ماشین لباسشویی سامسونگ WW90M645OPX

    ماشین لباسشویی سامسونگ WW90M645OPX

    ماشین لباسشویی 9 کیلویی اینوکس سامسونگ مدل WW90M645OPX

    دسته‌بندی: ماشین لباسشویی
    • رنگ: اینوکس
    • ظرفیت لباسشویی: 9 کیلوگرم
    • حداکثر سرعت چرخش: 1400 دور در دقیقه
    انتخاب رنگ:
    سفید
    اینوکس
    به زودی
    ماشین لباسشویی سامسونگ WW90M645OPX
    ماشین لباسشویی سامسونگ WW90M645OPX
    ماشین لباسشویی 9 کیلویی اینوکس سامسونگ مدل WW90M645OPX
    به زودی
    ارسال عادی
    ارسال عادی
    در سایت ثبت‌نام کن و هزینه ارسال را مشاهده کن.
    معرفی کوتاه
    ماشین لباسشویی 9 کیلویی WW90M645OPX یکی از محصولات سامسونگ است به موتور اینورتر دیجیتال مجهز شده است. این موتور در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و سر و صدای کمی تولید میکند. به همین علت ماشین لباسشویی WW90M645OPX را در رده انرژی A+++ قرار داده است. همچنین از سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه برخوردار است. این...
    ماشین لباسشویی 9 کیلویی WW90M645OPX یکی از محصولات سامسونگ است به موتور اینورتر دیجیتال مجهز شده است. این موتور در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و سر و صدای کمی تولید میکند. به همین علت ماشین لباسشویی WW90M645OPX را در رده انرژی A+++ قرار داده است. همچنین از سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه برخوردار است. این ماشین لباسشویی دارای برنامه های مختلفی است و شما میتوانید با توجه به حجم و میزان کثیفی لباسها بهترین برنامه را جهت شستشو انتخاب کنید. تکنولوژی Quick Drive در این ماشین لباسشویی با کاهش مدت زمان شستشو لباسها را سریعتر شسته و در مصرف انرژی تا 50% صرفه جویی میکند. ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90M645OPX دارای فناوری Eco Bubble است و با تولید حباب باعث میشود مواد شوینده بهتر به بافت لباس نفوذ کنند.این ماشین لباسشویی به کمک تکنولوژی AddWash امکان اضافه کردن لباسهای جامانده را در حین شستشو برای شما فراهم میکند. همچنین به کمک فناوری AntiStain قابلیت از بین بردن لکه های سخت را از روی لباسها دارد. لباسشویی هوشمند سامسونگ WW90M645OPX به سیستم عیب یاب هوشمند مجهز شده است و در صورت بروز خطا شما را از آن مطلع میکند. این ماشین لباسشویی از برنامه SmartThings پشتیبانی میکند. با دانلود و نصب این برنامه روی گوشی موبایل میتوانید از راه دور به تنظیمات ماشین لباس شویی بپردازید. شما میتوانید ماشین لباسشویی سامسونگ WW90M645OPX را در رنگ اینوکس با قیمت مناسب از فروشگاه دی جی بانه خریداری فرمایید.
    بیشتر
    کمتر
    بررسی تخصصی

    معرفی ماشین لباسشویی سامسونگ WW90M645OPX با ظرفیت 9 کیلوگرم

    ماشین لباسشویی WW90M645OPX جزو محصولات بادوام سامسونگ است که با توجه که امکاناتی که ارائه میدهد از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. این ماشین لباسشویی قابلیت شستشوی 9 کیلوگرم لباس را در هر چرخه شستشو دارد. به این ترتیب شما میتوانید حجم زیادی از لباسها را با انتخاب برنامه مناسب شسته و خشک کنید. ماشین لباسشویی سامسونگ WW90M645OPX دارای موتور اینورتر دیجیتال است و از سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه پشتیبانی میکند. این موتور در مصرف انرژی صرفه جویی میکند و در هنگام شستشو از حداقل سر و صدا و لرزش برخوردار است. سامسونگ دوام این موتور را تا 10 سال تضمین کرده است. ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90M645OPX دارای برنامه های مختلفی است و شما میتوانید بهترین برنامه را جهت شستشوی لباسها انتخاب کنید. برنامه Super Speed یا شستشوی سریع در این ماشین لباسشویی لباسها را در 39 دقیقه شسته و تمیز میکند. این برنامه برای کسانی که مشغله زیادی دارند کاملا مناسب میباشد. این ماشین لباسشویی با پشتیبانی از فناوری Eco Bubble و تبدیل مواد شوینده به حباب، قابلیت شستشوی لباس ها را در دمای پایین نیز دارد و به همین دلیل در مصرف انرژی صرفه جویی میکند. همچنین با برخورداری از فناوری Bubble Soak لکه های عمیق را به راحتی از بین میبرد. ماشین لباسشویی 1400 دور سامسونگ WW90M645OPX دارای تکنولوژی Quick Drive است. این تکنولوژی زمان شستشو را نصف میکند اما در نحوه شستشو تاثیری ندارد و لباسها را به بهترین شکل شسته و خشک میکند. ماشین لباسشویی Quick Drive سامسونگ WW90M645OPX به کمک این فناوری تا 20% در مصرف انرژی صرفه جویی میکند. Samsung ماشین لباسشویی WW90M645OPX را با طراحی زیبایی تولید کرده است. دیگ شستشو و همچنین محفظه مواد شوینده در این ماشین لباسشویی قابلیت شستشوی خودکار دارند و دیگر نگران آلودگی آنها نخواهید بود. با تعبیه درب کوچکی که روی درب شیشه ای محصول قرار گرفته است شما میتوانید لباسهای جامانده را در حین شستشو به ماشین لباسشویی اضافه کنید. این ماشین لباسشویی هوشمند است و از نرم افزار SmartThings پشتیبانی میکند. این نرم افزار به شما اجازه میدهد از راه دور به تنظیمات ماشین لباسشویی بپردازید و یا در صورت وجود مشکل آن را با راه حل های ارائه شده حل کنید. در ادامه به بررسی مشخصات ماشین لباسشویی سامسونگ WW90M645OPX رنگ اینوکس میپردازیم. شما میتوانید WW90M645OPX سامسونگ را با بهترین قیمت از فروشگاه آنلاین دی جی بانه خریداری فرمایید.

    خرید ماشین لباسشویی WW90M645OPX با قیمت ارزان از بانه
    قیمت ماشین لباسشویی اینوکس سامسونگ WW90M645OPX از دی جی بانه.

    ماشین لباسشویی Quick Drive سامسونگ WW90M645OPX

    شستشوی لباسها در حجم زیاد معمولا یک فرآیند بسیار وقت گیر است و باید زمان طولانی را صرف جدا کردن، شستشو و خشک کردن آنها صرف کرد. سامسونگ با تکنولوژی Quick Drive زمان شستشو را کاهش میدهد. ماشین لباسشویی سامسونگ WW90M645OPX با مجهز بودن به فناوری Quick Drive زمان شستشو را تا 50% کاهش میدهد و همچنین تا 20% در مصرف انرژی صرفه جویی میکند. این فناوری با کاهش زمان شستشو تاثیری در عملکرد شستشوی لباسها ندارد. به این ترتیب لباسها به بهترین شکل ممکن شسته میشوند و هیچگونه آسیبی به آنها وارد نمیشود. فناوری Quick Drive در ماشین لباسشویی WW90M645OPX مدت زمان شستشوی لباسها را کاهش میدهد و میتوانید با صرفه جویی در زمان به کارهای دیگر خود در طول روز بپردازید. ماشین لباسشویی Quick Drive سامسونگ WW90M645OPX برای افراد پرمشغله که معمولا مشکل زمان دارند پیشنهاد میشود.

    WW90M645OPX سامسونگ مجهز به Quick Drive و شستشوی سریع

    صرفه جویی در انرژی با فناوری Eco Bubble

    ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90M645OPX به فناوری Eco Bubble (حباب ساز) مجهز شده است. فناوری Eco Bubble باعث میشود تا لباسها حتی در دمای پایین نیز به بهترین شکل شسته شوند. به این ترتیب تا حد زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی میشود. تکنولوژی Eco Bubble یا حباب ساز، آب و مواد شوینده را طی فرمول خاصی با یکدیگر مخلوط کرده و حباب تولید میکند. نفوذ حباب به بافت پارچه راحتتر و عمیق تر بوده و باعث میشود لباسها حتی با آب سرد نیز به بهترین شکل شسته شوند. این تکنولوژی علاوه بر اینکه در مصرف انرژی صرفه جویی میکند از آسیب رسیدن به لباسها در اثر شستشوی مکرر نیز جلوگیری میکند. ماشین لباسشویی سامسونگ WW90M645OPX با برخورداری از فناوری Eco Bubble، شستشوی لباسها در دمای پایین را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد. این فناوری حتی میتواند در دمای آب 15 درجه سانتیگراد نیز تمامی لکه ها و کثیفی را از روی لباسها پاک کرده و با کمترین مصرف انرژی بهترین بازدهی را داشته باشد.

    تکنولوژی حباب ساز در سامسونگ WW90M645OPX و شستشوی بهداشتی
    ماشین لباسشویی WW90M645OPX مجهز به فناوری Eco Bubble.

    فناوری bubble Soak و لکه بری عمیق

    Bubble Soak یکی از فناوری های به کار رفته در ماشین لباسشویی 1400 دور سامسونگ WW90M645OPX است که به از بین بردن لکه های قوی و سخت باقی مانده روی لباسها کمک میکند. با انتخاب این برنامه و فشردن دکمه Bubble Soak یک برنامه 30 دقیقه ای به برنامه شستشو اضافه میشود. با ترکیب آب و مواد شوینده، ماده شوینده تبدیل به حباب شده و به سرعت داخل بافت پارچه نفوذ میکند و تمام لکه ها را از روی لباس پاک میکند. فناوری Bubble Soak یک لکه بر عمیق و قوی است که قابلیت از بین بردن هر نوع لکه ای را امکان پذیر میکند. تنها با لمس دکمه Bubble Soak میتوانید به سادگی انواع لکه های سخت و سمج را از روی لباس پاک کنید. با فرو رفتن لباسها در مخلوط آب و کف و نفوذ مواد شوینده به صورت حباب به داخل بافت لباس، لکه ها سست شده و به راحتی از بین خواهند رفت.

    ماشین لباسشویی WW90M645OPX سامسونگ دارای فناوری Bubble Soak و لکه بری قوی
    قابلیت اضافه کردن لباس در حین شستشو به ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90M645OPX

    اضافه کردن لباس جدید در حین شستشو

    سامسونگ قابلیت اضافه کردن لباس را با استفاده از تکنولوژی Add Wash در ماشین لباسشویی WW90M645OPX به کار برده است. درب کوچک و جدایی که روی درب شیشه ای ماشین لباسشویی سوار شده است امکان اضافه کردن لباسهای جامانده را در حین شستشو برای شما فراهم میکند. قابلیت Add Wash به شما اجازه میدهد تا در حین کار کردن دستگاه لباس جا مانده مانند جوراب یا ژاکت و یا هر لباس دیگری را به چرخه شستشو اضافه کنید. همچنین شما میتوانید لباسهایی را که با دست شسته اید و فقط نیاز به آبکشی یا خشک کردن دارند را پس از چرخه شستشو به سایر لباسهای درون ماشین لباسشویی اضافه کنید.

    * درب کوچک را هر زمانی میتوانید باز کنید به شرطی که دمای آب داخل دیگ شستشو کمتر از 50 درجه سانتیگراد باشد.

    برنامه Super Speed

    ماشین لباسشویی 1400 دور سامسونگ WW90M645OPX به برنامه های مختلفی مجهز شده است. شما میتوانید با توجه به لباسها و میزان آلودگی آنها بهترین برنامه شستشو را انتخاب کنید. Super Speed یکی از برنامه های به کار رفته در این ماشین لباسشویی است که با کاهش زمان شستشو در زمان صرفه جویی میکند. این برنامه قابلیت شستشوی لباسها با حجم 5 کیلوگرم را در 39 دقیقه برای شما امکان پذیر میکند. با طراحی خاص دیگ شستشو و پاشیدن آب از قسمت بالایی دیگ روی لباسها، آنها به صورت کاملا بهداشتی تمیز و شسته خواهند شد و کاهش زمان شستشو تاثیری در عملکرد شستشو نخواهد داشت.

    سامسونگ WW90M645OPX مجهز به برنامه Super Speed و شستشوی سریع
    شستشوی خودکار دیگ با برنامه Eco Drum Clean+

    برنامه Eco Drum Clean+

    ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90M645OPX دارای برنامه Eco Drum Clean+ مخصوص شستشوی دیگ ماشین لباسشویی میباشد. سامسونگ در WW90M645OPX به بهداشت دیگ شستشو اهمیت ویژه ای داده است. به همین دلیل با مجهز کردن ماشین لباسشویی به برنامه Eco Drum Clean+ به صورت خودکار به شستشوی دیگ میپردازد و حدود 99.9% میکروب ها را با فشار قوی آب از بین میبرد. همچنین زمانی که دیگ نیاز به تمیز شدن دارد (هر 40 سیکل) به صورت خودکار شما را مطلع میسازد. به این ترتیب لباسها در ماشین لباسشویی سامسونگ به بهداشتی ترین شکل ممکن شسته و تمیز خواهند شد.

    شستشوی محفظه مواد شوینده به صورت کاملا بهداشتی

    شاید بارها با این صحنه مواجه شده باشید که پس اتمام شستشوی لباسها توسط ماشین لباسشویی، محفظه مواد شوینده کاملا تمیز نشده باشد یا مقداری از مواد شوینده داخل آن باقی مانده باشد. باقی ماندن مواد شوینده داخل محفظه کمی ناخوشایند است. سامسونگ در ماشین لباسشویی 9 کیلویی WW90M645OPX این مشکل را حل کرده است. با شسته شدن کامل محفظه توسط فشار قدرتمند آب، در هر بار شستشو مواد شوینده بهتر به لباس ها میرسد و باعث شسته شدن عمیق آنها میشود. علاوه بر آن محفظه ای کاملا تمیز بهداشتی را در اختیار خواهید داشت. با شسته شدن ماده شوینده علاوه بر تمیز و بهداشتی شدن جاپودری، مواد شوینده بهتر وارد دیگ شستشو شده و راحتتر در لباسها نفوذ میکند.

    شستشوس محفظه موا شوینده در WW90M645OPX سامسونگ
    ماشین لباسشویی WW90M645OPX سامسونگ دارای موتور اینورتر دیجیتال

    موتور اینورتر دیجیتال در سامسونگ WW90M645OPX

    سامسونگ از موتور اینورتر دیجیتال در ماشین لباسشویی 9 کیلویی WW90M645OPX استفاده کرده است. موتور اینورتر دیجیتال با کاهش چشمگیر در مصرف انرژی این ماشین لباسشویی را در رتبه انرژی A+++ قرار داده است. قطعات قدرتمندی که در ساخت این موتور استفاده شده است باعث میشود تا هنگام شستشو سر و صدا و لرزش بسیار کمی تولید شود. موتور اینورتر دیجیتال در ماشین لباسشویی 1400 دور سامسونگ WW90M645OPX با عملکرد فوق العاده طول عمر طولانی تر و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر موتورهای معمولی دارد. شرکت سامسونگ برای جلب اعتماد و رضایت مشتری کارکرد موتور و طول عمر آن را تا 10 سال ضمانت کرده است.

    ماشین لباسشویی هوشمند سامسونگ WW90M645OPX با نرم افزار SmartThings

    WW90M645OPX یکی از ماشین لباسشویی های هوشمند سامسونگ است. شما میتوانید این ماشین لباسشویی را از طریق وای فای به اینترنت متصل کنید و از امکانات آن استفاده کنید. ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90M645OPX به سیستم عیب یاب هوشمند مجهز شده است و در صورت بروز خطا شما را از وجود آن مطلع میکند تا به رفع مشکل بپردازید و از آسیب های احتمالی جلوگیری کنید. این ماشین لباسشویی از نرم افزار SmartThings پشتیبانی میکند. شما میتوانید این برنامه را دانلود و روی تلفن همراه هوشمند خود نصب کنید. سپس با استفاده از گوشی تلفن به تنظیمات و مدیریت ماشین لباسشویی بپردازید. شما به کمک برنامه SmatThings میتوانید کارهایی مانند انتخاب برنامه شستشو، زمان شروع به کار دستگاه، عیب یابی ماشین لباسشویی و غیره را با تلفن همراه هوشمند و از راه دور انجام دهید. این برنامه به صورت پیشفرض روی تلفن های همراه سامسونگ قرار گرفته است. شما میتوانید نرم افزار SmartThings را برای سیستم عامل های اندروید و IOS از لینک های زیر دانلود و نصب کنید.

    دانلود SmartThings برای اندروید دانلود SmartThings برای iOS ماشین لباسشویی هوشمند سامسونگ WW90M645OPX دارای برنامه SmartThings

    انتخاب برنامه شستشو با برنامه SmartThings

    ماشین لباسشویی هوشمند سامسونگ WW90M645OPX از برنامه SamrtThings برخوردار است. این برنامه امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با انتخاب و وارد کردن جنس، حجم و رنگ لباسهای مورد نظر برای شستشو در این برنامه بهترین برنامه شستشو را انتخاب کنید. نرم افزار SmartThings به صورت خودکار بهترین برنامه شستشو را بر اساس اطلاعات وارد شده مانند جنس و رنگ لباس و همچنین میزان آلودگی به شما پیشنهاد میکند.

    قابلیت انتخاب برنامه شستشو در WW90M645OPX سامسونگ با تلفن همراه هوشمند
    تعیین زمان پایان کار WW90M645OPX سامسونگ با برنامه SmartThings

    زمان پایان کار ماشین لباسشویی WW90M645OPX

    همانطور که گفته شد با دانلود نرم افزار SmartThings و نصب آن روی تلفن همراه هوشمند امکانات مختلفی در دسترس شما قرار میگیرد. شما میتوانید با گوشی تلفن همراه و به کمک این اپلیکیشن زمان پایان کار ماشین لباسشویی WW90M645OPX سامسونگ را متناسب با برنامه خود انتخاب کنید. برنامه SmartThings بهترین برنامه شستشو را به شما پیشنهاد میکند. شما میتوانید تعیین کنید تا چرخه شستشو زمانی که شما به منزل میرسید پایان پیدا کند.

    با نرم افزار SmartThings همه چیز تحت کنترل شماست

    سامسونگ ماشین لباسشویی هوشمند WW90M645OPX را به سیستم عیب یاب مجهز کرده است. با پشتیبانی این ماشین لباسشویی از اپلیکیشن SmartThings در صورت وجود مشکل در دستگاه از طریق این برنامه از وجود آن باخبر خواهید شد. این سیستم با قابلیت تشخیص هوشمند مشکلات احتمالی دستگاه را با اخطار روی تلفن همراه به شما اعلام میکند تا در صورت نبود تکنسین فنی نیز از مشکلات دستگاه مطلع شوید و با راه حل های ارائه شده مشکل دستگاه را برطرف نمایید. همچنین به کمک این برنامه میتوانید گزارشی از کارکرد ماشین لباسشویی تهیه کنید، به برنامه های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید و یا میزان انرژی مصرف شده را نیز ببینید.

    مدیریت و تنظیم ماشین لباسشویی سامسونگ WW90M645OPX با گوشی موبایل
    قابلیت اضافه کردن مواد شوینده با برنامه SmartThings از راه دور

    میزان استفاده از مواد شوینده

    WW90M645OPX سامسونگ به کمک برنامه SmartThings این اجازه را به شما میدهد تا میزان استفاده از مواد شوینده را در هر چرخه از شستشو تعیین کنید. همچنین با استفاده از این ویژگی در صورت کم بودن مایع شوینده، به صورت اتوماتیک مقدار آن افزایش پیدا میکند. به این ترتیب دیگر نگران کم یا زیاد بودن مقدار مواد شوینده برای شستشوی لباسها نخواهید بود.

    * محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده متفاوت باشد. برای مشاهده تصاویر واقعی، گالری محصول را مشاهده فرمایید.
    * امکانات این ماشین لباسشویی بسته به منطقه جغرافیایی مختلف ممکن است تفاوت هایی داشته باشند.

    بیشتر
    کمتر
    مشخصات فنی
    مدل
    WW90M645OPX
    تولید کننده
    SAMSUNG
    رنگ
    اینوکس
    رده بندی مصرف انرژی
    +++A
    ظرفیت لباسشویی
    9 کیلوگرم
    حداکثر سرعت چرخش
    1400 دور در دقیقه
    مصرف آب
    9400 لیتر در سال
    مصرف انرژی
    130 کیلو وات ساعت در سال
    وزن
    • محصول: 77 کیلوگرم
    • بسته بندی: 79 کیلوگرم
    ابعاد
    • محصول: 600x850x600 میلیمتر
    • بسته بندی: 666x890x697 میلیمتر
    نصب دستگاه
    روکار(مبله)
    میزان سر و صدا
    • شستشو: 49 دسی بل
    • خشک کردن: 73 دسی بل
    اطلاعات کلی
    مدل
    WW90M645OPX
    تولید کننده
    SAMSUNG
    رنگ
    اینوکس
    رده بندی مصرف انرژی
    +++A
    ظرفیت لباسشویی
    9 کیلوگرم
    حداکثر سرعت چرخش
    1400 دور در دقیقه
    مصرف آب
    9400 لیتر در سال
    مصرف انرژی
    130 کیلو وات ساعت در سال
    وزن
    • محصول: 77 کیلوگرم
    • بسته بندی: 79 کیلوگرم
    ابعاد
    • محصول: 600x850x600 میلیمتر
    • بسته بندی: 666x890x697 میلیمتر
    نصب دستگاه
    روکار(مبله)
    میزان سر و صدا
    • شستشو: 49 دسی بل
    • خشک کردن: 73 دسی بل
    امکانات و ویژگی ها
    قفل کودک
    دارد
    برنامه های شستشو
    • 15' Quick Wash
    • E Cotton
    • Super Speed
    • Bedding
    • Cotton
    • Dark Garment
    • Delicate
    • Drain / Spin
    • Eco Drum Clean +
    • Prewash
    • Intensive
    • Outdoor Care
    • Rinse + Spin
    • Super Eco Wash
    • Synthetics
    • Wool
    سایر
    ویژگی های دیگر
    • دارای درب شیشه ای کریستالی براق
    • دارای صفحه نمایش LED
    • تکنولوژی QuickDrive و شستشوی سریع
    • فناوری AddWash و اضافه کردن لباس در حین شستشو
    • دارای برنامه AntiStain و قابلیت لکه بری
    • فناوری Eco Bubble و حباب ساز
    • فناوری Bubble Soak و لکه بری قوی
    • دارای تاخیر در زمان پایان کار
    • فناوری Easy Iron جهت اتوکشی آسان
    • تکنولوژی Anti Bacterial و ضدعفونی کردن لباسها
    • مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند
    • قابلیت کنترل هوشمند
    • قابلیت شستشوی خودکار محفظه مواد شوینده
    • قابلیت اتصال به وای فای
    • پشتیبانی از نرم افزار SmartThings
    • قابلیت تمیز کردن دیگ شستشو
    • مجهز به موتور اینورتر دیجیتال
    بیشتر
    کمتر
    نظر خریداران
    
    تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
    پرسش و پاسخ
    پرسش خود درباره این کالا را بنویسید
    محصولات مرتبط
    تگ‌های محصول