوانید باز کنید به شرطی که دمای آب داخل دیگ شستشو کمتر از 50 درجه سانتیگراد باشد.

    قابلیت اضافه کردن لباس در حین شستشو به Samsung WW90K5210UW
    WW90K5210UW سامسونگ دارای سیستم عیب یاب هوشمند

    سیستم عیب یاب هوشمند در WW90K5210UW

    ماشین لباسشویی سامسونگ WW90K5210UW از قابلیت عیب یابی هوشمند برخوردار است. سیستم عیب یاب هوشمند مشکلات به وجود آمده برای دستگاه را شناسایی کرده و از طریق برنامه مخصوص شما را از وجود آن آگاه میسازد. این ماشین لباسشویی از برنامه مخصوصی برای تلفن همراه هوشمند برخوردار است و مشکلات پیش آمده برای دستگاه را از طریق تلفن همراه به شما اطلاع میدهد. سیستم عیب یابی هوشمند در ماشین لباسشویی هوشمند WW90K5210UW باعث میشود که شما از عیب ها و مشکلات دستگاه با خبرشوید. این کار باعث میشود مشکلات پیش آمده برای ماشین لباسشویی در مرحله اول تشخیص داده شود و با راه حل های ارائه شده برای رفع مشکل، در سریع ترین زمان ممکن ماشین لباسشویی خود را تعمیر کنید. این کار در زمان و هزینه صرفه جویی میکند و نیازی به کارشناس فنی برای رفع عیب های سطحی دستگاه نخواهید داشت.

    لباسشویی WW90K5210UW دارای موتور اینورتر دیجیتال

    لباسشویی های سامسونگ به موتور اینورتر دیجیتال مجهز شده اند. ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90K5210UW نیز دارای موتور Inverter Digital است و با صرفه جویی در مصرف انرژی این ماشین لباسشویی را در رتبه انرژی A+++ قرار داده است. موتور اینورتر دیجیتال در ماشین لباسشویی WW90K5210UW سامسونگ سر و صدای بسیار کمی تولید میکند و مانع آرامش شما نخواهد شد. این موتور با کاهش اصطحکاک علاوه بر کاهش صدا و لرزش باعث میشود تا قطعات به کار رفته در ماشین لباسشویی کمتر دچار سایش شوند. این موتور از سرعت چرخش 1200 دور در دقیقه برخوردار است و با عملکرد فوق العاده، طول عمر طولانی تر و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر موتورهای معمولی دارد. Samsung برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان دوام این موتور را تا 10 سال ضمانت کرده است.

    ماندگاری طولانی سامسونگ WW90K5210UW با موتور اینورتر دیجیتال
    طراحی دیگ الماسی ماشین لباسشویی WW90K5210UW سامسونگ رنگ سفید

    دیگ الماسی شکل WW90K5210UW سامسونگ

    ماشین لباسشویی 1200 دور سامسونگ WW90K5210UW به دیگ شستشوی 9 کیلویی مجهز شده است. طراحی منحصر به فرد دیگ شستشوی ماشین لباسشویی WW90K5210UW با شیار های صاف و الماسی شکل، از لباس های شما هنگام شستشو مراقبت میکند. برجستگی های الماسی شکل دیگ شستشو، لباس ها را به آرامی حرکت میدهد و همزمان سوراخ های کوچک خروجی آب، از گیر کردن پارچه و آسیب دیدنشان جلوگیری میکنند. به این ترتیب لباسها در اثر شستشوی مکرر در ماشین لباسشویی 9 کیلویی WW90K5210UW سامسونگ آسیب ندیده و از بافت پارچه محافظت میشود.

    * محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده متفاوت باشد. برای مشاهده تصاویر واقعی، گالری محصول را مشاهده فرمایید.

    بیشتر
    کمتر
    مشخصات فنی
    مدل
    WW90K5210UW
    تولید کننده
    SAMSUNG
    رنگ
    سفید
    رده بندی مصرف انرژی
    +++A
    ظرفیت لباسشویی
    9 کیلوگرم
    حداکثر سرعت چرخش
    1200 دور در دقیقه
    مصرف آب
    9400 لیتر در سال
    مصرف انرژی
    130 کیلو وات ساعت در سال
    وزن
    61 کیلوگرم
    ابعاد
    600x850x550 میلیمتر
    نصب دستگاه
    روکار(مبله)
    میزان سر و صدا
    • هنگام شستشو: 53 دسی بل
    • هنگام خشک کردن: 74 دسی بل
    اطلاعات کلی
    مدل
    WW90K5210UW
    تولید کننده
    SAMSUNG
    رنگ
    سفید
    رده بندی مصرف انرژی
    +++A
    ظرفیت لباسشویی
    9 کیلوگرم
    حداکثر سرعت چرخش
    1200 دور در دقیقه
    مصرف آب
    9400 لیتر در سال
    مصرف انرژی
    130 کیلو وات ساعت در سال
    وزن
    61 کیلوگرم
    ابعاد
    600x850x550 میلیمتر
    نصب دستگاه
    روکار(مبله)
    میزان سر و صدا
    • هنگام شستشو: 53 دسی بل
    • هنگام خشک کردن: 74 دسی بل
    امکانات و ویژگی ها
    قفل کودک
    دارد
    برنامه های شستشو
    • E Cotton
    • Special Baby Clothes
    • Sheets
    • Cotton
    • Daily
    • Colors
    • Delicate
    • Drum Cleaning
    • PreWash
    • Intensive
    • OuterWear (Waterproof)
    • Rinse + spin
    • Spinning
    • Eco
    • Synthetics
    • Oldest Boy
    سایر
    ویژگی های دیگر
    • دارای صفحه نمایش LED
    • تکنولوژی Add Wash و قابلیت اضافه کردن لباس در حین شستشو
    • برنامه AntiStain و قابلیت لکه بری عمیق
    • فناوری Ecobubble و شستشو با حباب
    • گزینه Delay End برای تاخیر در شروع برنامه و تعیین زمان پایان برنامه شستشو
    • مجهز به حافظه آخرین شستشو
    • دارای موتور اینورتر دیجیتال
    • مجهز به قابلیت Anti Bacterial و ضدباکتری
    • مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند
    • دارای دیگ الماسی شکل
    بیشتر
    کمتر
    نظر خریداران
    
    تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
    پرسش و پاسخ
    پرسش خود درباره این کالا را بنویسید
    محصولات مرتبط
    تگ‌های محصول